ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gruba troche :D
0
Jak narazie niczym Alena nie zachwycił w dotychczasowych szansach jakie dostał od Valverde , wcale mnie nue dziwi jego nieobecność .
5
Niezły po*eb :D
1
Obawiam się tego trasnferu .
3
Jesli Coutinho ma być w składzie razem z Dembele to obecność Rakitica obok Busiego to podstawa .
1
Proszę Cię , nie ośmieszaj się .
21
Napewno go nie upuści a jak będzie trzeba to i kopnie nim do celu :D
0
Transfery Denisa , Gomesa czy Deulofeu napewno lepsze .
0
No rzeczywiście słabo , powiedz mi który zmiennim strzelił od jego przybycia hattricka w Lidze i Lidze Mistrzów ? Bo Arda to potrafił zrobić .
3
Popieram , Arda jak grał na skrzydle to prezentował się dobrze . Nie jego wina że trener na niego nie stawia , a gość poświęcił pół roku bez gry żeby reprezentować nasze barwy.
5
No trudno żeby powiedział inaczej .
0
Editował i jest Benzema a nie Bale .
4
Którego ?
5
Ja sprzedałbym ich obu .
0
Z 24 grał chyba Yaya Toure także nienajgorzej .
0
Taki jak za Laporty .
4
Neymat też się cieszył .
0
Dokładnie , gość się porusza jak wóz z gnojem . A ktoś tam jeszcze widzi dobre wyprowadzenie piłki , jak Mina jest słaby technicznie .
0
Napewno na Youtubie jest .
72
To niech się szykuję na prawą obronę :D
0
20 dni przerwy dla Coutinho , pięknie .
2
Do Ibry warto dodać także Samuela Eto'o w rozliczeniu .
0
Za wcześnie , niech pogra jeszcze rok lub dwa ja takim poziomie to będzie można pomyśleć . Real tak ściągnął Ceballosa i widzisz w jakiej jest sytuacji .
3
Tylko że u nas w jakimś stopniu prezentujemy dany styl , oni nie identyfikują się z żadnym stylem , grają tak jakby ziomki się zebrali na orlika i gwałcą te wrzutki .
Nie dziwie się że im nie idzie .
0
Blisko centrum Będzina :D
8
Transfer Paulinho został prawidłowo wyśmiany , nie ze względu na brak umiejętności piłkarza tylko na cenę gdzie przepłaciliśmy .
2
Wenger jest od ilu już lat maszynką do robienia pieniedzy a w czołówce znajdują się cały czas .
Bardziej winiłbym właścicieli , którym odpowiada ta sytuacja .
1
Żebyś się z Miną nie zdziwił . Ja jestem strasznie negatywnie nastawiony na ten transfer ze względu na brak zwinności i słabą technikę tego zawodnika .
0
Tak , środkowych pomocników nam najbardziej brakuje .
1
Wstyd chociaż urywek tekstu o dziecku z ,, dziwnych źródeł " mnie trochę rozbawiło . I tylko to bo to z gwałtem i resztą jest żałosne .