0

Wszyscy trzej się przydadzą .

0

No chyba nie wierzysz że Lewandowski ? Teraz zdobywa się tą nagrodę za medialność .

4

Digne do pierwszego składu .

1

Zagra w znaczniku .

3

Z tego co wiem to po wieczornym treningu .

4

Pazdan za Roncaglie i jedziemy z ku**ami!

0

Tak wiem .

3

Ps4 czy Xbox !? :D

0

Zależy , jeśli kupiłeś ją u pana Rysia z ryneczku to będziesz . Ale jak sprzedał Ci ją jakiś Fakir to już nie .

0

Chyba rewolucja porcelamy na kiblu :D

4

No to Messi czy Ronaldo ? :D

0

A no i widzicie , zdania są podzielone . To nie jest wcale takie łatwe .

0

To otwórz coś takiego u mnie w mieście , gdzie zamówię polskie danie na dowóz bo brakuje :D

0

To są jacyś skauci którzy obserwują MLS ? Ostro .

2

Skoro mowa o rozdartych sercach to mam inny problem na głowie .
Zamówić sobie na dowóz kebaba , który jest tańszy ale trzeba czekać niewiele ponad godzinkę czy może KFC , droższe ale dowóz w 35 minut max .
Cholera .

1

Jakiś cebulak musiał zarzucić tematem i się rozwinęło :D

21

I post na onecie : Messi odchodzi!

0

Remisowy wynik zapewniał im awans , więc ta bramka De Bruyne raczej dla formalności .

0

To by oznaczało odpadnięcie z Pucharu Króla :D

0

Wataha.

0

Mam LG k10 2017 i jest rewelacja .

0

No my musimy strzelić 3 bramki minimum , bo wpadnie jedna bramka Espanyolu i będzie problem .
Mam nadzieję że powtórzy się wynik z ligowego pojedynku na Camp Nou.

0

Też wolałem tę z 2008/09

0

Nie no asystę z Celtą na wyjeździe zaliczył do Arnaiza .

14

#GraciasMasche!

2

Dzięki za wszystko mistrzu! #GraciasMasche

0

Ja nad nim nie ubolewam .

0

Bo Cristiano robił im zdjęcie :D

3

Wszystko przez bukmacherke :D

1

Jak dla mnie to Paco powinien otrzymywać więcej szans i być na miejscu pierwszego rezerwowego . Po co ściągać 27latka za 100 milionów , skoro jego transfer nie jest niezbędny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?