ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Siemandero , mieszkam za granicą i nie mam dostępu do polskiej TV z wyjątkiem paru kanałów jak Tvp info czy TV polonia .
Polecicie jakaś telewizję internetową do oglądania spotkań LaLiga i Premier League tak żeby mi się nie zacinało ?
1
Ściągnij przeglądarkę Puffin i ogladaj jak na kompie .
0
Teraz się nie dziwię że dobrze mu idzie . Miał tyle czasu żeby się przygotować ...
0
Jestem ciekaw czy dzisiaj zobaczymy już pierwsze rysy pomysłu Valverde na obecną kadrę . W jakim ustawieniu będziemy grać , Coutinho w środku czy ma lewym skrzydle ? Kto lepiej się pokaże na skrzydle Dembele czy Malcom ? Kto na prawej obronie ? Kto w środku pola ? Jak dobrze że sezon się już zaczyna .
8
Lenglet jest już ograny w LaLiga i ma za sobą niezły sezon . Mina ma duże braki techniczne i rusza się jak wóz z węglem .
Od początku tego transferu byłem negatywnie nastawiony do Yerrego i tego czy pasuje do naszej filozofii gry .
0
Wszystkich oprócz Paco .
0
Po tej wypowiedzi można śmiało stwierdzić że chce transferu .
1
Biorąc pod uwagę że na ławce będzie np. taki Atrhur , Malcom , Vidal czy Paco/Munir , Semedo/Sergi Roberto to Rafinha powinien być ostatnią opcją do wejścia na boisko .
28
Może Ronaldo ?
0
I tak będę go wspominał lepiej niż Denisa .
4
Wolę żeby grał u nas do końca swojej kariery niż sprzedać go by coś na nim zarobić .
0
Przecież Paco na swoje rozegrane minuty ma lepszą średnią bramek niż Luis Suarez , a Paco nie dość że gra nieregularnie to i często gra ogony .
0
No i pięknie , Munir na wypożyczenie i będzie git .
0
Dieta , brzuszki , allahy. .
1
Paco jest lepszy od Munira we wszystkim . Czyli Munir wygrał rywalizację w presezonie z Luisem Suarezem , co z tego ze ten drugi wogóle nie zagrał .
1
Samper , Munir i Denis powinni zostać sprzedani .
1
Przeciwko nam Courtois jakiś świetny nigdy nie był :D
0
O ile dobrze pamiętam to Isco w tamtym roku przedłużył kontrakt , więc jego odejście jest raczej niemożliwe .
0
Nie ma szans , Rakieta to jeden z filarów obecnej drużyny .
3
Jak nie zasługuje to normalne że nie dostanie szansy , przecież Ernesto jest z Barcą B w stałym kontakcie .
0
Pamiętam bramkę po tym jak Lucho zaczął na niego stawiać i tą emocjonalną cieszynkę w jego wykonaniu ... pozostaje podziękować i życzyć sukcesów .
2
Porażka totalna.
0
Alcacera to Ty szanuj .
2
Oby! ten gość kompletnie nie pasuje do naszego stylu i jeśli uda nam się zarobić na nim jakąś kasę tym lepiej .
0
Ja już wolę Gomesa niż Denisa .
5
Wczoraj młody Kluivert porobił go jak juniora przy pierwszej bramce dla Romy .
0
Obok Paco to nasz najlepszy rezerwowy i akurat ich sprzedajemy lub chcemy sprzedać . Teraz Alba zostanie zajechany grając wszystko a reszta szrotu pójdzie na wypożyczenie lub nie uda się ich sprzedać .
0
No to jesteśmy w d*pie .
0
Ja też już się nie mogę doczekać .
1
Chyba to będzie ich najlepszy ruch podczas tego okienka .