ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pod koniec tamtego sezonu wskoczył na taki poziom że Deulo go nie osiągnie .
0
To ja już wolę pożegnać Rafinhe i Deulofeu niż Vidala ...
36
Pewnie na notatnik weszło z 15 osób w jednym czasie a to dla nich takie przeciążenie że aż w OVH prąd wywaliło .
0
Notatnik padł bo było więcej niż 10 osób online w jednym momencie ;)
0
Od dwóch miesięcy ? :D
1
To była piękna wygrana ale bez tikitaki też dało się wygrać z Realem 4:0 , w dodatku bez Messiego . Jesli nie będziesz ewoluował stylu gry to będziesz grał jak my z Celtikiem . Tysiąc podań do dwustu , miliard strzałów do dwóch i przegrana 1:2 .
Sposób na tikitake do obrona pressingiem na swojej połowie i kontra . Zrobił to Real , zrobiła Chelsea , Malaga i trzeba było coś w tej grze zmienić .
0
Ale taki mecz zdarza się raz na wiele lat , w dodatku ze słabym przeciwnikiem To był najsłabszy skład Realu w przeciągu chyba 15 lat .
Zresztą jak nie da się przełamać tego stylu ? Jakoś Chelsea zawsze potrafiła sobie z njm radzić .
Ty chcesz mieć generację piłkarzy jaka już nigdy się nie zdarzy , mając w dodatku najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej w dodatku , który nie bierze już udziału w grze defensywnej swojego zespołu jak wtedy kiedy był młodszy . Teraz jakbyś miał pomocnika jak Ineista czy Xavi zamiast Rakitica to kazdy rywal miałby otwartą drogę do naszego 20 metra boiska i oblegali by nas atakami .
3
Ale nie da się grać tak samo cały czas . Musisz zmieniać zawodników a szkółka nie zawsze będzie dawać takie perły jak za czasów Rijkarda czy Pepa ani trenerów , którzy będą z powodzeniem wpajać swoje pomysły zawodnikom by grać pięknie jak za Guardioli .
Nie chcesz zawodników rzemieślniczych ? A kto będzie będzie asekurował pozycję swoją i będzie biegał za siebie i Leo , który nie będzie brał udziału w bronieniu i pressingu ? Myślisz że dziś dałby radę robić to młody Iniesta lub Xavi ? Niestety nie daliby rady tego robić . Dlatego do zespołu są ściągani zawodnicy typu Rakitić czy Paulinho .
10
Nie zgodzę się wogóle z tym co napisales . Czyhrynski to był młody , bardzo dobrze zapowiadający się stoper . W dodatku bardzo dobrze mu szło z zespołem bo zdobyli z Szachtarem Ligę Europy . To było głupie posunięcie zarządu że już po sezonie go oddali .
A Paulinho ? Stary gość , doświadczony , kosztujący zbyt dużo ale od dłuższego czasu prezentuję w reprezentacji wysoki poziom .
Niewiem jak można porównywać te oba transfery , według mnie ściągnięcie Czyhrynskiego nie było zaskoczeniem bo dobrze się prezentował a Paulinho to było wielkie zaskoczenie , patrząc na wiek , przepłacając za tego zawodnika . Więc niewiele mają wspólnego oba te transfery .
4
A jeżeli uważasz że styl gry jest wazniejszy niż wyniki to zajmij się np. Rayo Vallecano . Grali otwarty , ładny , wesoły futbol i sprawdź gdzie teraz są .
1
Niestety nasz ukochany styl nie przynosił już efektów . Jest on rozpracowany i trzeba nowego pomysłu , bodźca . Nie da się jednym stylem wygrywać wszystkiego i cały czas .
0
Oczywiście że nie . Ja siedzę od dwóch miechów na l4 i został mi jeszcze miesiąc i niezbyt się przejmuje w który dzień spożywam alkohol .
0
Luiz na obronie jest niepewny , wali babole . Zresztą potrzeba kogoś młodego z perspektywami .
0
No rzeczywiście , w przypadku Neymara bardzo prawdopodobne :D
2
Nie ma co go przekreślać . Zbyt wiele nie pograł , zreszta na początku jeszcze na boku obrony . Dostanie jeszcze szansę i może ją wykorzysta .
0
Arda też ćwiczył już na murawie , widziałem foty z treningu i obok Vidala ćwiczył także Turan .
1
Akurat w tym meczu błędy Leo nie wynikały z bierności partnerów . Leo albo się zakiwał albo zamiasy podać do lepiej ustawionego partnera to na siłę szukał Suareza i to nas mogło kosztować podziałem punktów z Sevillą .
2
Ocenę z trójki podnosi mu asysta . Poza tym zagrał zupełne dno , psując każdą akcję jakiej się tknął :)
9
PSG nie odda Neymara , od szejka nie da się tak poprostu odejść .
4
De Ligt , Goretzka , Yerry Mina ... ja niewiem co widać w tych chłopakach że Barca uważa ivh za wzmocnienia . Mogliśmy ściągnąć Sancheza na stopera z Ajaxu to zrezygnowali i interesują się słabszym zawodnikiem . Mam nadzieję że to plotki bo to typowe przeciętniaki .
9
Ajj szkoda że Milan go do nas nie puścił , gdy Guardiola go chciał . Środek Busquets , Iniesta , Xavi , Pirlo nie oddała by piłki rywalowi przez 90% meczu ;)
1
Głupie ? Zobacz najpierw na ich wiek . Oni jeszcze mają czas żeby grać w doroslej reprezentacji .
0
Alexis sobie nie radził ? Rzeczywiście sezon 2013/14 i jego 19 bramek 11 asyst to dramat .
0
To nie jest wina tego że gra na skrzydle . Poprostu teraz marnuje doslownie wszystko co dostanie .
Dochodzi do wielu sytuacji czy to sam na sam czy trochę trudniejszych i takiej liczby zmarnowanych okazji nigdy nie wykręcił , poprostu gra przesłabo .
2
Alexis Sanchez , Zlatan Ibrahimovic
2
AS wygrał . Ronaldo i Benzema muszą poczekać , jeszcze będą strzelać ale Griezmann sięga dna bo nie strzela ...
2
Szczerze mówiąc to jest mocny kandydat .
1
Ale tu się śmieją ze statystyk w La Liga .
3
Las Palmas zapłaciło rachunek!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika