ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no chłopie nie porównuj go do wychowanków.
0
Ile już było na niego pozwów ? Za podarcie biblii , za godło Rzeczpospolita niewierna . A wielka szkoda bo koszulki z Rzeczpospolita niewierna były za'ebiste i chciałem sobie kupić to wycofali .
1
Ja do jasnych używałem zawsze szczoteczki i proszek do prania rozpuszczony w ciepłej wodzie .
17
Gomes za Busiego . Gramy z najsłabszą drużyną a Busiemu przyda się odpoczynek przed Chelsea żeby nadążał za Willianem .
0
Niestety .
5
Ludzie a za kogo ma być Mina w pierwszym składzie ? Skoro Pique gra normalnie , Umtiti i Verma zdrowi to brak powołania dla Miny jest czymś normalnym . W lidze mamy niewiele punktów przewagi więc nie dziwię się że Valverde nie chce teraz rotować .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Luis Suarez statystyki te same co Andre Gomes , jedyna przewaga na konto El pistolero wynika z jednego kluczowego podania więcej ale grał pełne 90 minut i ocena wyższa o 3 .
Nieźle .
0
Rozumiem , ja niw hejtuje Twojego zdania ani ni takiego ale zobacz kiedy Denis grał ostatni raz . Wydaje mi się że jednak trener bardziej ceni Andre niż Denisa .
0
Duet Busi-Rakieta kozak . A ile tutaj osób chciało się pozbyć Rakitica przed sezonem ...
0
Zapewne Paulinho i Andre Gomes czyli najmniej zwrotna czwórka w historii . Za to każdy z nich jest silny , więc na walkę z Chelsea może być dobrze .
0
Coutinho dosyć sporo strat ale miał parę gier z klepki , udanych dryblingów gdzie w jednym z przypadków oddał strzał ale lewą nogą . Widać że gra na prawej stronie go sporo ogranicza .
A co do Leo , nie ma słów by opisać grę tego gościa :D
6
Dominowalismy cały mecz . A co do poszczególnych zawodników to nie chce mi się opisywać .
2
Na moje oko to Gomes dalej gra a nie Denis .
1
Dokładnie , jak gość zagra dobrze to wydaje im się to naturalne ale przy każdym błędzie wytykają mimo że w tym meczu wielu innych popełniało dużo więcej strat .
22
Oceny dla Gomesa pokazują jaki tu musi być kompleks względem Portugalczyka .
Gratulacje , gdyby to zależało od Was to Sergi Roberto nie reprezentował by teraz naszych barw .
2
Żebyś wziął 5% to najpierw osiągnij 5% tego co on . On dotarł do Barcelony , czyli ciężko pracował i starał się żeby tu być . Ty możesz poszczekać sprzed komputera .
0
Wszystko się zaczyna i kończy ale taka jest taktyka póki jest u nas w zespole . Nie jeden piłkarz mógłby grać bardziej samolubnie i ofensywnie ale teraz wszystko leci pod Leo .
0
Nie odejdzie , co najwyżej na wypożyczenie .
0
Ludzie tutaj cisną Gomesa za dwie trzy straty a dziś Alba czy Suarez pokazali się o wiele gorzej .
0
No i baja , nie stracić teraz koncentracji i mamy kolejne mistrzostwo w kieszenii !
0
Za słaby na Chelsea .
1
A po co Dembele w tym meczu ? Żeby dostał kosę od Atleti i wylądował znów na l4 ?
9
Ludzie ogarnijcie się , gość dopiero wszedł nie wyszła mu piłka w pole karne i już płaczecie . A zresztą nie , płakaliście już przed meczem .
0
Jakby był słaby w obronie to Valverd wystawiłby kogoś innego .
0
Dembele narazie niewiele daje zespołowi a w dodatku zero totalne w obronie . Przy trójce Messi , Suarez , Coutinho byłoby zbyt ofensywnie a mamy przecież 1:0 do przodu .
2
Każdy wie że jego największym wrogiem jest tylko presja . Dobrze się podłącza , fajnie wychodzi do piłki ale brakuje mu finalizacji .
0
Zobacz na thepiratebay.org
0
Mój błąd , wiadomka że chodzi o 4:4:2 .
0
Wątpię żebyśmy grali 4:4:3 , więc trochę kapa że Coutinho na prawej .