ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi zrobił dwa rajdy w pierwszej połowie , później zmarnował karnego i zniknął albo był faulowany . Woele partnerom też nie dał .
0
Spokojnie , nikogo tutaj wielce nie krytykuję ale statystyki pokazują jasno że tego meczu Alena do dobrych nie może zaliczyć . Vidal , Denis czy Rakitić dużo grali do przodu ( Vidal praktycznie zawsze ) stąd wiele nieudanych prób i według niektórych zaliczyli bardzo słabe spotkania .
Skrytykowałbym innych niż tą trójkę ale post wcześniej sam napisałem żeby tego nie robić , więc sam się powstrzymam bo tylko Cillessen i Roberto zagrali dobry mecz .
0
Na dobrą sprawę Glnes potrafił chociaż zaliczyć asystę w trudnym wyjeździe z Celtą . Denis dwie szanse i dwa koszmarne pudła .
0
No co Ty , przecież dla większości zagrał wręcz fantastycznie . Niektórzy widzieli nawet jakieś kilkukrotne rajdy ...
3
Teraz trzeba tylko przeczekać opinie ekspertów i ich komentarze kto powinien za kogo zagrać , na jakiej pozycji , kto nie powinien wybiec na murawę itp.
0
Okej do Roberto też nie ma o co się przyczepić .
3
Tak , Rafinha był z 6-7 razy przy piłce i Ty już się tym kierujesz w kontekście minut dla poszczególnych piłkarzy .
0
Po tym meczu nie ma co krytykować poszczególnych zawodników bo oprócz Cillessena każdy zawalił po trochu . Trzeba zagrać w rewanżu tak jak potrafimy i awansować .
3
Dokładnie , spusty nad chłopakiem a nic więcej niż przeciętność nie widać .
4
Tak naprawdę to Messiemu nie chce się z nikim zbytnio grać :D
1
Kilka dobrych rajdów ? Bez komentarza , niewiem gdzie Ty widziałeś jakiś rajd .
Jak obejrzysz mecz jeszcze raz to daj mi przykłady z których minut te akcje .
0
Część piłek traci ale jak dostanie piłkę to już ma chłopa na plecach i nikogo do pomocy . Alena niczym na plus i niczym na minus się nie wyróżnił .
0
Ta Rafinha na lewe skrzydlo ...
0
http://aliez.me/live/sfup5sj65s36g7/gcdn/
2
Vidal do zmiany ? Jedyny chyba który wychodzi do długich prostopadłych piłek . Do zmiany Denis i Alena .
1
Alena z Denisem do zmiany i jazda .
0
Vidal może coś pociągnie ale Denis ...
2
Skład słabiutki ale mam nadzieję że coś się uda ugrać .
0
No po awansie do Segunda rzeczywiscie powinien wylecieć .
0
Chyba tylko jego .
0
A kto miał wyjść zamiast Arnaiza jak nie było żadnych napastników ? Pomocników mamy tyle że Alena musi poprostu czekać na swoją kolej .
0
Wątpię żeby wystawił go w podstawie . Alena powinien dostać minuty w rewanżu przy bezpiecznym wyniku . Trójka pomocników oprócz Busiego to może być Gomes , Paulinho , Rakitić , Denis , Rafinha czy Vidal , więc Alena jest raczej siódmy w hierarchii .
4
W sumie to przy bramce Suareza ala Eto'o ściągnął mu dwóch rywali do środka . Redakcji to umknęło albo uważają to za zbyt mało by to wziąść pod uwagę .
0
Cholera , czyli mi coś umknęło . Idę obejrzeć jeszcze raz .
1
Marlon jest brazylijczykiem więc nie ma dla niego miejsca jeśli mamy Paulinho , Coutinho i Mine .
2
Jego partner Danny Glover przespał się z nią i po wszystkim zabił i zakopał .
0
To było w formie żartu ludzie . Ćwiczę i wiem co jeść :D
0
Nie oceniam ogólnie Dembele bp chłopak ma ogromny potencjał . Jednak jak narazie to tak jak mówisz zawód totalny . Trzeba czekać na Coutinho .
8
W innym przypadku zadzwonimy po Klatusa a on na policję .
0
Praktycznie zero pociechy . Jedna asysta z Espanyolem i dwa rajdy z Celtą . To na tyle jak na prawie 3/4 sezonu .