ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak widać dla Ciebie każdy piłkarz to nie poziom Barcy ale takiego Marlona to Ty byś zostawił bo to ten poziom ?.
Ciśniesz Pique że nie trzyma poziomu a jaki stoper twraz trzyma cały czas wysoki poziom ? Taki niestety nie istnieje .
Czemu nie ciśniesz Busquetsa czy Iniesty za to że grali piach cały poprzedni sezon a skupiłeś się tylko na krytykowaniu tych co przyszli zeszłego lata albo teraz ? .
Co do Valverde . Marlon by u nas nie pograł a w związki z prawdopodobnym przyjściem Yerriego Miny w zime , jego wypożyczenie to poprostu normalna decyzja . Chłopak się ogra , a nawet jeśli Vermaelen dostałby poważnej kontuzji to z trzema stoperami damy radę .
Następny Paulinho . Piłkarz słaby bo Ćwiąkała tak powiedział ? To może niech porozmawia z selekcjonerem reprezentacji Brazylii dlaczego ma zawszd miejsce w wyjściowej jedenastce ?. To że piłkarz przepłacony to nie znaczy że słaby i należy go skreślać już na starcie . A jeżeli Valverde będzie chciał grać 4-2-3-1 to obok Busquetsa Rakitic czy Paulinho to wybór bardzo dobry .
Czepiasz się Paco ? To znajdź sobie lepszego młodego środkowego napastnika pogodzonego z siedzeniem na ławce ze względu na konkurencję z najlepszą 9 świata , w dodatku wystawiaj go w między czasie na skrzydle i oczekuj bramek , życzę powodzenia .
0
Absurdalnych i niezrozumiałych ? A co takiego zrobili poza przepłaceniem za Paulinho , który i tak piłkarzem jest dobrym ?.
Bo jedyny argument może być taki że narazie nie ściągnęli ŚP ...
0
Kibice Liverpoolu już go nienawidzą .
0
Ja narzekan na cenę bo że piłkarzem jest dobrym to dobrze wiem .
0
A skąd wiesz że on wogóle chce odejść ?
0
Bez szans przy każdej z bramek , albo bomba w okolicach okienka albo sam na sam lub 3 na jednego .
0
The Sun mówił o 19 , ile można ...
7
Z tych nerwów to zaraz sobie podetnę żyły mydłem w płynie .
0
Napisze że to kwestia godzin .
0
Australopiteki w niej śmigały jeszcze .
0
Nie , czas był podany jako 7 więc o 20 . Choć i tak wątpię żeby coś było .
0
Nie wiedziałem że okienko się już skończyło .
0
Kwestia kilku godzin .
0
Dzięki , wiemy to od wczoraj .
1
A kto Ci kupi Rafinhe , który jest od pół roku kontuzjowany ? Gomesa , który najprawdopodobniej nie jest wogóle na sprzedaż czy Arde , który nie chce odejść ?
To Ty kup ich trzech i mamy problem z głowy ...
0
Alfredo to TIER2 ?
0
Liverpool miał od początku jakieś 150-200 milionów na transfery , to że robią je teraz nie jest jednoznaczne z przyjściem Coutinho .
0
Poczekaj do okienka zanim zaczniesz krytykować . Może ściągnąć Cou jako ŚP. i np. jakiegoś młodego stopera albo uzgodnili już warunki z Yerrym Miną i dołączy w zimowym okienku . Radzę poczekać bo narazie Semedo dobry transfer , Dembele kozacki a Paulinho na minus ze względu na zbyt wysoką cenę .
1
Może mu neta odcieli.
4
Matuidiego za 20 mln.
0
Podobno dogadany z Interem .
3
Ale nas TV3 oświeciło , normalnie jestem w szoku .
0
To teraz czas na Kucharczyka!
0
Przy 4-2-3-1 to pewnie Busquets-Rakieta/Paulinho/Gomes/Mascherano/Roberto
8
Jak młodzi nie prezentują odpowiedniego poziomu , to nie awansują do pierwszego zespołu proste .
1
Alena jest zby młody i doświadczony żeby odgrywał znaczącą role w LL a skąd się ten Seri bierze ? Może trzeba zacząć czytać artykuły gdzie pisze że Seriego nie ściągniemy ?.
3
Ale dlatego że ma już 29 lat a to śmieszne nie jest .
0
Już się wyleczył ale to na dniach .
0
Tak napewno PSG chce go sprzedać .
5
To tak jak u Was , kibice West Brom nie wiedzą co ten piłkarz potrafi .