23

Dokładnie , wygrane 3:0 z Juve czy Chelsea się nie liczą .

0

Jak myślicie Barca właduje PSV +3,5 bramki ?

6

I tak tęsknię za Neymarem .

7

Powiem tak , za ten mecz ocena ter Stegena 9,5 lub 10,0.

2

Freddie Mercury , Layne Staley .

0

Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta . Praktycznie w 100% jest to matka ;)

13

Oby się odbudował i za rok startował z nami w nowym sezonie .

13

A do Polski kiedy przyjadą ?

0

Czekam na jego występ od pierwszej minuty , w presezonie fajnie się prezentował .

9

Harry to tam kij a Syriusz BLACK ?

10

Masakra...

0

Dla mnie kozak i pomyśleć że Zubi ściągnął go za ,, jedyne " 18 milionów .

1

Niech się wykupi sam to wtedy będzie można pomyśleć .

0

Ja ale na szczęście nie w Polsce .

0

Dembele tylko 4 straty ?

23

5 bramek , 2 kontrole VAR , 0 doliczonego czasu ...

1

Nie ma rotacji bo jest początek sezonu i gra pnce de gala a młodzi może nie prezentują odpowiedniego poziomu żeby dostać szansę .

1

Tak będzie .

0

Chętnie zobaczyłbym Malcoma za Dembele w pierwszym składzie.

11

Nie przydzie , za dobry na grzanie ławy i oglądanie jak Suarez gra po 88 minut w każdym meczu mimo braku formy .

2

I nudny dwumecz z murującym się ManU .

0

Lacazette napewno przyjdzie żeby zagrać 10 spotkań po 5 minut za Suareza .

0

I teraz zajedziemy Suareza , który będzie grał wszystko po 90 minut . No dobra nie wszystko , co 25ty mecz zejdzie w 87 minucie .

0

Od kiedy Munir jest piłkarzem światowej klasy ?

0

Ja pije patronusa w holenderskim lidlu i dobre jest :D

6

No i bajeczka .

1

Nie dziwie się że chcą rozgrywać mecze w USA skoro w Hiszpanii trzeba grać na takich kartofliskach .

20

Spalony , nawet ja pijany widziałem .

0

Bo gra tragicznie , mimo strzelonej bramki . Tak samo jak z Sevillą .

0

No racja :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?