ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Espanyol tak się lubi z Realem że po odłączeniu mógłby zostać stolicą Hiszpanii .
0
Cebullos zapewnił Realowi 3 punkty , no ładnie .
6
Z taką formą Suareza to nie jest żadnym antidotum ...
70
Balague zdementował informacje o końcu świata .
3
Rakitić na defensywnego zamiast Busiego i Roberto obok Iniesty w środku .
0
Ja dałem na Sociedad i że Villareal-Espanyol obie strzelą .
0
Trzeba okna przymknąć bo coś mi się zimno zrobiło ;)
0
Za dużo meczy jak za taką kwotę .
1
Lg k10 2017 polecam . Wszystko szybko chodzi , aparatnaeet spoko , super się go trzyma w ręce .
0
Inter mi zawalił kupon wczoraj bo dałem że obie nie strzelą .
7
Cholernie lubię tego gościa , cieszyłbym się gdyby zakończył u nas karierę .
0
Nowe zespoły są kompletnie do dupy .
0
Nie ma . Ronnie mówił że będzie grał w klubie pod jednym warunkiem , chodzi o brak treningów ...
0
Wejdz na meila , tam dostałeś wiadomość którą musisz potwierdzić rejestracje . Po tym od razu logujesz się na konto .
0
To nie rozprawka , nie lubię pisać bez spacji , także wybacz jeśli Cię to boli .
0
Denis taka ocena jedynie przez gola rozumiem . Obejrzałem sobie filmik z jego wszystkimi kontaktami w meczu z Getafe i normalnie z gry dostałby jakieś 3.5 .
1
Drewno , niewypał , gość który nic nie wniesie , przecież on grał w Łksie , najgorszy piłkarz w historii Tottenhamu .
Tak był tu wyzywany w czasie swojej oficjalki i chociaż na trochę pozamykał gęby hejterom .
4
Ja mam inny .
Mąż i żona , stosunek wiadomo i mąż mówi do żony :
-Wsadzę całego!
Na to żona:
-Nie na początek do połowy .
Mąż uparty wsadza całego , żona nagle mówi do niego:
-Dobra możesz wsadzić całego .
Na to mąż odpowiada :
-Miało być do połowy to będzie do połowy!
1
Serio Paco nie powołany ? Nawet w takim meczu ?
0
Ja nie mogłem wytrzymać tych opinii specjalistów typu ,, drewno , słaby , nic nie wniesie " , cebulaki robiły tu nie małe show po oficjalce .
1
Skyrim.
17
Ney z Danim Alvesem robią się jak ,, madki z horymi curkami " proszące o świeżaki .
0
Ta i oprócz piłki dorzuć mi ze dwa swieżaki .
0
Niby czemu ? Sam Denis mówi że najlepiej mu się gra w środki pola , już więcej pożytku z Ardy na skrzydle ...
0
Pięknie 150 milionów za gościa , który się złamał w 3 meczu ... Szkoda chłopaka przede wszystkim , nie wszystkie marzenia idą po myśli .
26
Z Valenciom nie grali .
0
A Fabregas to niby szybszy i zwinniejszy ?
27
Równie dobrze można by napisać ,, Javier Mascherano nie przywykł do tego że ma 33 lata ".
0
Rakitić grał we wszystkich meczach i będzie jednym z najbardziej eksploatowanych piłkarzy w sezonie , więc zejść np. 30 min wcześniej z takim Getafe to nic złego .
0
Dziś można wprowadzić jedynie kogoś z trójki Roberto/Paulinho/Denis i do tego Mascherano. Resztę dopiero przy wygodnym wyniku .