1

To nie wina Ardy że nikt na niego nie stawia i że Barca dała mu wysoki kontrakt . Arda jak grał za Neymara to grał bardzo dobrze i mógł grać na skrzydle kosztem minut choćby Deulofeu i mogę się założyć że grałby lepiej .
A na miejscu Ardy też bym nie chciał odchodzić jeśli jedyne oferty przychodzą z Turcji .

1

Jutro mam badania okresowe to może w kolejce będę gdzieś koło Coutinho .

15

Vidal po wejściu z ławki ma naprawdę wiele do zaoferowania . Niestety w większości przypadków tutaj po paru słabszych spotkaniach w roku piłkarze idą na listę transferową .

2

O ile Coutinho to genialny transfer to Mina mnie bardzo martwi . Poza wzrostem ten piłkarz nie ma nic do zaoferowania , obym się mylił .

0

A liczyłem na Brożka :/

1

Doszedłem :D.

0

Cieszę się .

1

Nie ale boję się o kontuzje Dembele . Kontuzje mięśniowe mogą się powtarzać , zwłaszcza po takiej przerwie bez gry i nie chcę żeby to zastopowało jego rozwój .
Nie lubię jak ktoś wyolbrzymia to co się piszę , bo jest tu mowa o Dembele a nie o Messim .

3

Tak ja bronie Rakitica . Najczęstszym odbiorcą jego podań jest Messi który odpowiada za rozgrywanie , nie dziwię się że często podaje do najbliższego skoro większość spotkań spędza na pozycji gdzie stoi na wysokości Busquetsa .
Ustaw go na pozycji mediapunty jak grał w Sevilli to zobaczyłbyś co gość potrafi .
Zresztą poza mną bronią go statystyki .

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

7

Ja nie . Jak dla mnie Seri byłby kompletnie bezużyteczny i odawałby piłkę do najbliższego jak większość .

0

Każdy się o to boi , bo wiążemy z tym chłopakiem ogromne nadzieje ze względu na jego potencjał .

3

Haha spokojnie , poprostu mnie rozbawiłeś trochę tą wypowiedzią . Kolega pytał kto ,, odrazu!" został gwiazdą a Thiago Silva napewno do nich nie należy .

0

Ale z jego odbiorem , grą na wyprzedzenie czy wślizgiem nie jest najlepiej . Jego najlepszym punktem jest gra głową , reszta szału nie robi niestety ale jest jeszcze młody .

3

Thiago Silva hahahaha jasne . Gość grał w Porto i tam go nie chcieli bo uznali go za leszcza . Radzę poczytać parę informacji na dany temat zanim coś napiszesz .

0

No i po transferze ?

0

Zeskok jest tak beznadziejny że jak nikt w drugiej serii nie zaliczy gleby to możemy mówić o szczęściu.

0

Przeglądarka puffin i ogladasz na transmisjach takich jakie masz na kompie .

7

Ludzie ogarnijcie się już z tym Coutinho bo spamujecie nawzajem po 4 razy jedne i te same rzeczy .
Doceniam wkład w codzienne informacje ale kiedy jedna wiadomość się pojawia 15 razy to jest lekko wkurzające .

0

Za 3 dni gramy z Levante u siebie , w tym meczu powinni odpocząć .

1

Z minusami to trochę głupi pomysł bo możesz napisać coś mądrego , niekoniecznie zgadzającego się ze zdaniem , tokiem myślenia większości i jesteś minisowany .
Lepsza opcja to zgłosić dany komentarz np. jako spam i moderacja niech to wtedy ogarnia .

0

Ściągnięcie Deulofeu po takiej cenie to chwyt czyato marketingowy . Gość ma 23 lata , gdyby tylko głowa szła w parze z jego szybkością i dryblingiem to byłoby to kapitalne wzmocnienie a napewno wartościowy rezerwowy . Nie skreślałbym jeszcze Deulofeu bo może Valverde da mu wskazówki dzięki którym będzie prezentował się lepiej . Trzeba pamiętać że jest młody i bardzo doświadczony jal na swój wiek , mimo że spędził lata w młodszych kategoriach to jednak po grze w Anglii czy Włoszech trzeba znów wrócić do barcelonskiego stylu gry .
Jeśli nie wypali do końca sezonu to napewno chętni się znajdą czy to we Włoszech czy Angliii napewno uda się na tym wyjść na plus .
A z grą w Maladze czy Betisie to przesadziłeś bo Everton czy Milan są o klasę lepszymi zespołami .

0

Czy warto się napinać na Puchar Króla ? Dobrze przeczytałem ? Krajowy puchar to jedno z trzech osiągnięć do jakich mamy aspirować , w takim klubie jak Barca nie ma odpuszczania czy zastanawianie się czy warto się napinać .
Mamy 14 punktów przewagi nad Realem i następny mecz gramy z Levante i w dodatki u siebie , wtedy można rotować .
A młodsi gracze muszą trochę poczekać bo mamy zbyt szeroki pierwszy skład i wielu zawodników ma rozegraną małą ilość minut .

1

A co się dziwić takiemu Tello że miał jeden zawód skoro gość jest na tyle szybki że nie musi robić nic innego . Pamiętam jak Pep go wprowadził z Villarealem jak zgwałcił szybkością bocznego obrońcę .

2

Jedynym który daje mniej od niego na skrzydle to Denis . Przed nim na skrzydle na pierwszy wybór idzie Dembele , Paco i Vidal .

1

Gomesa się nie pozbędziemy . Valverde lubi takich piłkarzy o takiej charakterystyce i może wydobędzie maximum jego potencjału zdejmując z niego presję , która ewidentnie mu siedzi na psychice .
W dodatku nikt nie złoży oferty zadowalającej zarząd czyli ok. 50 milionów euro .
Pozbyłbym się Deulofeu , Ardy , Denisa i Rafinhi .

0

Dlatego że to nie PSG może być o wiele ciężej . Tak samo jak w dwumeczu z Bilbao .

0

Martwi mnie trochę brak powołania dla Messiego i Suareza na dzisiejsze spotkanie . A dla Suareza to już wogóle . Jak graliśmy z ogórkami i Paco był zdrowy to Luis grał po 90 minut a teraz po dwutygodniowej przerwie kiedy jesteśmy bez środkowego napastnika , w cholernie ciężkim meczu na wyjeździe nie ma go nawet na ławce . A Leo z Realem prawie nie biegał to też parę minut mógł zagrać .
Za 3 dni gramy u siebie z Levante i wtedy powinni odpoczywać na ławce rezerwowych .

0

Tyle roszad może się rownie całkowicie źle skończyć . Możemy dostać np. 3:0 i żegnamy się z pucharem króla .

0

Jak dla mnie to Ernesto trochę przesadził z brakiem powołania dla Messiego czy Suareza . Powinni być chociaż na ławce gdybyśmy dostawali po dupie .
A tak , możemy dostać przykładowo 3:0 i odpadamy z pucharu króla .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?