ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawodnik sobie wybiera np. Alexis Sanchez miał u nas poprostu Alexis .
0
Z tej czwórki i tak sprzedałbym Deulofeu i Denisa .
0
Narazie tak .
0
http://m.thepiratebay.org/torrent/18862530/Contratiempo+-+Hardcoded+Eng+Subs+-+Sno spróbuj to . Jak masz błąd to może nie masz miejsca tam gdzie pobierasz .
0
Bardzo dobry film . Polecam ściągnąć sobie apke utorrent i znaleźć film na thepiratebay.org i po prostu sobie ściągnąć .
2
Contratiempo ? Strasznie nudny .
3
Na ławce Cillessen , Mina , Verma , Digne , Semedo/Roberto , Gomes , Coutinho , Paco i Paulinho .
Sprzedałbym Arde , Denisa , Rafinhę i Deulofeu .
Ja osobiście zostawiłbym Vidala i w obwodzie jest Alena i Arnaiz .
1
O Ty Hefajstosie xd
0
Masz konto na rm.pl czy zgapiłeś ? :D
1
Deulofeu dostaje jasny sygnał że może sobie szukać klubu , bo reszta jest kontuzjowana a Arda nie znajduje się w planach Valverde .
0
Ale jakby nie było to brał udział w grze kombinacyjnej i to on dogrywał do Messiego przy dwóch pierwszych bramkach , który rozprowadzał później piłki do Alby i kończyły się bramkami .
4
Podoba mi się to losowanie .
0
Co to za Jaś Fasola losował drugą kulkę ?
0
A po co PSG ma chcieć Ronaldo ? To Neymar za kilka lat będzie numerem jeden .
11
Jesli tyle masz do napisania po pierwszej połowie to masz jakiś piękny kompleks .
1
Tak i gęba mu się cieszy .
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie denerwuj mas nawet :D nie mogłaś sobie na jutro przełożyć w takim razie ?
1
Meczosy.pl i aliez .
0
Gitara , w drugiej połowie może wejść Paulinho , Roberto , Dembele lub Arnaiz .
0
Może dlatego że prześledziłem początki ich kariery ?
7
Ludzie przestańcie już płakać o tego Gomesa . Z Celtą na wyjeździe wyszedł w podstawie i dostał ocenę 7.0 , gorszą jedynie od Semedo (7,5) .
Biorąc pod uwagę występy choćby Denisa czy ostrożne wprowadzanie do gry Dembele jego obecność w podstawie wcale mnie nie dziwi .
0
Oni sami nie wiedzą . Tak to Valverde jest genialny ale jak wystawi Gomesa to już nie chodzi o opinie o trenerze tylko trzeba hejtować Gomesa :D
1
Gomes u Valverde wygląda solidnie . Gdyby po jednym sezonie skreślać piłkarzy to nie zobaczyłbyś nigdy Xaviego , Iniesty a już tymbardziej Roberto .
0
Może postawił na fortunie że jak kupon mu nie wejdzie to bana dostaje i poszło mu jak zawsze :D
1
No śmieszne bardzo .
0
Ten Patus jest najlepszy . Jak mu się wypomni o tweecie , który napisał w sierpniu żeby Barca robiła transfery to się oburza a w artykule wspomina słowa Pique z 2013 roku ...
1
Jeśli chodzi o skład to jeżeli wyjdziemy w 4:4:2 to trochę kapa , Valverde już próbował Rakitica w czwórce pomocników ustawiając go typowo z prawej strony i to nie funkcjonuje . Ciekawe jak to będzie wyglądać .
0
Jakie dwa mecze ? W każdym meczu pod wodzą Valverde wygląda lepiej niż w tamtym sezonie .
Trzeba pamietac że gra u nas początek drugiego sezonu a nie tak jak większość już tu pisze ,, gra dwa sezony i coś tam " .
1
A liczysz że bedzie grał w La Liga przy tak szerokim pierwszym składzie ? Minuty w środku pola nie można zapewnić Denisowi czy Roberto a ludzie narzekają że Aleni nie ma nawet na ławce .