ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy trzej się przydadzą .
0
No chyba nie wierzysz że Lewandowski ? Teraz zdobywa się tą nagrodę za medialność .
4
Digne do pierwszego składu .
1
Zagra w znaczniku .
3
Z tego co wiem to po wieczornym treningu .
4
Pazdan za Roncaglie i jedziemy z ku**ami!
0
Tak wiem .
3
Ps4 czy Xbox !? :D
0
Zależy , jeśli kupiłeś ją u pana Rysia z ryneczku to będziesz . Ale jak sprzedał Ci ją jakiś Fakir to już nie .
0
Chyba rewolucja porcelamy na kiblu :D
4
No to Messi czy Ronaldo ? :D
0
A no i widzicie , zdania są podzielone . To nie jest wcale takie łatwe .
0
To otwórz coś takiego u mnie w mieście , gdzie zamówię polskie danie na dowóz bo brakuje :D
0
To są jacyś skauci którzy obserwują MLS ? Ostro .
2
Skoro mowa o rozdartych sercach to mam inny problem na głowie .
Zamówić sobie na dowóz kebaba , który jest tańszy ale trzeba czekać niewiele ponad godzinkę czy może KFC , droższe ale dowóz w 35 minut max .
Cholera .
1
Jakiś cebulak musiał zarzucić tematem i się rozwinęło :D
21
I post na onecie : Messi odchodzi!
0
Remisowy wynik zapewniał im awans , więc ta bramka De Bruyne raczej dla formalności .
0
To by oznaczało odpadnięcie z Pucharu Króla :D
0
Wataha.
0
Mam LG k10 2017 i jest rewelacja .
0
No my musimy strzelić 3 bramki minimum , bo wpadnie jedna bramka Espanyolu i będzie problem .
Mam nadzieję że powtórzy się wynik z ligowego pojedynku na Camp Nou.
0
Też wolałem tę z 2008/09
0
Nie no asystę z Celtą na wyjeździe zaliczył do Arnaiza .
14
#GraciasMasche!
2
Dzięki za wszystko mistrzu! #GraciasMasche
0
Ja nad nim nie ubolewam .
0
Bo Cristiano robił im zdjęcie :D
3
Wszystko przez bukmacherke :D
1
Jak dla mnie to Paco powinien otrzymywać więcej szans i być na miejscu pierwszego rezerwowego . Po co ściągać 27latka za 100 milionów , skoro jego transfer nie jest niezbędny .