ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie wina Ardy że nikt na niego nie stawia i że Barca dała mu wysoki kontrakt . Arda jak grał za Neymara to grał bardzo dobrze i mógł grać na skrzydle kosztem minut choćby Deulofeu i mogę się założyć że grałby lepiej .
A na miejscu Ardy też bym nie chciał odchodzić jeśli jedyne oferty przychodzą z Turcji .
1
Jutro mam badania okresowe to może w kolejce będę gdzieś koło Coutinho .
15
Vidal po wejściu z ławki ma naprawdę wiele do zaoferowania . Niestety w większości przypadków tutaj po paru słabszych spotkaniach w roku piłkarze idą na listę transferową .
2
O ile Coutinho to genialny transfer to Mina mnie bardzo martwi . Poza wzrostem ten piłkarz nie ma nic do zaoferowania , obym się mylił .
0
A liczyłem na Brożka :/
1
Doszedłem :D.
0
Cieszę się .
1
Nie ale boję się o kontuzje Dembele . Kontuzje mięśniowe mogą się powtarzać , zwłaszcza po takiej przerwie bez gry i nie chcę żeby to zastopowało jego rozwój .
Nie lubię jak ktoś wyolbrzymia to co się piszę , bo jest tu mowa o Dembele a nie o Messim .
3
Tak ja bronie Rakitica . Najczęstszym odbiorcą jego podań jest Messi który odpowiada za rozgrywanie , nie dziwię się że często podaje do najbliższego skoro większość spotkań spędza na pozycji gdzie stoi na wysokości Busquetsa .
Ustaw go na pozycji mediapunty jak grał w Sevilli to zobaczyłbyś co gość potrafi .
Zresztą poza mną bronią go statystyki .
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
7
Ja nie . Jak dla mnie Seri byłby kompletnie bezużyteczny i odawałby piłkę do najbliższego jak większość .
0
Każdy się o to boi , bo wiążemy z tym chłopakiem ogromne nadzieje ze względu na jego potencjał .
3
Haha spokojnie , poprostu mnie rozbawiłeś trochę tą wypowiedzią . Kolega pytał kto ,, odrazu!" został gwiazdą a Thiago Silva napewno do nich nie należy .
0
Ale z jego odbiorem , grą na wyprzedzenie czy wślizgiem nie jest najlepiej . Jego najlepszym punktem jest gra głową , reszta szału nie robi niestety ale jest jeszcze młody .
3
Thiago Silva hahahaha jasne . Gość grał w Porto i tam go nie chcieli bo uznali go za leszcza . Radzę poczytać parę informacji na dany temat zanim coś napiszesz .
0
No i po transferze ?
0
Zeskok jest tak beznadziejny że jak nikt w drugiej serii nie zaliczy gleby to możemy mówić o szczęściu.
0
Przeglądarka puffin i ogladasz na transmisjach takich jakie masz na kompie .
7
Ludzie ogarnijcie się już z tym Coutinho bo spamujecie nawzajem po 4 razy jedne i te same rzeczy .
Doceniam wkład w codzienne informacje ale kiedy jedna wiadomość się pojawia 15 razy to jest lekko wkurzające .
0
Za 3 dni gramy z Levante u siebie , w tym meczu powinni odpocząć .
1
Z minusami to trochę głupi pomysł bo możesz napisać coś mądrego , niekoniecznie zgadzającego się ze zdaniem , tokiem myślenia większości i jesteś minisowany .
Lepsza opcja to zgłosić dany komentarz np. jako spam i moderacja niech to wtedy ogarnia .
0
Ściągnięcie Deulofeu po takiej cenie to chwyt czyato marketingowy . Gość ma 23 lata , gdyby tylko głowa szła w parze z jego szybkością i dryblingiem to byłoby to kapitalne wzmocnienie a napewno wartościowy rezerwowy . Nie skreślałbym jeszcze Deulofeu bo może Valverde da mu wskazówki dzięki którym będzie prezentował się lepiej . Trzeba pamiętać że jest młody i bardzo doświadczony jal na swój wiek , mimo że spędził lata w młodszych kategoriach to jednak po grze w Anglii czy Włoszech trzeba znów wrócić do barcelonskiego stylu gry .
Jeśli nie wypali do końca sezonu to napewno chętni się znajdą czy to we Włoszech czy Angliii napewno uda się na tym wyjść na plus .
A z grą w Maladze czy Betisie to przesadziłeś bo Everton czy Milan są o klasę lepszymi zespołami .
0
Czy warto się napinać na Puchar Króla ? Dobrze przeczytałem ? Krajowy puchar to jedno z trzech osiągnięć do jakich mamy aspirować , w takim klubie jak Barca nie ma odpuszczania czy zastanawianie się czy warto się napinać .
Mamy 14 punktów przewagi nad Realem i następny mecz gramy z Levante i w dodatki u siebie , wtedy można rotować .
A młodsi gracze muszą trochę poczekać bo mamy zbyt szeroki pierwszy skład i wielu zawodników ma rozegraną małą ilość minut .
1
A co się dziwić takiemu Tello że miał jeden zawód skoro gość jest na tyle szybki że nie musi robić nic innego . Pamiętam jak Pep go wprowadził z Villarealem jak zgwałcił szybkością bocznego obrońcę .
2
Jedynym który daje mniej od niego na skrzydle to Denis . Przed nim na skrzydle na pierwszy wybór idzie Dembele , Paco i Vidal .
1
Gomesa się nie pozbędziemy . Valverde lubi takich piłkarzy o takiej charakterystyce i może wydobędzie maximum jego potencjału zdejmując z niego presję , która ewidentnie mu siedzi na psychice .
W dodatku nikt nie złoży oferty zadowalającej zarząd czyli ok. 50 milionów euro .
Pozbyłbym się Deulofeu , Ardy , Denisa i Rafinhi .
0
Dlatego że to nie PSG może być o wiele ciężej . Tak samo jak w dwumeczu z Bilbao .
0
Martwi mnie trochę brak powołania dla Messiego i Suareza na dzisiejsze spotkanie . A dla Suareza to już wogóle . Jak graliśmy z ogórkami i Paco był zdrowy to Luis grał po 90 minut a teraz po dwutygodniowej przerwie kiedy jesteśmy bez środkowego napastnika , w cholernie ciężkim meczu na wyjeździe nie ma go nawet na ławce . A Leo z Realem prawie nie biegał to też parę minut mógł zagrać .
Za 3 dni gramy u siebie z Levante i wtedy powinni odpoczywać na ławce rezerwowych .
0
Tyle roszad może się rownie całkowicie źle skończyć . Możemy dostać np. 3:0 i żegnamy się z pucharem króla .
0
Jak dla mnie to Ernesto trochę przesadził z brakiem powołania dla Messiego czy Suareza . Powinni być chociaż na ławce gdybyśmy dostawali po dupie .
A tak , możemy dostać przykładowo 3:0 i odpadamy z pucharu króla .