0

Mecz meczem ale dlaczego Suarez dograł mecz do końca a Paco został zmieniony . On mógł dzisiaj ze 4 bramki ustrzelić grając 90 minut .

1

Szczerze nie podobał mi się dzisiejszy mecz . Przy 0:0 atakowaliśmy cały czas i fajnie to wyglądało . Strzeliliśmy na 1:0 i nagle gramy na chodząco , gramy sobie pilki nie do tego który ma lepszą pozycję tylko do tego co go bardziej lubię .
Potem trzeba było odrobić , znowu gramy fajnie , strzelamy i znowu chodzimy .
Z takim podejściem przegraliśmy w tamtym sezonie z PSG 4:0 i z Juventusem 3:0 .

0

Gdyby każdemu się dziś chciało tak jak Paco czy Rakiticowi to byłoby ze 3:0 w samej pierwszej połowie .
Co do Suareza widać że się stara ale nic kompletnie z tego nic wychodzi .

1

Widzisz czemu dałem na minus ? Za zaangażowanie. Przeciwnik biegnie z piłką metr obok niego i zero reakcji . Gdyby mu się dzisiaj chciało to zamknelibyśmy mecz w pierwszej połowie . A tak to remis wisiał w powietrzu .
Jestem ciekaw ile dziś przebiegł .

2

Niby wieczór a tutaj +11 :)

2

Na plus:
- Paco
- Rakitić
- Iniesta
- Umtiti
Na minus:
- Suarez ( cholera wie czemu Paco zszedł a nie on )
- Messi ( za zaangażowanie , poprostu przeszedł koło tego meczu a w odbiorze zaczął pracować w doliczonym czasie dopiero ).

Ogólnie czego się Suarez to tknął kończyło się stratą , porażka .

0

Dziwisz się ? Gość gra tak rzadko że nie ma zgrania z drużyną . Zresztą Suarez też nie lepszy teraz .

0

Bo jest prawonożny , więc obok Pique zbytnio nie pasuje ? Bo to nie stoper klasy światowej ?

0

Wszystko okej ale żeby Paco nie grał czasem na lewym skrzydle .

6

Montoya to zwykły przeciętny piłkarz . Niczym się nie wyróżnia .

6

Mogę się założyć że za jakiś czas spuchną . Grają bardzo przyjemnie dla oka ale stworzenie akcji w ich polu karnym nie jest jakimś wielkim problemem .

1

Valencia 3:0.

7

Żadnego Anglika

0

Masche Vermaelen dobra para stoperów .

0

Co z tego że gra bliżej lewej strony skoro marnuje prawie wszystkie setki ? Problemem nie jest kego ustawienie tylko skuteczność w pojedynkach jeden na jeden .

1

Ronaldo ostatnio podsumował swoich fanów mówiąc że mają ,, krótką pamięć " i moim zdaniem trafił w sedno .

1

Tak jest . Po pierwsze będzie znał sygnały kontuzji mięśniowej , dzięki czemu będzie wiedział kiedy się oszczędzić i nie naderwać mięśnia . Podczas rekonwalescencji popracuje nad językiem i ogólnie wróci silniejszy . Ma papiery na piłkarza klasy światowej .

2

Ja pokładam w nim wielkie nadzieję . Jak zobaczyłem jak gość przyjął piłkę z Espanyolem odwrócił się i nagle takie odpalił przyspieszenie w kierunku bramki to nie mogę się doczekać jego powrotu .

1

A może zwykłe ruchy by podbić nam cenę co z pewnością im się udaje .

0

Zamiast płacić taką kasę za Coutinho ściągnąłbym Alexisa z powrotem .

0

Wczoraj bylo info że zaczyna robić ćwiczenia z piłką . Podobno ma dostać zielone światło w połowie grudnia .

10

Szkoda chłopa jak nic .

0

Nawet się pomyliłem . W tym sezonie 0 asyst ...

2

W tym sezonie aż jedna asysta .

0

Nie widzę tu trybun .

0

Jeśli ma być gotowy do gry w połowie grudnia to znaczy że wcześniej bedzie trenował z grupą a w połowie grudnia dostanie zielone światło . Jeśli dostanie zielone światło to nie widzę przeszkod żeby złapał 45 minut przed meczem z Realem i z nimi wystąpił w podstawie .

10

Super , pochodzi sobie w nich po kuchni :D

24

Kucharczyk.

1

Na mediapuncie grał w Sevilli . Obejrzyj sobie co gość tam wyprawiał . Zresztą trenerzy , którzy go trenowali mówią że to jego najlepsza pozycja .

0

Ale u nas regulatora tempa gry nie potrzeba bo z tym nie mamy problemu . Chodzi o większe zaangażowanie pomocników w bramki .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?