0

W kosza może kiedyś zagrają razem .

0

Adriano , Quaresma i Giovanni Dos Santos .

3

A ja nie potrafię zrozumieć co on takiego ma że go potrzebowaliśmy .

0

Tak można zmieniać jaką ilość gotówki na jaką grupę .

0

Tyle że my mamy jeszcze paru piłkarzy oprócz Messiego a oni tylko Williana . W dodatku różnica jest taka że my zagramy dobrze nawet bez Messiego w składzie a Chelsea bez Hazarda ma przerąbane .

1

Mają dwóch wahadłowych w postaci Zappacosty/Alonso i Mosesa z których żadni obrońcy coś ala Marcelo w defensywie , dlatego grają praktycznie trójką obrońców i Kante na defensywnym .

Nie potrafią bronić na skrzydłach a to dla nas wielka przewaga . Ogólnie gra Chelsea zależy w zbyt wielkim stopniu Hazarda , jeśli on będzie miał zły dzień to będzie nam o wiele łatwiej .

0

Ja tam wolę obserwować grę naszych rywali w LM .

0

Meczosy.pl i aliez i jest spoko jakość na telefonie :D

0

Ostatnio wróciłem po półrocznym L4 i nie było yak źle :D

0

Zgadza się ale to już zawsze jakieś doświadczenie na tej pozycji . Tak czy tak Busquets i tak będzie schodził między Yerrego a Digne'a do rozegrania .

0

Digne już grał u nas jako stoper w przeszłości .

0

No bardzo szkoda .

8

Biorąc pod uwagę że Pique przez pierwsze dwa miesiące grał jak amator to okej .

0

Raczej wszyscy polecają . Ja grałem w diablo 3 na xboxie360 gdzie gra jest strasznie okrojona i nie ma aktualizacji a i tak jest spoko . A z tego co wiem na os4 sa wszystkie aktualizacje więc jeszcze więcej grania .

28

Jeden z najlepszych transferów w ostatniej dekadzie .

3

Niby czemu ? Boki obrony spokojnie dadzą radę a oprócz nich to z podstawy zdjąłem tylko Suareza .

0

W obronie Semedo-Mina-Busi-Digne(jeśli powołany) w pomocy od lewej Gomes/Vidal-Rakieta-Iniesta-Coutinho a w ataku Messi z Paco Alcacerem .

0

Obok Miny dałbym Busiego . Jeśli Digne będzie do dyspozycji to wybrałbym jego na lewą obronę a na prawą Semedo . W środku czwórka Coutinho , Iniesta , Rakitić i Gomes/Vidal a dwójce atakujących Messi i Paco .

1

Myślę że mogą nas zaskoczyć z kontrataków , szczególnie bardzo szybkie skrzydła w postaci Hazard/Willian , do tego wielu pilkarzy dobrze grających głową jak Giroud , Morata , Luiz , Cahill czy Christensen .

0

Jak obok Busquetsa w środku ma być Rakitić to oby nie było jeszcze Paulinho obok nich w pierwszym składzie . Ja już wole Gomesa niż Paulinho w pierwszym .

2

Grimaldo sam chciał odejść , więc ja tam go nie żałuję .
W dodatku Digne jakby grał regularnie to prezentowałby wysoki poziom , bo ma papiery na bardzo dobrego obrońcę . Wystarczy sobie przypomnieć jego początki w Barcelonie , kiedy Alba miał kontuzję i Digne grał rewelacyjnie .

1

Patrzę na przewidywane składy , myślę że będzie jakieś zaskoczenie i że dziś możemy zobaczyć Andre w pierwszym składzie .

0

Przeglądarka Puffin i wszystko chodzi jak na kompie .

0

Dobrze że według Marki mamy Torresa na ławce to się go wpuści na końcówkę .

0

Myślisz że Kurzawa będzie lepszy wychodząc w pierwszej jedenastce w Lidze co trzy miesiące ?

0

Jak bym na niego nie postawił . Valencia ma szybkich piłkarzy a Mina jest zwrotny i szybki jak wóz z węglem .

0

Bellerin ...

16

Na miejscu Valverde nic bym nie zmieniał jak narazie . Rezerwowi sobie grają , meczyk spokojny a w drugiej powinno coś wpaść .

0

W sumie to Digne brał udział w najróżniejszych akcjach Barcy .

2

Włączyłem i gol dla Realu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?