ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Cie poniosło teraz :D
1
Jak dla mnie zawsze najlepsza była 1 i 2 część Call of duty . Dobrze że wracają do klasyki bo te nowe czasy to g*wno .
1
Ja to wiem ale chyba ktoś pisał że obstawił :D
4
Zależy od tego co studiujesz i czy będzie to opłacalne jak skończysz . Według mnie warto robić.
2
Jak ktoś postawił na Atalante to trochę ma pecha .
20
Las Palmas musi zapłacić rachunek .
1
Tym że Benzema ma sekstaśmę na Zidana i Pereza ;)
0
Hehe jak ja lubie jak Mourinho przegrywa i w dodatku Pep powiększa przewagę :)
8
Ja nie widzę w nin nic szczególnego .
0
Akurat Monaco też wydaje w cholerę dużo . Za Moutinho i Jamesa dali ok 90 milionów , kupili Falcao za ok 45 milionów i to wszystko już parę sezonów temu . Może i mniej wydaje niż City czy PSG ale swoje też wydają .
0
Seks albi siłownia .
0
Kurde , ten De Bruyne to kozak jest .
0
Tak więc z Leganes niech zagra Mascherano albo Vermaelen .
0
Nie ma co się dziwić że mają ciężko . Crystal zamurowali się na 30tym metrze .
2
To ja zacznę . Nie ma co liczyć,będzie 3-0. :D
0
Chociaż tyle że Suarez miał asystę .
0
Ale my nie jesteśmy Realem . To styl i pomysł na grę nas zawsze od nich odróżniał .
0
Wczoraj się prosiło o remis i bramkę w końcówce na 2:2 .
@dzynek żeby grać z kontry trzeba mieć żelazną defensywę . My takiej nie posiadamy .
5
Ale my na pełnym gazie nie zagraliśmy jeszcze ani jednego meczu :D
2
Paco jest dobry i do tego młody . Ale jak wchodzi co 5,6 mecz i nie strzeli to wtedy mówią że jest drewnem i w styczniu najlepiej go sprzedać .
1
Wygraliśmy Superpuchar Hiszpanii z Atletico . Atletico nas wyprzedziło w Lidze o trzy punkty kiedy zawaliliśmy sprawę u siebie w ostatnieh kolejcr z nimi . Wyeliminowało nas jedną bramką w Lidze Mistrzów a w Pucharze Hiszpani przegraliśmy w finale z Realem 2:1 po bramce Bale , kiedy obiegł Bartre i graliśmy z Pinto na bramce .
Co jak co ale wyników nie miał jakichś złych .
1
Bardzo dobre zawody Umtitiego , Iniesty , Busquetsa , Rakitica i Paco .
Najsłabiej Suarez .
0
Na minus dałem jego brak zaangażowania w odbiór , nie cały występ . W dodatku nie chodzi o to że się nie wraca tylko olewa zawodnika przebiegającego tuż obok . Sprawdź sobie w komentarzach .
A po drugie gdzie się szczycę ? Odpowiedziałem tylko na pytanie , gdzie inny użytkownik mnie o to spytał .
Naucz się czytać ze zrozumieniem .
0
Martino też mial dobre wyniki ale co z tego skoro krytykowali jego i całą drużynę za styl ...
7
Ludzie nie krytykują wyników , tylko styl . Mają takie prawo i powody do narzekania . Nie każdy musi być dzieckiem tylko dlatego że ma inne zdanie niż Ty .
1
Przeszedł koło meczu w kontekście zaangażowania w pressing .
Występy nie zaliczam jako słaby , tylko wytknąłem mu jedynie minus , który zaznaczyłem w nawiasie co jest moją opinią .
Messiego oglądam odkąd zadebiutował w pierwszym zespole bo jestem z Barcą od 15 lat .
Asysta drugiego stopnia ? Sorry ale to co było najtrudniejsze w tej akcji perfekcyjnie zrobił Rakitić i Paco .
Dziękuję.
1
Nie zrozumiałeś mnie .Chodzi mi o zaangażowanie w pressing lub reakcję po stracie . Nie lubię kiedy przebiega metr koło niego piłkarz z drużyny przeciwnej z piłką i zero reakcji i taki Iniesta ( który młodzieniaszkiem nie jest , w dodatku świeżo po kontuzji ), Suarez czy Paco muszą zapieprzać mimo że są o wiele dalej .
1
Ter Stegen , Digne , Roberto , Semedo , Denis , Gomes , Alcacer , Deulofeu , Umtiti to rzeczywiście same dziady .
0
1. Roberto nie będzie grał w pomocy . Andresa ani Rakitica nie wygryzie .
2. Denis gra praktycznie tyle samo co Gomes .
3. Z Suarezem się zgadzam że to błędna decyzja .
4. Mamy tak szeroką kadrę że musimy rezygnować z 4-5 piłkarzy co kolejkę . Dziś mieliśmy normalną ławkę rezerwowych a nie ma Roberto , Gomesa , Vidala a także Ardy . W dodatku poza Alenią jak narazie żaden piłkarz nie zasługuje na grę na takim poziomie . Może Palencia ale to bok obrony .
1
Sporo błędnych decyzji Ernesta , uśmiałem się .