0

A należy zwalniać trenera ?

0

Nagle jakie podniety a po meczu z Romą tak cisnęli że.mają dość Valverde i jego stylu gry .

1

Z Atletico i Valencią , raz lewą nogą a raz prawą ...

0

Ciężko było rozgryźć jaką jedenastką zagramy .

0

Na ławce miał piłkarzy ofensywnych jak Dembele , Paco czy Vidal , mógł spokojnie zmienić kogoś z czwórki Rakitić , Roberto , Busquets , Iniesta i zaatakować .

0

Z ziemi polskiej do włoskiej ! za Twoim ... :D

1

No a stanie w miejscu czekając na piłkę to nie skandal ? nawet w Bklasie wiedzą że tak się nie robi .

7

Pierwsza bramka strata Gomesa , pomniejszy błąd Dembele i stoperów . Nie zwalajmy wszystkiego na Amdre bo strata piłki 50 metrów od bramki to nie strata bramki .
A od Denisa oczekiwałeś fajerwerków ? Jak zaczął grać po paru miesiącach ? .

0

Alena napewno dobrze zagra jako defensywny pomocnik .

1

Gomes na defensywnym grał dobre spotkanie , szkoda że po jego stracie akurat starciliśmy gola .

3

Ludzie , zagraliśmy ośmioma rezerwowymi na Balaidos gdzie zawsze mamy problemy a Wy narzekacie . 6 punktów do mistrzostwa , pierwszy garnitur odpoczął , jest bardzo dobrze :)

0

Trudno żeby się nie pogubili skoro rywale byli w przewadze .

1

Paco Alcacer to poziom Barcelony .

5

Szkoda bo Gomes grał dobrze do momentu tej straty .

1

Gomes bo stracił jedną piłkę w meczu ? XD

1

Gomes za lekko ale Dembele też powinien wiedzieć że na pilkę się nie czeka , tylko trzeba zrobić ruch .

0

Chodzi mi o styl pożegnania na Camp Nou a nie o wygrane trofea ;)

2

A dziwisz się ? kto ma wygryźć Albe , Busiego , Messiego czy Pique ? w każdej formacji znajdują się zawodnicy którzy będą grali zawsze .
A prawda jest taka że tam też nie zagrają , tylko idą dla kasy .

0

Wygrać ligę i puchar króla i pożegnać Andresa z honorami jak Xaviego .

1

To lepiej Fife sobie kup :D

1

Myślę że nie mamy średniaków na ławce , tylko po prostu młodych piłkarzy którzy potrzebują regularnej gry ale nie dostają jej bo grają gwiazdy .
Digne jak przyszedł i grał z powodu kontuzji Albo to prezentował bardzo wysoki poziom , Paco co wejdzie to strzela bramkę , Verma wszedł za Umtitiego jak miał kontuzje i nagle się okazuje że gra kozacko . Vidal , Gomes i Denis , Semedo czy Mina nawet jak zagrali dobre spotkanie to w nagrodę ławka .

0

Tak tylko że Real może sobie rotować bo nie walczą o Ligę już od listopada .

5

To teraz 3 mecze przerwy bo z Valencią się zajechał :D

0

Ja wolę postawić na Paco .

1

Piękny przypał ze strony redakcji że pominęli info o rekordzie z 39 zwycięstwami w La Liga .

25

Rozgryzłem Valverde . Dembele , Mina , Paco , Vermaelen , Digne , Gomes , Vidal są oszczędzani na letnie tournee .

0

Nie , czuję się inaczej bo wiem że Barca nie zawsze grała ładnie i były sezony o wiele gorsze od obecnego .

1

Ludzie skończcie narzekać bo nie da się tego czytać . Wy myślicie że Barca grała zawsze jak za Pepa , że skład będzie się składał zawsze z wychowanków i że nie będzie reklam na koszulkach .
To Wam odpowiem NIE , NIE , NIE! .

2

Przestań pieprzyć bo widzę że Barca Guardioli mogła być pierwszą jaką oglądałeś . Chociaż wątpię bo w 2008/09 miałeś 10 albo 11 lat .

3

Większość tu mówi że nie w takiej grze się zakochali . Trafili na erę Pepa i myślą że Barca tak grała od zawsze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?