ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak dla mnie to Real jest tak czy tak faworytem El Clasico .
0
My się musimy martwić żeby Verma dał radę chociaz do powrotu Mascherano , choć jak gra to prezentuje się dobrze .
0
A Rakitić słaby i się nie nadaje ale po Messim , Neymarze i Suarezie to on od poczatku kariery u nas notuje najlepsze liczby jeśli chodzi o bramki i asysty , licząc tylko LL i LM 25 bramek i 20 asyst .
0
Nie pamiętam żeby.nas okradli z Atletico . W dodatku Gomes nlzagrał tylko 210 minut a Denis 400 .
5
Przecież my teraz jesteśmy już w dołku i możemy dopiero odpalić :D
1
Bo Arda to raczej lewoskrzydłowy , nn potrafił zdobyć hattricka w La Liga i Lidze Mistrzów q maszych barwach . Żaden z naszych obecnych skrzydłowych nie jest w stanie tego zrobić .
0
U nas się zapowiadają niezłe 2 miechy bez Umtitiego .
25
Akurat teraz nie dostaje minut kiedy gramy w 4:4:2 czyli ustawieniu Atletico gdzie Turan grał najlepiej , w dodatku na skrzydle bardzo dobrze mu szło i nawet teraz dałby więcej niż Deulofeu .
42
A skąd wiesz że jest pazerny ? Arda cały czas trenował i może wierzył że Valverde zmieni swoje zdanie i może teraz po 3 miesiącach bez gry rezygnuje z Barcy . Pamiętaj że gość poświęcił pół roku bez gry żeby do nas dołączyć a jak grał to prezentował się dobrze , szczególnie na lewym skrzydle .
Nie oceniaj zawodnika skoro niewiesz tak naprawdę jaka z nim sytuacja .
4
Gdybym jako faworyta miał wybrać kogoś z czwórki Barca , Juve , City , PSG to napewno nas bym nie wskazał , napewno nie na ten moment .
0
Inigo Martinez , który miał klauzulę odejścia 30 mln .
1
Akurat nasza obrona tak się super prezentuje że jeśli ter Stegen będzie miał zjazd formy to niezdziwiłbym się gdybyśmy przegrali oba spotkania z nimi .
0
Nie jest wart 60 milionów .
1
Ale tu nikt nie przypisuje nam zdobycia ligi , poprostu polewamy z Realu .
22
Niesamowicie zapowiada się rywalizacja o trofeo Pichichi pomiędzy Ronaldo a Benzemą , po 14tej kolejce La Liga mają już po dwie bramki .
1
Na ten moment bardziej cieszy mnie słaby Real niż dobra Valencia ;)
0
Co z tego chłopie .
14
Real w następnej kolejce bez Ramosa , Carvajala i Casemiro . Sevilla nie spier*ol tego .
1
No i gitara gra :D
1
A niby czemu miała zostać wstrzymana ? Faulu nie było , w dodatku Umtiti zaraz sam zszedł za linię .
7
Prawda jest taka że strzelamy prawidłowo bramkę drugi mecz z rzędu a sędzia jej nie uznaje , nie da się strzelić wszystkiego co się wykreuje a Ty tu jeszcze wyjeżdżasz z Deulofeu , który nie był nawet powołany na ten mecz .
6
Z takim Bilbao to Barca B mogłaby mieć wątpliwości czy wygra a nie Real .
0
Najgorsze jak dla mnie jest to że od pamiętnego dwumeczu z Realem Madryt w obronie na plus zmieniła się jedynie postawa ter Stegena ( gość jest murem ) i trochę Jordiego Alby . Umtiti prezentuje równą formę choć i on nie wystrzega się błędów .
Wiadomo że liczby to zakłamują ale nasi rywale ( nawet najgorsze drużyny La Liga ) stwarzają sobie multum sytuacji i to tych bardzo klarownych .
0
To sarkazm .
0
Najlepsze jest to że sędziowie popełnili dwa wielkie błędy na naszą korzyść . Nie powinni uznać naszych dwóch bramek bo przy pierwszej bramce i podaniu od Paulinho Messi znajdował się przed obrońcami i nie był na spalonym i tak samo Luis Suarez przy drugiej bramce , znajdował się przecież przed linią piłki .
A przecież tak nie można strzelać i sędzia powinien obydwie bramki anulować .
3
Nie zachwyciła ale strzeliła 3 bramki a rywal 2 i zremisowaliśmy czego tu nie rozumiesz ?
0
Rakitić zagrał jedno z lepszych spotkań a ,, dzik " Semedo w ostatnich spotkaniach gra jak junior , więc ławka nikogo tutaj nie dziwi .
0
Pewnie nawet meczu nie oglądał skoro pisze takie głupoty .
6
Brawa dla sędziów nieuznane 2 prawidłowo strzelone bramki , które kosztują nas 4 punkty .
0
Aha to według Ciebie nie ma problemów z gra Pique , prawych obrońców i rywale mają wielkie problemy ze stworzeniem sobie sytuacji tak ? Bo ja uwazam ze ratuje nas genialna forma ter Stegena , jesli bedzie mial spadek formy to w kazdym keczu bedziemy tracic bramki .