ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szkoda że nie transfer definitywny .
0
Kurczak , fasola i ryż . To nie dziwię się że taki byk z niego .
0
Urlop na żądanie and life is good .
1
Takie komentarze trzeba omijać żeby się głupotą nie zarazić .
0
Biorąc pod uwagę ile spotkań zagrał a ile opuścił to zanim dostosuje się do stylu to będzie końcówka sezonu .
Kto tu pisze o spadku ? Uwielbiam jak ludzie dopisują sobie jakieś swoje historyjki do komentarza , które są kompletnie bez sensu .
0
Czyli w tym sezonie pożytku z niego nie będzie .
0
Alba to wielki piłkarz ale mały człowiek .
0
Ale Roberto nie grał kompletnie nic mimo wpajania stylu od dziecka , więc Gomesa nie skreślam . Zresztą tak jak innych naszych zawodników .
0
To stracił piłkę na 35 metrze a ,, bezposrednia " wina za bramkę to trochę spora różnica .
0
Skubany nie potrzebuje adwokata!
0
Policja przyjdzie do Twoich drzwi i Klatus wskaże Cię palcem że śmiałeś się z Realu iz jego sierpniowego tweeta .
0
Zamiast chwalić resztę zespołu to lepiej pohejtować dla poleceń .
8
Ja . Miałem cierpliwość do Sergiego Roberto , któremu nie szło mimo że to wychowanek , więc i dla Andre też znajdę .
1
Rafa i Denis ? Ci piłkarze pożegnają się szybciej z Barcą niż Andre .
Pierwszy zanim rozwinie skrzydła to będzie kontuzjowany a drugi zero taktyczne i defensywne .
0
Przynajmniej w jednym fragmencie trochę się przydał , bo przy drugiej bramce dla nas ściągnął dwóch obrońców do środka .
0
Bezpośrednio odpowiedzialny za utratę drugiej bramki ? Ty jesteś normalny ? Za stratę drugiej bramki jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie Sergi Roberto . Poszła piłka z 25/30 metra za linię obrony , idealnie dograna piłka i wpadła po rykoszecie a Ty winisz Gomesa ? Nieźle .
Co do jego ruchu powiem tyle że przy drugiej bramce ściągnął dwóch obrońców do siebie dzięki czemu Suarez miał czas i wygodę do oddania takiego strzału .
Tak samo zrobił w 69 minucie kiedy piłka była grana do Alby i ten zagrał w pole karne .
To plusy , które widzialem w obszernym skrócie , niewiem jak się prezentował na przestrzeni całego meczu ale z niektórymi komentarzami to przesadzacie widzę a to o drugiej straconej bramce to już szczyt .
0
Przeciez to użytkownik fcbarca.com :D
14
Ludzie , Barca przegrywała tam z Xavim i Iniestą w kwiecie formy a wy dalej Gomes , Rakitić , Paulinho . Mi by się to dawno znudziło .
0
Do Gomesa się czepiasz jakby Paulinho był wybitny technicznie .
0
Pomylił się już kilkukrotnie . Na szczęście w długich polowach skutecznie reagował .
0
Bo tak jest , oni kopią piłkę w światło bramki ale ta się rozmyśla w locie i skręca bo nie chce wpaść .
11
Najlepsza opcja to transfer definitywny , z tego chłopaka nic nie będzie .
10
Barca ma dobre wyniki to nie ma o czym gadać .
1
Dwa hattricki , po jednym w Lidze i w La Liga i dobra współpraca z Leo Messim .
15
Tamten sezon 18 niepełnych spotkań 7 bramek 4 asysty .
Gramy teraz 4:4:2 tak jak Arda grał w Atletico i napewno dałby teraz wiecej niż Denis , Deulofeu czy Gomes .
Okres przygotowawczy przepracował i trenuje praktycznie cały czas mimo braku powołań a mimo to nie otrzymał ani minuty i nie ma szans na udowodnienie niczego . A wcześniej poświęcił pół roku by do nas dołączyć .
1
W okolicach 700-800 zł masz LG K10 2017 , szczerze polecam .
2
The force unleashed 1 i 2 lub battlefronty .
22
Nie wierzę .
0
Zawodnik sobie wybiera np. Alexis Sanchez miał u nas poprostu Alexis .
0
Z tej czwórki i tak sprzedałbym Deulofeu i Denisa .