0

Gruba troche :D

0

Jak narazie niczym Alena nie zachwycił w dotychczasowych szansach jakie dostał od Valverde , wcale mnie nue dziwi jego nieobecność .

5

Niezły po*eb :D

1

Obawiam się tego trasnferu .

3

Jesli Coutinho ma być w składzie razem z Dembele to obecność Rakitica obok Busiego to podstawa .

1

Proszę Cię , nie ośmieszaj się .

21

Napewno go nie upuści a jak będzie trzeba to i kopnie nim do celu :D

0

Transfery Denisa , Gomesa czy Deulofeu napewno lepsze .

0

No rzeczywiście słabo , powiedz mi który zmiennim strzelił od jego przybycia hattricka w Lidze i Lidze Mistrzów ? Bo Arda to potrafił zrobić .

3

Popieram , Arda jak grał na skrzydle to prezentował się dobrze . Nie jego wina że trener na niego nie stawia , a gość poświęcił pół roku bez gry żeby reprezentować nasze barwy.

5

No trudno żeby powiedział inaczej .

0

Editował i jest Benzema a nie Bale .

4

Którego ?

5

Ja sprzedałbym ich obu .

0

Z 24 grał chyba Yaya Toure także nienajgorzej .

0

Taki jak za Laporty .

4

Neymat też się cieszył .

0

Dokładnie , gość się porusza jak wóz z gnojem . A ktoś tam jeszcze widzi dobre wyprowadzenie piłki , jak Mina jest słaby technicznie .

0

Napewno na Youtubie jest .

72

To niech się szykuję na prawą obronę :D

0

20 dni przerwy dla Coutinho , pięknie .

2

Do Ibry warto dodać także Samuela Eto'o w rozliczeniu .

0

Za wcześnie , niech pogra jeszcze rok lub dwa ja takim poziomie to będzie można pomyśleć . Real tak ściągnął Ceballosa i widzisz w jakiej jest sytuacji .

3

Tylko że u nas w jakimś stopniu prezentujemy dany styl , oni nie identyfikują się z żadnym stylem , grają tak jakby ziomki się zebrali na orlika i gwałcą te wrzutki .
Nie dziwie się że im nie idzie .

0

Blisko centrum Będzina :D

8

Transfer Paulinho został prawidłowo wyśmiany , nie ze względu na brak umiejętności piłkarza tylko na cenę gdzie przepłaciliśmy .

2

Wenger jest od ilu już lat maszynką do robienia pieniedzy a w czołówce znajdują się cały czas .
Bardziej winiłbym właścicieli , którym odpowiada ta sytuacja .

1

Żebyś się z Miną nie zdziwił . Ja jestem strasznie negatywnie nastawiony na ten transfer ze względu na brak zwinności i słabą technikę tego zawodnika .

0

Tak , środkowych pomocników nam najbardziej brakuje .

1

Wstyd chociaż urywek tekstu o dziecku z ,, dziwnych źródeł " mnie trochę rozbawiło . I tylko to bo to z gwałtem i resztą jest żałosne .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?