ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Warto dodać że Nowak odmawiał ale Arek nie dał się przekonać a teraz leży na tym samym łóżku .
0
Jestem ciekaw w czym tkwi problem w grze Vidala . Gość w tamtym sezonie w ciągu 6 spotkań miał 2 bramki i 3 asysty .
Myślę że woli grać na boku obrony i tam powinien być wystawiany na słabsze zespoły a Roberto wyżej .
0
Ja jak się rejestrowałem to link aktywacyjny miałem po minucie .
2
Wchodzi gość do baru i krzyczy ,, to ja! " . Wszyscy się odwracają a to nie on .
0
Jak dla mnie wygrały dwie odpowiedzi jeśli chodziło o wielkość państw :
1. Ameryka Południowa
2. Anglia
0
Hehe będą mieli tyle szans co stary 24letni Paco .
4
Nie , bo to znaczy że jest coś z Tobą nie tak .
0
A co Ci da pozbycie się Gomesa , który zagrał niecałe 200 minut ? Sergi Roberto nie ma jak grać w środku pola a Ty chcesz Alene tam wcisnąć .
0
Jeśli dajesz w opcji ,, obie strzelą " na NIE , to jeden zespół może strzelić , chyba że żartujesz .
Siadło ale Juve za*ebało , skończyło się 2:2 i Dybala zmarnował karnego w 83. minucie .
0
Dałem na Juve i bramki +1.5 , do tego dorzuciłem Real Espanyol w kategorii że obie strzelą gola na NIE , więc jak Espanyol ma strzelać to ma się skończyć 1:1 albi 1:2 , tak żebym był zadowolony xd
0
Espanyol zapłaci rachunek .
0
Hmm co myślicie o meczu Atalanta - Juve ? Będzie +1,5 bramki ?
0
Mascherano mi podniósł ciśnienie parę razy ale się udało .
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDQ3Njc0MzkxOTYwMDoe3BSSdKiy3qPmEjM=&kind=MAIN
0
Luis Suarez za to wie gdzie biegać i gdzie podawać co nie ?
1
Szkoda strzępić ryja . Po pierwszej połowie wszyscy krytykują Vidala a wyglądał parę razy lepiej niż Suarez , który niewiem co odwala w tym sezonie .
1
Co Ty gadasz , w pierwszej połowie to nikomu się nie chciało grać ani biegać , akurat Paulinho wyglądał na jednego z tych którym zależy .
3
Nie ma to jak być Leo Messim .
Zagrać dosyć słabe spotkanie , praktycznie nie biegając , grając na siłę z Suarezem co nie zawsze było najlepszym rozwiązaniem i skończyć sobie z dwiema bramkami i asystą .
0
A Luis Suarez robi więcej Twoim zdaniem ?
0
Jak narazie to Suarez z Messim robią wszystko żeby dziś nie wygrać .
1
Tak będzie chyba najrozsądniej .
47
Co mnie to obchodzi że się biją , ciekawe czy mi zwrócą za słonecznik i łomże butelkowe .
0
Bez Umtitiego ? A ja cholera postawiłem że Las Palmas nie strzeli :(
9
Nie no mecz się odbędzie . Nie po to sobie zarezerwowałem czas w niedzielę , żeby mi teraz odwołali .
0
Haha tak napewno ktoś wyłoży 20 mln za gościa który zagrał niecałe 200 minut .
0
Postawiłem 14 zł na łamańca że Barca wygra i obie nie strzelą , kurs 1.94 :)
1
Tak ale nie gra ani Castellano ani Vitolo a to spore osłabienie dla nich , Barca straciła tylko dwie bramki w sześciu meczach a Las Palmas strzeliło zaledwie pięć .
A kurs 1.90 za 15 zł chyba zaryzykuję ;)
0
Planuję obstawić że Las Palmas nie strzeli bramki . Co myślicie ?
0
No jasne dlatego ma najlepsze statystyki ze wszystkich pomocników w Barcelonie .
16
Jak chcesz się pozbyć kasy to proszę bardzo . Na Camp Nou będzie lanie i nic więcej .
0
W pucharach nie grali napewno Alli i Eriksen ale niewiem z jakich powodów .