ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Semedo grzeje ławę mimo że to bardzo dobry zawodnik a Ty wyjeżdżasz tutaj z Palencią :D
0
Tak , tylko porownaj wiek i doświadczenie obu piłkarzy . Mnie adaptacja Paulinho nie zaskoczyła .
0
A według mnie z Valencią nie będzie większego problemu . Robią błędy w defensywie i mają problemy z zespołami , które grają dobrze w ataku pozycyjnym . A jak im się zabierze piłkę to już nie będzie ta sama drużyna .
0
Do tego groźne wrzutki ciągle z jego strony .
2
Griezmann to już bardziej na szpice albo obok Leo w dwójce napastników kosztem Suareza .
1
Super , stamtąd prosto na trybuny .
0
Skład Marki super .
13
Ale bym zobaczył dziś takiego Roberto jako srodkowego ofensywnego pomocnika albo chociaż jako prawoskrzydłowego ...
0
Seri ? Serio ? Gość w niczym nie jest wybitny , wręcz mocno przeciętny , połowę spotkań gra jako DM , statystyki ma słabe , ma 26 lat i to jest jedyne wzmocnienie środka pola ?
0
The Elder Scrolls V : Skyrim .
3
Orkan Seba albo Wichura Karyna .
0
Spoko dla dzieci
0
Wzajemnie :)
0
Wczoraj Zagłębie też miało wygrać i po kuponie . Nie obstawiaj polskiej ligi .
0
Ma świadomość na jakim poziomie się gra w Barcelonie a lata lecą , może chce zrobić miejsce młodym .
0
Teraz gramy 4:4:2 w formacji w jakiej grało Atletico i Arda by się sprawdził . Na skrzydle za Neya potrafił ustrzelić hattricka czy to w La Liga czy LM.
0
Dałem podwójną szansę na Espanyol i awans Zagłębia w pucharze z Koroną . Zobaczymy .
0
Jak obstawiacie Espanyol z Tenerife dzisiaj ?
4
Kartka kartce nierówna .
2
Najbardziej i tak mi szkoda Dembele .
0
Jeden z moich ulubionych zawodników . Zawsze cieszyłem się kiedy dostawał minuty kosztem Alby . Obunożny , dobry technicznie , z dobrym dryblingiem . Szczególnie w pamięci zapadły mi asysty z Realem i Espanyolem a także bramki z Valencią , Atletico i Rayo .
0
Może i we łbie ma narąbane ale wykręca takie statystyki że mam do niego wielki szacunek .
1
I rutinoscorbin dla chłopaków żeby nie chorowali jak ich przewieje na treningu .
A dla Vermaelena balkonik bo pewnie w 2048 dalej będzie naszym czwartym stoperem .
1
Ma przyjęcie jak Enzo Zidane .
0
Gomes grał na DMie i miał jedno kluczowe podanie ...
4
Jakoś w reprezentacji jest w stanie grać . W dodatku na wysokim poziomie .
8
Ale na środek pomocy .
0
Gomes grał na DMie , za co minus ?
0
Ma przyszłość najwyżej w beniaminku Primera Division .
2
Beznadziejny komentarz . Nie jestem obrońcą Gonesa ale takie mecze g*wno znaczą . Równie dobrze mógłbyś napisać że Denis/Semedo na sprzedaż bo też nie błyszczeli ale każdy wie że mecze z takimi rywalami na wyjeździe to całkowicie inna bajka .