0

No to Cie poniosło teraz :D

1

Jak dla mnie zawsze najlepsza była 1 i 2 część Call of duty . Dobrze że wracają do klasyki bo te nowe czasy to g*wno .

1

Ja to wiem ale chyba ktoś pisał że obstawił :D

4

Zależy od tego co studiujesz i czy będzie to opłacalne jak skończysz . Według mnie warto robić.

2

Jak ktoś postawił na Atalante to trochę ma pecha .

20

Las Palmas musi zapłacić rachunek .

1

Tym że Benzema ma sekstaśmę na Zidana i Pereza ;)

0

Hehe jak ja lubie jak Mourinho przegrywa i w dodatku Pep powiększa przewagę :)

8

Ja nie widzę w nin nic szczególnego .

0

Akurat Monaco też wydaje w cholerę dużo . Za Moutinho i Jamesa dali ok 90 milionów , kupili Falcao za ok 45 milionów i to wszystko już parę sezonów temu . Może i mniej wydaje niż City czy PSG ale swoje też wydają .

0

Seks albi siłownia .

0

Kurde , ten De Bruyne to kozak jest .

0

Tak więc z Leganes niech zagra Mascherano albo Vermaelen .

0

Nie ma co się dziwić że mają ciężko . Crystal zamurowali się na 30tym metrze .

2

To ja zacznę . Nie ma co liczyć,będzie 3-0. :D

0

Chociaż tyle że Suarez miał asystę .

0

Ale my nie jesteśmy Realem . To styl i pomysł na grę nas zawsze od nich odróżniał .

0

Wczoraj się prosiło o remis i bramkę w końcówce na 2:2 .
@dzynek żeby grać z kontry trzeba mieć żelazną defensywę . My takiej nie posiadamy .

5

Ale my na pełnym gazie nie zagraliśmy jeszcze ani jednego meczu :D

2

Paco jest dobry i do tego młody . Ale jak wchodzi co 5,6 mecz i nie strzeli to wtedy mówią że jest drewnem i w styczniu najlepiej go sprzedać .

1

Wygraliśmy Superpuchar Hiszpanii z Atletico . Atletico nas wyprzedziło w Lidze o trzy punkty kiedy zawaliliśmy sprawę u siebie w ostatnieh kolejcr z nimi . Wyeliminowało nas jedną bramką w Lidze Mistrzów a w Pucharze Hiszpani przegraliśmy w finale z Realem 2:1 po bramce Bale , kiedy obiegł Bartre i graliśmy z Pinto na bramce .

Co jak co ale wyników nie miał jakichś złych .

1

Bardzo dobre zawody Umtitiego , Iniesty , Busquetsa , Rakitica i Paco .
Najsłabiej Suarez .

0

Na minus dałem jego brak zaangażowania w odbiór , nie cały występ . W dodatku nie chodzi o to że się nie wraca tylko olewa zawodnika przebiegającego tuż obok . Sprawdź sobie w komentarzach .
A po drugie gdzie się szczycę ? Odpowiedziałem tylko na pytanie , gdzie inny użytkownik mnie o to spytał .
Naucz się czytać ze zrozumieniem .

0

Martino też mial dobre wyniki ale co z tego skoro krytykowali jego i całą drużynę za styl ...

7

Ludzie nie krytykują wyników , tylko styl . Mają takie prawo i powody do narzekania . Nie każdy musi być dzieckiem tylko dlatego że ma inne zdanie niż Ty .

1

Przeszedł koło meczu w kontekście zaangażowania w pressing .

Występy nie zaliczam jako słaby , tylko wytknąłem mu jedynie minus , który zaznaczyłem w nawiasie co jest moją opinią .

Messiego oglądam odkąd zadebiutował w pierwszym zespole bo jestem z Barcą od 15 lat .

Asysta drugiego stopnia ? Sorry ale to co było najtrudniejsze w tej akcji perfekcyjnie zrobił Rakitić i Paco .
Dziękuję.

1

Nie zrozumiałeś mnie .Chodzi mi o zaangażowanie w pressing lub reakcję po stracie . Nie lubię kiedy przebiega metr koło niego piłkarz z drużyny przeciwnej z piłką i zero reakcji i taki Iniesta ( który młodzieniaszkiem nie jest , w dodatku świeżo po kontuzji ), Suarez czy Paco muszą zapieprzać mimo że są o wiele dalej .

1

Ter Stegen , Digne , Roberto , Semedo , Denis , Gomes , Alcacer , Deulofeu , Umtiti to rzeczywiście same dziady .

0

1. Roberto nie będzie grał w pomocy . Andresa ani Rakitica nie wygryzie .
2. Denis gra praktycznie tyle samo co Gomes .
3. Z Suarezem się zgadzam że to błędna decyzja .
4. Mamy tak szeroką kadrę że musimy rezygnować z 4-5 piłkarzy co kolejkę . Dziś mieliśmy normalną ławkę rezerwowych a nie ma Roberto , Gomesa , Vidala a także Ardy . W dodatku poza Alenią jak narazie żaden piłkarz nie zasługuje na grę na takim poziomie . Może Palencia ale to bok obrony .

1

Sporo błędnych decyzji Ernesta , uśmiałem się .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?