ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A należy zwalniać trenera ?
0
Nagle jakie podniety a po meczu z Romą tak cisnęli że.mają dość Valverde i jego stylu gry .
1
Z Atletico i Valencią , raz lewą nogą a raz prawą ...
0
Ciężko było rozgryźć jaką jedenastką zagramy .
0
Na ławce miał piłkarzy ofensywnych jak Dembele , Paco czy Vidal , mógł spokojnie zmienić kogoś z czwórki Rakitić , Roberto , Busquets , Iniesta i zaatakować .
0
Z ziemi polskiej do włoskiej ! za Twoim ... :D
1
No a stanie w miejscu czekając na piłkę to nie skandal ? nawet w Bklasie wiedzą że tak się nie robi .
7
Pierwsza bramka strata Gomesa , pomniejszy błąd Dembele i stoperów . Nie zwalajmy wszystkiego na Amdre bo strata piłki 50 metrów od bramki to nie strata bramki .
A od Denisa oczekiwałeś fajerwerków ? Jak zaczął grać po paru miesiącach ? .
0
Alena napewno dobrze zagra jako defensywny pomocnik .
1
Gomes na defensywnym grał dobre spotkanie , szkoda że po jego stracie akurat starciliśmy gola .
3
Ludzie , zagraliśmy ośmioma rezerwowymi na Balaidos gdzie zawsze mamy problemy a Wy narzekacie . 6 punktów do mistrzostwa , pierwszy garnitur odpoczął , jest bardzo dobrze :)
0
Trudno żeby się nie pogubili skoro rywale byli w przewadze .
1
Paco Alcacer to poziom Barcelony .
5
Szkoda bo Gomes grał dobrze do momentu tej straty .
1
Gomes bo stracił jedną piłkę w meczu ? XD
1
Gomes za lekko ale Dembele też powinien wiedzieć że na pilkę się nie czeka , tylko trzeba zrobić ruch .
0
Chodzi mi o styl pożegnania na Camp Nou a nie o wygrane trofea ;)
2
A dziwisz się ? kto ma wygryźć Albe , Busiego , Messiego czy Pique ? w każdej formacji znajdują się zawodnicy którzy będą grali zawsze .
A prawda jest taka że tam też nie zagrają , tylko idą dla kasy .
0
Wygrać ligę i puchar króla i pożegnać Andresa z honorami jak Xaviego .
1
To lepiej Fife sobie kup :D
1
Myślę że nie mamy średniaków na ławce , tylko po prostu młodych piłkarzy którzy potrzebują regularnej gry ale nie dostają jej bo grają gwiazdy .
Digne jak przyszedł i grał z powodu kontuzji Albo to prezentował bardzo wysoki poziom , Paco co wejdzie to strzela bramkę , Verma wszedł za Umtitiego jak miał kontuzje i nagle się okazuje że gra kozacko . Vidal , Gomes i Denis , Semedo czy Mina nawet jak zagrali dobre spotkanie to w nagrodę ławka .
0
Tak tylko że Real może sobie rotować bo nie walczą o Ligę już od listopada .
5
To teraz 3 mecze przerwy bo z Valencią się zajechał :D
0
Ja wolę postawić na Paco .
1
Piękny przypał ze strony redakcji że pominęli info o rekordzie z 39 zwycięstwami w La Liga .
25
Rozgryzłem Valverde . Dembele , Mina , Paco , Vermaelen , Digne , Gomes , Vidal są oszczędzani na letnie tournee .
0
Nie , czuję się inaczej bo wiem że Barca nie zawsze grała ładnie i były sezony o wiele gorsze od obecnego .
1
Ludzie skończcie narzekać bo nie da się tego czytać . Wy myślicie że Barca grała zawsze jak za Pepa , że skład będzie się składał zawsze z wychowanków i że nie będzie reklam na koszulkach .
To Wam odpowiem NIE , NIE , NIE! .
2
Przestań pieprzyć bo widzę że Barca Guardioli mogła być pierwszą jaką oglądałeś . Chociaż wątpię bo w 2008/09 miałeś 10 albo 11 lat .
3
Większość tu mówi że nie w takiej grze się zakochali . Trafili na erę Pepa i myślą że Barca tak grała od zawsze :D