3

Szkoda że nie transfer definitywny .

0

Kurczak , fasola i ryż . To nie dziwię się że taki byk z niego .

0

Urlop na żądanie and life is good .

1

Takie komentarze trzeba omijać żeby się głupotą nie zarazić .

0

Biorąc pod uwagę ile spotkań zagrał a ile opuścił to zanim dostosuje się do stylu to będzie końcówka sezonu .
Kto tu pisze o spadku ? Uwielbiam jak ludzie dopisują sobie jakieś swoje historyjki do komentarza , które są kompletnie bez sensu .

0

Czyli w tym sezonie pożytku z niego nie będzie .

0

Alba to wielki piłkarz ale mały człowiek .

0

Ale Roberto nie grał kompletnie nic mimo wpajania stylu od dziecka , więc Gomesa nie skreślam . Zresztą tak jak innych naszych zawodników .

0

To stracił piłkę na 35 metrze a ,, bezposrednia " wina za bramkę to trochę spora różnica .

0

Skubany nie potrzebuje adwokata!

0

Policja przyjdzie do Twoich drzwi i Klatus wskaże Cię palcem że śmiałeś się z Realu iz jego sierpniowego tweeta .

0

Zamiast chwalić resztę zespołu to lepiej pohejtować dla poleceń .

8

Ja . Miałem cierpliwość do Sergiego Roberto , któremu nie szło mimo że to wychowanek , więc i dla Andre też znajdę .

1

Rafa i Denis ? Ci piłkarze pożegnają się szybciej z Barcą niż Andre .
Pierwszy zanim rozwinie skrzydła to będzie kontuzjowany a drugi zero taktyczne i defensywne .

0

Przynajmniej w jednym fragmencie trochę się przydał , bo przy drugiej bramce dla nas ściągnął dwóch obrońców do środka .

0

Bezpośrednio odpowiedzialny za utratę drugiej bramki ? Ty jesteś normalny ? Za stratę drugiej bramki jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie Sergi Roberto . Poszła piłka z 25/30 metra za linię obrony , idealnie dograna piłka i wpadła po rykoszecie a Ty winisz Gomesa ? Nieźle .
Co do jego ruchu powiem tyle że przy drugiej bramce ściągnął dwóch obrońców do siebie dzięki czemu Suarez miał czas i wygodę do oddania takiego strzału .
Tak samo zrobił w 69 minucie kiedy piłka była grana do Alby i ten zagrał w pole karne .
To plusy , które widzialem w obszernym skrócie , niewiem jak się prezentował na przestrzeni całego meczu ale z niektórymi komentarzami to przesadzacie widzę a to o drugiej straconej bramce to już szczyt .

0

Przeciez to użytkownik fcbarca.com :D

14

Ludzie , Barca przegrywała tam z Xavim i Iniestą w kwiecie formy a wy dalej Gomes , Rakitić , Paulinho . Mi by się to dawno znudziło .

0

Do Gomesa się czepiasz jakby Paulinho był wybitny technicznie .

0

Pomylił się już kilkukrotnie . Na szczęście w długich polowach skutecznie reagował .

0

Bo tak jest , oni kopią piłkę w światło bramki ale ta się rozmyśla w locie i skręca bo nie chce wpaść .

11

Najlepsza opcja to transfer definitywny , z tego chłopaka nic nie będzie .

10

Barca ma dobre wyniki to nie ma o czym gadać .

1

Dwa hattricki , po jednym w Lidze i w La Liga i dobra współpraca z Leo Messim .

15

Tamten sezon 18 niepełnych spotkań 7 bramek 4 asysty .
Gramy teraz 4:4:2 tak jak Arda grał w Atletico i napewno dałby teraz wiecej niż Denis , Deulofeu czy Gomes .
Okres przygotowawczy przepracował i trenuje praktycznie cały czas mimo braku powołań a mimo to nie otrzymał ani minuty i nie ma szans na udowodnienie niczego . A wcześniej poświęcił pół roku by do nas dołączyć .

1

W okolicach 700-800 zł masz LG K10 2017 , szczerze polecam .

2

The force unleashed 1 i 2 lub battlefronty .

22

Nie wierzę .

0

Zawodnik sobie wybiera np. Alexis Sanchez miał u nas poprostu Alexis .

0

Z tej czwórki i tak sprzedałbym Deulofeu i Denisa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?