ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Dokładnie , wygrane 3:0 z Juve czy Chelsea się nie liczą .
0
Jak myślicie Barca właduje PSV +3,5 bramki ?
6
I tak tęsknię za Neymarem .
7
Powiem tak , za ten mecz ocena ter Stegena 9,5 lub 10,0.
2
Freddie Mercury , Layne Staley .
0
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta . Praktycznie w 100% jest to matka ;)
13
Oby się odbudował i za rok startował z nami w nowym sezonie .
13
A do Polski kiedy przyjadą ?
0
Czekam na jego występ od pierwszej minuty , w presezonie fajnie się prezentował .
9
Harry to tam kij a Syriusz BLACK ?
10
Masakra...
0
Dla mnie kozak i pomyśleć że Zubi ściągnął go za ,, jedyne " 18 milionów .
1
Niech się wykupi sam to wtedy będzie można pomyśleć .
0
Ja ale na szczęście nie w Polsce .
0
Dembele tylko 4 straty ?
23
5 bramek , 2 kontrole VAR , 0 doliczonego czasu ...
1
Nie ma rotacji bo jest początek sezonu i gra pnce de gala a młodzi może nie prezentują odpowiedniego poziomu żeby dostać szansę .
1
Tak będzie .
0
Chętnie zobaczyłbym Malcoma za Dembele w pierwszym składzie.
11
Nie przydzie , za dobry na grzanie ławy i oglądanie jak Suarez gra po 88 minut w każdym meczu mimo braku formy .
2
I nudny dwumecz z murującym się ManU .
0
Lacazette napewno przyjdzie żeby zagrać 10 spotkań po 5 minut za Suareza .
0
I teraz zajedziemy Suareza , który będzie grał wszystko po 90 minut . No dobra nie wszystko , co 25ty mecz zejdzie w 87 minucie .
0
Od kiedy Munir jest piłkarzem światowej klasy ?
0
Ja pije patronusa w holenderskim lidlu i dobre jest :D
6
No i bajeczka .
1
Nie dziwie się że chcą rozgrywać mecze w USA skoro w Hiszpanii trzeba grać na takich kartofliskach .
20
Spalony , nawet ja pijany widziałem .
0
Bo gra tragicznie , mimo strzelonej bramki . Tak samo jak z Sevillą .
0
No racja :D.