4

Warto dodać że Nowak odmawiał ale Arek nie dał się przekonać a teraz leży na tym samym łóżku .

0

Jestem ciekaw w czym tkwi problem w grze Vidala . Gość w tamtym sezonie w ciągu 6 spotkań miał 2 bramki i 3 asysty .
Myślę że woli grać na boku obrony i tam powinien być wystawiany na słabsze zespoły a Roberto wyżej .

0

Ja jak się rejestrowałem to link aktywacyjny miałem po minucie .

2

Wchodzi gość do baru i krzyczy ,, to ja! " . Wszyscy się odwracają a to nie on .

0

Jak dla mnie wygrały dwie odpowiedzi jeśli chodziło o wielkość państw :
1. Ameryka Południowa
2. Anglia

0

Hehe będą mieli tyle szans co stary 24letni Paco .

4

Nie , bo to znaczy że jest coś z Tobą nie tak .

0

A co Ci da pozbycie się Gomesa , który zagrał niecałe 200 minut ? Sergi Roberto nie ma jak grać w środku pola a Ty chcesz Alene tam wcisnąć .

0

Jeśli dajesz w opcji ,, obie strzelą " na NIE , to jeden zespół może strzelić , chyba że żartujesz .
Siadło ale Juve za*ebało , skończyło się 2:2 i Dybala zmarnował karnego w 83. minucie .

0

Dałem na Juve i bramki +1.5 , do tego dorzuciłem Real Espanyol w kategorii że obie strzelą gola na NIE , więc jak Espanyol ma strzelać to ma się skończyć 1:1 albi 1:2 , tak żebym był zadowolony xd

0

Espanyol zapłaci rachunek .

0

Hmm co myślicie o meczu Atalanta - Juve ? Będzie +1,5 bramki ?

0

0

Luis Suarez za to wie gdzie biegać i gdzie podawać co nie ?

1

Szkoda strzępić ryja . Po pierwszej połowie wszyscy krytykują Vidala a wyglądał parę razy lepiej niż Suarez , który niewiem co odwala w tym sezonie .

1

Co Ty gadasz , w pierwszej połowie to nikomu się nie chciało grać ani biegać , akurat Paulinho wyglądał na jednego z tych którym zależy .

3

Nie ma to jak być Leo Messim .
Zagrać dosyć słabe spotkanie , praktycznie nie biegając , grając na siłę z Suarezem co nie zawsze było najlepszym rozwiązaniem i skończyć sobie z dwiema bramkami i asystą .

0

A Luis Suarez robi więcej Twoim zdaniem ?

0

Jak narazie to Suarez z Messim robią wszystko żeby dziś nie wygrać .

1

Tak będzie chyba najrozsądniej .

47

Co mnie to obchodzi że się biją , ciekawe czy mi zwrócą za słonecznik i łomże butelkowe .

0

Bez Umtitiego ? A ja cholera postawiłem że Las Palmas nie strzeli :(

9

Nie no mecz się odbędzie . Nie po to sobie zarezerwowałem czas w niedzielę , żeby mi teraz odwołali .

0

Haha tak napewno ktoś wyłoży 20 mln za gościa który zagrał niecałe 200 minut .

0

Postawiłem 14 zł na łamańca że Barca wygra i obie nie strzelą , kurs 1.94 :)

1

Tak ale nie gra ani Castellano ani Vitolo a to spore osłabienie dla nich , Barca straciła tylko dwie bramki w sześciu meczach a Las Palmas strzeliło zaledwie pięć .
A kurs 1.90 za 15 zł chyba zaryzykuję ;)

0

Planuję obstawić że Las Palmas nie strzeli bramki . Co myślicie ?

0

No jasne dlatego ma najlepsze statystyki ze wszystkich pomocników w Barcelonie .

16

Jak chcesz się pozbyć kasy to proszę bardzo . Na Camp Nou będzie lanie i nic więcej .

0

W pucharach nie grali napewno Alli i Eriksen ale niewiem z jakich powodów .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?