ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz meczem ale dlaczego Suarez dograł mecz do końca a Paco został zmieniony . On mógł dzisiaj ze 4 bramki ustrzelić grając 90 minut .
1
Szczerze nie podobał mi się dzisiejszy mecz . Przy 0:0 atakowaliśmy cały czas i fajnie to wyglądało . Strzeliliśmy na 1:0 i nagle gramy na chodząco , gramy sobie pilki nie do tego który ma lepszą pozycję tylko do tego co go bardziej lubię .
Potem trzeba było odrobić , znowu gramy fajnie , strzelamy i znowu chodzimy .
Z takim podejściem przegraliśmy w tamtym sezonie z PSG 4:0 i z Juventusem 3:0 .
0
Gdyby każdemu się dziś chciało tak jak Paco czy Rakiticowi to byłoby ze 3:0 w samej pierwszej połowie .
Co do Suareza widać że się stara ale nic kompletnie z tego nic wychodzi .
1
Widzisz czemu dałem na minus ? Za zaangażowanie. Przeciwnik biegnie z piłką metr obok niego i zero reakcji . Gdyby mu się dzisiaj chciało to zamknelibyśmy mecz w pierwszej połowie . A tak to remis wisiał w powietrzu .
Jestem ciekaw ile dziś przebiegł .
2
Niby wieczór a tutaj +11 :)
2
Na plus:
- Paco
- Rakitić
- Iniesta
- Umtiti
Na minus:
- Suarez ( cholera wie czemu Paco zszedł a nie on )
- Messi ( za zaangażowanie , poprostu przeszedł koło tego meczu a w odbiorze zaczął pracować w doliczonym czasie dopiero ).
Ogólnie czego się Suarez to tknął kończyło się stratą , porażka .
0
Dziwisz się ? Gość gra tak rzadko że nie ma zgrania z drużyną . Zresztą Suarez też nie lepszy teraz .
0
Bo jest prawonożny , więc obok Pique zbytnio nie pasuje ? Bo to nie stoper klasy światowej ?
0
Wszystko okej ale żeby Paco nie grał czasem na lewym skrzydle .
6
Montoya to zwykły przeciętny piłkarz . Niczym się nie wyróżnia .
6
Mogę się założyć że za jakiś czas spuchną . Grają bardzo przyjemnie dla oka ale stworzenie akcji w ich polu karnym nie jest jakimś wielkim problemem .
1
Valencia 3:0.
7
Żadnego Anglika
0
Masche Vermaelen dobra para stoperów .
0
Co z tego że gra bliżej lewej strony skoro marnuje prawie wszystkie setki ? Problemem nie jest kego ustawienie tylko skuteczność w pojedynkach jeden na jeden .
1
Ronaldo ostatnio podsumował swoich fanów mówiąc że mają ,, krótką pamięć " i moim zdaniem trafił w sedno .
1
Tak jest . Po pierwsze będzie znał sygnały kontuzji mięśniowej , dzięki czemu będzie wiedział kiedy się oszczędzić i nie naderwać mięśnia . Podczas rekonwalescencji popracuje nad językiem i ogólnie wróci silniejszy . Ma papiery na piłkarza klasy światowej .
2
Ja pokładam w nim wielkie nadzieję . Jak zobaczyłem jak gość przyjął piłkę z Espanyolem odwrócił się i nagle takie odpalił przyspieszenie w kierunku bramki to nie mogę się doczekać jego powrotu .
1
A może zwykłe ruchy by podbić nam cenę co z pewnością im się udaje .
0
Zamiast płacić taką kasę za Coutinho ściągnąłbym Alexisa z powrotem .
0
Wczoraj bylo info że zaczyna robić ćwiczenia z piłką . Podobno ma dostać zielone światło w połowie grudnia .
10
Szkoda chłopa jak nic .
0
Nawet się pomyliłem . W tym sezonie 0 asyst ...
2
W tym sezonie aż jedna asysta .
0
Nie widzę tu trybun .
0
Jeśli ma być gotowy do gry w połowie grudnia to znaczy że wcześniej bedzie trenował z grupą a w połowie grudnia dostanie zielone światło . Jeśli dostanie zielone światło to nie widzę przeszkod żeby złapał 45 minut przed meczem z Realem i z nimi wystąpił w podstawie .
10
Super , pochodzi sobie w nich po kuchni :D
24
Kucharczyk.
1
Na mediapuncie grał w Sevilli . Obejrzyj sobie co gość tam wyprawiał . Zresztą trenerzy , którzy go trenowali mówią że to jego najlepsza pozycja .
0
Ale u nas regulatora tempa gry nie potrzeba bo z tym nie mamy problemu . Chodzi o większe zaangażowanie pomocników w bramki .