ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Komentarz usunięty
8
Tyle że 180 minut to dwumecz z Murcią .
1
No rzeczywiście super mecz , szkoda że gdyby nie ter Stegen to w pierwszej połowie wyjmowalibyśmy piłkę z siatki conajmniej dwa razy .
8
Pamiętajcie że tych co wyzywacie i chcecie zesłać do rezerw czy sprzedać to na ich miejscu byli kiedyś Roberto , Paco czy Vidal który gra lepiej niż Deulo , dla których domagacie się teraz pierwszego składu .
Nie da się grać zawsze pięknie i dobrze a czasami trzeba dać komuś więcej szans zamiast sprzedawać po okienku .
0
Rakitić to mediapunta ale szkoda bo Valverde go wystawia jako tego bardziej defensywnego pomocnika .
0
Rakitić 1 , dobrze że Twoją oceną nikt się nie będzie kierował .
0
W tym meczu przeciętnie , w pierwszej połowie dopuszczał do bardzo groźnych strzałów i przegrywał przebitki ale w drugiej zagrał już o niebo lepiej .
4
Bo Denis to złote dziecko . Lepiej pocisnąć Rakitica , który zagrał lepiej od Denisa i niewidocznego Paulinho.
1
Rakitić przynajmniej grał coś do przodu później , napędzał grę i próbował strzałów .
A co powiesz do Paulinho ? Dobrze zagrał w tym spotkaniu ?
0
Większy niż przy 0:0 i przewadze jednego zawodnika ...
1
Dlatego u nas będą jedynie rezerwowymi .
4
Powiem tak , wszedł Paco z Vidalem to wrócił odrazu pressing i już lepiej to wyglądało .
Denis niby przy piłce ale tak jak powiedzieli komentatorzy zero z tego wynikło i niewidoczny Paulinho .
1
Akurat mógł podać do Rakitica , który miałby setkę postanowił zepsuć akcję .
1
My potrzebujemy magii na wyjeździe nie na Camp Nou .
1
Akurat Messi zawalił najlepszą dla nas okazję nie podając do Rakitica , który mu zbiegał po prawej stronie a miałby praktycznie samego Asenjo do pokonania .
0
Poza ter Stegenem , Albą i Busim wszyscy na minus .
0
Gramy na stojąco .
4
Szkoda że gramy na remis . W sumie żałuję że nie straciliśmy szybko bramki bo może by się coś rozruszało w naszej grze .
Narazie wygląda to na to że Valverde nie trafił ze składem , trójka Denis Paulinho Rakitić kompletnie bezproduktywna .
Mam nadzieję że zobaczymy Paco na boisku .
3
Przy ostatniej dyspozycji Semedo to bardzo dobra decyzja .
36
No z tego co wiem to z Celtą i Valencią mieliśmy podobnie .
0
Każdy kto tak pisał oglądając jego gre w Chelsea miał całkowitą rację .
0
Liverpool standardowo frajerzy .
0
Licze na jakieś minuty dla Paco , Denisa i Gomesa lub Vidala .
0
Deulofeu poza kadrą , bajeczka .
0
Dokładnie .
0
Sevilla jaka beznadzieja w obronie , standardowo .
0
Jak dla mnie to nie poziom Barcy , niech dalej się ogrywa na wypożyczeniu to może się rozwinie .
2
Dobrze , niech pogra parę spotkań i odrazu na sprzedaż go .
2
Albo takiego jak z Realem gdzie przebiegł połowę boiska i strzelił bramkę .
2
Skąd wiesz ? Gra w Palmeiras nie jest żadnym wyznacznikiem . Równie dobrze może okazać się totalnym niewypałem .