0

Espanyol tak się lubi z Realem że po odłączeniu mógłby zostać stolicą Hiszpanii .

0

Cebullos zapewnił Realowi 3 punkty , no ładnie .

6

Z taką formą Suareza to nie jest żadnym antidotum ...

70

Balague zdementował informacje o końcu świata .

3

Rakitić na defensywnego zamiast Busiego i Roberto obok Iniesty w środku .

0

Ja dałem na Sociedad i że Villareal-Espanyol obie strzelą .

0

Trzeba okna przymknąć bo coś mi się zimno zrobiło ;)

0

Za dużo meczy jak za taką kwotę .

1

Lg k10 2017 polecam . Wszystko szybko chodzi , aparatnaeet spoko , super się go trzyma w ręce .

0

Inter mi zawalił kupon wczoraj bo dałem że obie nie strzelą .

7

Cholernie lubię tego gościa , cieszyłbym się gdyby zakończył u nas karierę .

0

Nowe zespoły są kompletnie do dupy .

0

Nie ma . Ronnie mówił że będzie grał w klubie pod jednym warunkiem , chodzi o brak treningów ...

0

Wejdz na meila , tam dostałeś wiadomość którą musisz potwierdzić rejestracje . Po tym od razu logujesz się na konto .

0

To nie rozprawka , nie lubię pisać bez spacji , także wybacz jeśli Cię to boli .

0

Denis taka ocena jedynie przez gola rozumiem . Obejrzałem sobie filmik z jego wszystkimi kontaktami w meczu z Getafe i normalnie z gry dostałby jakieś 3.5 .

1

Drewno , niewypał , gość który nic nie wniesie , przecież on grał w Łksie , najgorszy piłkarz w historii Tottenhamu .

Tak był tu wyzywany w czasie swojej oficjalki i chociaż na trochę pozamykał gęby hejterom .

4

Ja mam inny .
Mąż i żona , stosunek wiadomo i mąż mówi do żony :
-Wsadzę całego!
Na to żona:
-Nie na początek do połowy .
Mąż uparty wsadza całego , żona nagle mówi do niego:
-Dobra możesz wsadzić całego .
Na to mąż odpowiada :
-Miało być do połowy to będzie do połowy!

1

Serio Paco nie powołany ? Nawet w takim meczu ?

0

Ja nie mogłem wytrzymać tych opinii specjalistów typu ,, drewno , słaby , nic nie wniesie " , cebulaki robiły tu nie małe show po oficjalce .

1

Skyrim.

17

Ney z Danim Alvesem robią się jak ,, madki z horymi curkami " proszące o świeżaki .

0

Ta i oprócz piłki dorzuć mi ze dwa swieżaki .

0

Niby czemu ? Sam Denis mówi że najlepiej mu się gra w środki pola , już więcej pożytku z Ardy na skrzydle ...

0

Pięknie 150 milionów za gościa , który się złamał w 3 meczu ... Szkoda chłopaka przede wszystkim , nie wszystkie marzenia idą po myśli .

26

Z Valenciom nie grali .

0

A Fabregas to niby szybszy i zwinniejszy ?

27

Równie dobrze można by napisać ,, Javier Mascherano nie przywykł do tego że ma 33 lata ".

0

Rakitić grał we wszystkich meczach i będzie jednym z najbardziej eksploatowanych piłkarzy w sezonie , więc zejść np. 30 min wcześniej z takim Getafe to nic złego .

0

Dziś można wprowadzić jedynie kogoś z trójki Roberto/Paulinho/Denis i do tego Mascherano. Resztę dopiero przy wygodnym wyniku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?