1

Semedo grzeje ławę mimo że to bardzo dobry zawodnik a Ty wyjeżdżasz tutaj z Palencią :D

0

Tak , tylko porownaj wiek i doświadczenie obu piłkarzy . Mnie adaptacja Paulinho nie zaskoczyła .

0

A według mnie z Valencią nie będzie większego problemu . Robią błędy w defensywie i mają problemy z zespołami , które grają dobrze w ataku pozycyjnym . A jak im się zabierze piłkę to już nie będzie ta sama drużyna .

0

Do tego groźne wrzutki ciągle z jego strony .

2

Griezmann to już bardziej na szpice albo obok Leo w dwójce napastników kosztem Suareza .

1

Super , stamtąd prosto na trybuny .

0

Skład Marki super .

13

Ale bym zobaczył dziś takiego Roberto jako srodkowego ofensywnego pomocnika albo chociaż jako prawoskrzydłowego ...

0

Seri ? Serio ? Gość w niczym nie jest wybitny , wręcz mocno przeciętny , połowę spotkań gra jako DM , statystyki ma słabe , ma 26 lat i to jest jedyne wzmocnienie środka pola ?

0

The Elder Scrolls V : Skyrim .

3

Orkan Seba albo Wichura Karyna .

0

Spoko dla dzieci

0

Wzajemnie :)

0

Wczoraj Zagłębie też miało wygrać i po kuponie . Nie obstawiaj polskiej ligi .

0

Ma świadomość na jakim poziomie się gra w Barcelonie a lata lecą , może chce zrobić miejsce młodym .

0

Teraz gramy 4:4:2 w formacji w jakiej grało Atletico i Arda by się sprawdził . Na skrzydle za Neya potrafił ustrzelić hattricka czy to w La Liga czy LM.

0

Dałem podwójną szansę na Espanyol i awans Zagłębia w pucharze z Koroną . Zobaczymy .

0

Jak obstawiacie Espanyol z Tenerife dzisiaj ?

4

Kartka kartce nierówna .

2

Najbardziej i tak mi szkoda Dembele .

0

Jeden z moich ulubionych zawodników . Zawsze cieszyłem się kiedy dostawał minuty kosztem Alby . Obunożny , dobry technicznie , z dobrym dryblingiem . Szczególnie w pamięci zapadły mi asysty z Realem i Espanyolem a także bramki z Valencią , Atletico i Rayo .

0

Może i we łbie ma narąbane ale wykręca takie statystyki że mam do niego wielki szacunek .

1

I rutinoscorbin dla chłopaków żeby nie chorowali jak ich przewieje na treningu .
A dla Vermaelena balkonik bo pewnie w 2048 dalej będzie naszym czwartym stoperem .

1

Ma przyjęcie jak Enzo Zidane .

0

Gomes grał na DMie i miał jedno kluczowe podanie ...

4

Jakoś w reprezentacji jest w stanie grać . W dodatku na wysokim poziomie .

8

Ale na środek pomocy .

0

Gomes grał na DMie , za co minus ?

0

Ma przyszłość najwyżej w beniaminku Primera Division .

2

Beznadziejny komentarz . Nie jestem obrońcą Gonesa ale takie mecze g*wno znaczą . Równie dobrze mógłbyś napisać że Denis/Semedo na sprzedaż bo też nie błyszczeli ale każdy wie że mecze z takimi rywalami na wyjeździe to całkowicie inna bajka .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?