0

Grał z nami , w pierwszych dwóch meczach nowego trenera kiedy nie było Dembele , Vidal grał na prawej obronie i nie było z nami jeszcze Paulinho .
Drugi raz wygrali z Borussią , to było dobre spotkanie . I to tyle z prestiżowych spotkań .
My zremisowaliśmy z Atletico na wyjeździe , gdzie wszyscy w naszym pierwszym skladzie oprócz Gomesa i kontuzjowanego Iniesty grali w swoich rezprezentacjach . Czasami po powrocie z reprezentacji przegraliśmy lub remisowaliśmy z dużo gorszymi ekipami , więc tak jak meczu z Juventusem tak i tego nie traktuje jako wyznacznik .

3

Ja się mogę założyć że Real będzie miał z nami ciężko , kiedy spotkamy się w ligowym spotkaniu i wcale nie wróżę im zwyciestwa .

0

A Real Madryt nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem . Po stracie Neymara , bez wcześniejszego zakupu następcy to tak jakby z Realu wyjąć Modrica , Asensio i Isco naraz .

7

Powiem tak , parę powodów dla których Barca nie gra jeszcze na takim poziomie na jaki nas przyzwyczajono :
1. Rozrzucanie zawodników na nie ich pozycje . Roberto powinien grać w środku pola , gra jako prawy obrońca lub na prawym skrzydle . Denis Suarez otwarcie mówi że najlepiej gra na pozycji Iniesty a jest rzucany czasami na lewe skrzydło . Aleix Vidal najlepszy okres miał na prawym skrzydle a zaczyna na prawej obronie . Andre Gomes gra jako skrzydłowy . Rakitić najlepiej gra jako mediapunta a gra jako bardziej defensywny pomocnik . Paco Alcacer gra jako skrzydłowy i jest odsunięty od składu mimo kopania się po czole przez Luisito .

2. Brak formy u ważnych piłkarzy . Pique , siatka od Griezmanna pokazała mu w jakiej formie aktualnie się znajduję .
Iniesta , fajnie prowadzi piłkę ale asyst ani bramek nie widać .
Luis Suarez powoli wraca do formy ale powoli trwa to już od końcówki tamtego sezonu .

3. Kontuzja Dembele . Ten chłopak miał łapać minuty ale zostal rzucony od samego początku na zbyt dużą ilość minut i się narobiło a chłopak ma niesamowity talent , jego drybling , szybkość napewno by nam pomogly ale musimy poczekać na to do przyszłego roku .

4. Brak odpoczynku u Suareza , Alby czy Rakitica . Niewiem jak Wy to widzicie ale dla mnie brak minut dla Paco ( który pod koniec tamtego sezonu zaczął grać conajmniej przyzwoicie , w tym sezonie 112 minut i 1 asysta ), Digne jak dla mnie dobrze spisuje się jako zmiennik ( jego dyspozycja w reprezentacji po części to potwierdza ) i dla Sergiego Roberto , który spokojnie mógłby grać częściej na pozycji Rakitica , nie dość że chłopak dobrze zabezpiecza tyły to z przodu również dobrze potrafi zagrać

0

A z Iniestą jest inaczej ? Gość nie asystuje ani nie strzela . W tamtym roku w La Liga aż 0 bramek i 3 asysty na 1300 minut i jakoś krytyki nie widać bo niby ,, ciągnie grę " . Ciekawe gdzie .

0

Różnie może być . Porto ich zniszczyło Monaco i to na wyjeździe do zera .

2

Nigdy talentem swojego brata nie przeskoczy . A według mnie Paco na swojej pozycji spisuje się lepiej niż Rafa .

3

Wróci i odrazu na sprzedaż go .

1

Iniesta gra poprostu ładnie , potrafi się utrzymać przy piłce pod presją ale to nie jest żadne ciągnięcie gry . Tak jak u reszty pomocników konkretów brak , dalej żadnej asysty czy bramki .

0

Co do Gomesa to jest filmik z jego kontaktami z piłką i mam nadzieję że pod wodzą Valverde zrzucił z siebie presję bo mimo że dostaje mało minut to wyglądają coraz lepiej . Tylko żeby nie był rozrzucany na różnych pozycjach .

0

Jasne bo Falcao przyjdzie grzać ławkę albo grać na skrzydle .

0

Rakitić ani razu nie zagrał na swojej nominalnej pozycji . Ma ten problem co James bo to typowa mediapunta .

0

I tylko tyle ich różni . Cena i to że są wychowankami . Niestety pozniom ten sam .

0

Denis , Deulofeu i Rafinha też nie są piłkarzami na miarę Barcelony a mimo to mamy ich w skladzie .

0

Parę komentarzy niżej poszła taka opinia .
Okej czyli Juventus to słaby rywal , Suarez jest w formie a Iniesta ciągnie naszą gre ładnie prowadząc piłkę . Wszystko wiem .

1

To znajdź dla naszych przeciwników tyle miejsca jakie zostawiają angielskie drużyny .

5

Pierwsza strata punktów w tym sezonie i już się zaczęło . Valverde nic nie zmienia w naszej grze , Gomes z Rakiticem na sprzedaż . Nietykalność Pique , Iniesty i Luisa Suareza , którzy grają padakę cały początek tego sezonu .
Co za cebulaki

0

Tutaj nikt się nim nie zachwyca , poprostu ludzie go bronią bo wszyscy go winią za porażki gdzie jest conajmniej kilku zawodników gorzej prezentujących się od niego .
Nikt nie pociśnie Pique , któremu wczoraj Griezmann zakończył karierę zakładając siatkę i który robi babole przez cały sezon . Suareza , który oprócz wczorajszej bramki nie potrafi podać z klepki czy Iniesty który będzie miał może ze 4 asysty w tym sezonie .

0

A jak wygląda nasza sytuacja kadrowa ? Mamy dobrą ekipe i dobrą ławkę . Jak dla mnie to poprostu trenerzy nie mają zbytnio pomysłu rozrzucając poszczególnych graczy na inne pozycje .
Rakitić powinien grać jako mediapunta a gra bardziej jalo defensywny pomocnik .
Sergi Roberto na pozycji Iniesty a gra na boku obrony albo na skrzydle .
Denis grał w Villareal na lewym skrzydle . Sam mówi że najlepiej gra mu się na pozycji Iniesty ale trener na niego nie stawia .
Gomes skrzydłowym też nie jest ale szczerze mówiąc w tym sezonie nie gra wiele ale prezentuje się lepiej niż w poprzednim sezonie .
Praktycznie żaden pomocnik u nas nie gra tam gdzie powinien oprócz Iniesty , który gra słabo i Busquetsa a ludzie się zastanawiają czemu pomoc się źle prezentuje ...

0

O co wam chodzi z tym Roberto . Zagrał tylko 100 minut mniej od Rakitica a narzekacie jakby go wogóle nie wpuszczali .

0

Barca zawsze miała paru silnych fizycznie a już napewno graczy którzy nie przewracali się przy dotknięciu jak Alba , Neymar czy Suarez .

1

Co z tego że nie ten sam zespół skoro dalej silny i mają bardzo dobrych piłkarzy w składzie . Carrasco , Griezmann , Saul , Koke , Felipe Luis , Oblak czy Godin .

0

A co mamy płakać ? Że zremisowaliśmy z Atletico na wyjeździe ? Mnie ta strata punktów nie boli , mogliśmy wygrać i mogliśmy przegrać bo Atletico to silny rywal .

4

Gomes nie mógł tego lepiej zagrać , gdyby zagrał po ziemi to jego podanie byłoby zablokowane . Wydaje mi się że Suarez za późno ruszył do podania .

9

Paco powinien dostać szansę i to już dawno przy takiej grze Suareza .

6

Paco niech odejdzie w najbliższym okienku bo jest za dobrym napastnikiem żeby marnować sobie u nas karierę .

3

Wczoraj mi lekarz przedłużył l4 o ponad 40 dni . Dziś pierwszy z 40stu :D

0

Ciekawe kiedy Digne dostanie szanse . Gość ma papiery na obrońcę z czołówki a brakuje mu minut . Nie zdziwię się jak będzie chciał odejść .

0

Ter Stegen to inwestycja w przyszłość co nie znaczy że Bravo był gorszy , bo był u nas niekwestionowanym numerem jeden .
Tyle że Marc ma dużo czasu by nadrobić braki bo to młodziutki bramkarz .

0

Nie chodzi że z Premier League tylko że jest Anglikiem . Oni się nie sprawdzają w Hiszpanii .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?