1

Siemandero , mieszkam za granicą i nie mam dostępu do polskiej TV z wyjątkiem paru kanałów jak Tvp info czy TV polonia .
Polecicie jakaś telewizję internetową do oglądania spotkań LaLiga i Premier League tak żeby mi się nie zacinało ?

1

Ściągnij przeglądarkę Puffin i ogladaj jak na kompie .

0

Teraz się nie dziwię że dobrze mu idzie . Miał tyle czasu żeby się przygotować ...

0

Jestem ciekaw czy dzisiaj zobaczymy już pierwsze rysy pomysłu Valverde na obecną kadrę . W jakim ustawieniu będziemy grać , Coutinho w środku czy ma lewym skrzydle ? Kto lepiej się pokaże na skrzydle Dembele czy Malcom ? Kto na prawej obronie ? Kto w środku pola ? Jak dobrze że sezon się już zaczyna .

8

Lenglet jest już ograny w LaLiga i ma za sobą niezły sezon . Mina ma duże braki techniczne i rusza się jak wóz z węglem .
Od początku tego transferu byłem negatywnie nastawiony do Yerrego i tego czy pasuje do naszej filozofii gry .

0

Wszystkich oprócz Paco .

0

Po tej wypowiedzi można śmiało stwierdzić że chce transferu .

1

Biorąc pod uwagę że na ławce będzie np. taki Atrhur , Malcom , Vidal czy Paco/Munir , Semedo/Sergi Roberto to Rafinha powinien być ostatnią opcją do wejścia na boisko .

28

Może Ronaldo ?

0

I tak będę go wspominał lepiej niż Denisa .

4

Wolę żeby grał u nas do końca swojej kariery niż sprzedać go by coś na nim zarobić .

0

Przecież Paco na swoje rozegrane minuty ma lepszą średnią bramek niż Luis Suarez , a Paco nie dość że gra nieregularnie to i często gra ogony .

0

No i pięknie , Munir na wypożyczenie i będzie git .

0

Dieta , brzuszki , allahy. .

1

Paco jest lepszy od Munira we wszystkim . Czyli Munir wygrał rywalizację w presezonie z Luisem Suarezem , co z tego ze ten drugi wogóle nie zagrał .

1

Samper , Munir i Denis powinni zostać sprzedani .

1

Przeciwko nam Courtois jakiś świetny nigdy nie był :D

0

O ile dobrze pamiętam to Isco w tamtym roku przedłużył kontrakt , więc jego odejście jest raczej niemożliwe .

0

Nie ma szans , Rakieta to jeden z filarów obecnej drużyny .

3

Jak nie zasługuje to normalne że nie dostanie szansy , przecież Ernesto jest z Barcą B w stałym kontakcie .

0

Pamiętam bramkę po tym jak Lucho zaczął na niego stawiać i tą emocjonalną cieszynkę w jego wykonaniu ... pozostaje podziękować i życzyć sukcesów .

2

Porażka totalna.

0

Alcacera to Ty szanuj .

2

Oby! ten gość kompletnie nie pasuje do naszego stylu i jeśli uda nam się zarobić na nim jakąś kasę tym lepiej .

0

Ja już wolę Gomesa niż Denisa .

5

Wczoraj młody Kluivert porobił go jak juniora przy pierwszej bramce dla Romy .

0

Obok Paco to nasz najlepszy rezerwowy i akurat ich sprzedajemy lub chcemy sprzedać . Teraz Alba zostanie zajechany grając wszystko a reszta szrotu pójdzie na wypożyczenie lub nie uda się ich sprzedać .

0

No to jesteśmy w d*pie .

0

Ja też już się nie mogę doczekać .

1

Chyba to będzie ich najlepszy ruch podczas tego okienka .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?