0

Zawodnik sobie wybiera np. Alexis Sanchez miał u nas poprostu Alexis .

0

Z tej czwórki i tak sprzedałbym Deulofeu i Denisa .

0

Narazie tak .

0

http://m.thepiratebay.org/torrent/18862530/Contratiempo+-+Hardcoded+Eng+Subs+-+Sno spróbuj to . Jak masz błąd to może nie masz miejsca tam gdzie pobierasz .

0

Bardzo dobry film . Polecam ściągnąć sobie apke utorrent i znaleźć film na thepiratebay.org i po prostu sobie ściągnąć .

2

Contratiempo ? Strasznie nudny .

3

Na ławce Cillessen , Mina , Verma , Digne , Semedo/Roberto , Gomes , Coutinho , Paco i Paulinho .
Sprzedałbym Arde , Denisa , Rafinhę i Deulofeu .
Ja osobiście zostawiłbym Vidala i w obwodzie jest Alena i Arnaiz .

1

O Ty Hefajstosie xd

0

Masz konto na rm.pl czy zgapiłeś ? :D

1

Deulofeu dostaje jasny sygnał że może sobie szukać klubu , bo reszta jest kontuzjowana a Arda nie znajduje się w planach Valverde .

0

Ale jakby nie było to brał udział w grze kombinacyjnej i to on dogrywał do Messiego przy dwóch pierwszych bramkach , który rozprowadzał później piłki do Alby i kończyły się bramkami .

4

Podoba mi się to losowanie .

0

Co to za Jaś Fasola losował drugą kulkę ?

0

A po co PSG ma chcieć Ronaldo ? To Neymar za kilka lat będzie numerem jeden .

11

Jesli tyle masz do napisania po pierwszej połowie to masz jakiś piękny kompleks .

1

Tak i gęba mu się cieszy .

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie denerwuj mas nawet :D nie mogłaś sobie na jutro przełożyć w takim razie ?

1

Meczosy.pl i aliez .

0

Gitara , w drugiej połowie może wejść Paulinho , Roberto , Dembele lub Arnaiz .

0

Może dlatego że prześledziłem początki ich kariery ?

7

Ludzie przestańcie już płakać o tego Gomesa . Z Celtą na wyjeździe wyszedł w podstawie i dostał ocenę 7.0 , gorszą jedynie od Semedo (7,5) .
Biorąc pod uwagę występy choćby Denisa czy ostrożne wprowadzanie do gry Dembele jego obecność w podstawie wcale mnie nie dziwi .

0

Oni sami nie wiedzą . Tak to Valverde jest genialny ale jak wystawi Gomesa to już nie chodzi o opinie o trenerze tylko trzeba hejtować Gomesa :D

1

Gomes u Valverde wygląda solidnie . Gdyby po jednym sezonie skreślać piłkarzy to nie zobaczyłbyś nigdy Xaviego , Iniesty a już tymbardziej Roberto .

0

Może postawił na fortunie że jak kupon mu nie wejdzie to bana dostaje i poszło mu jak zawsze :D

1

No śmieszne bardzo .

0

Ten Patus jest najlepszy . Jak mu się wypomni o tweecie , który napisał w sierpniu żeby Barca robiła transfery to się oburza a w artykule wspomina słowa Pique z 2013 roku ...

1

Jeśli chodzi o skład to jeżeli wyjdziemy w 4:4:2 to trochę kapa , Valverde już próbował Rakitica w czwórce pomocników ustawiając go typowo z prawej strony i to nie funkcjonuje . Ciekawe jak to będzie wyglądać .

0

Jakie dwa mecze ? W każdym meczu pod wodzą Valverde wygląda lepiej niż w tamtym sezonie .
Trzeba pamietac że gra u nas początek drugiego sezonu a nie tak jak większość już tu pisze ,, gra dwa sezony i coś tam " .

1

A liczysz że bedzie grał w La Liga przy tak szerokim pierwszym składzie ? Minuty w środku pola nie można zapewnić Denisowi czy Roberto a ludzie narzekają że Aleni nie ma nawet na ławce .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?