1

Czyli ani młody z perspektywami ani stary doświadczony ... no super .

2

Hmm czyli gramy 3:4:3 ? trójka stoperów , potem czwórka Alba , Busquets , Vidal , Rakitić i z przodu MSD ?

2

Albo im za bardzo dokuczano .

14

A może poprostu miał wolne i tylko siłkę o 13tej .

0

Semedo jaki dramat dzisiaj to szkoda gadać .

25

Luis Suarez problemy z kolanem to po co go ściągać przy 4:0 a zajedźmy go do końca .

2

Dlatego że mamy najgorszą defensywę od lat , zawsze może być gorzej .

1

Valverde teraz : tak jest wygraliśmy!

4

Brawo Valverde , teraz możesz spokojnie wpuścić Lengleta .

0

Arthur oddał ładny strzał ale też sprokurował jedną z najlepszych okazji dla Kamerunu swoim błędem .

0

No w tym meczu z Singapurem to Cionek bardzo zawalił xd

0

Pewnie w wolnym czasie się gdzieś nadwyrężył .

4

A który zawodnik rozegrał 70 spotkań jak Rakitić w tamtym sezonie ?

1

Nie przesadzaj , Maxwell potrafił u nas podawać jedynie do tyłu .

25

A zarząd świetnie Cię zastąpił , mówiąc że braki załatamy wychowankami dlatego za Jordiego Albę gra Vermaelen .

0

Mam na myśli mecz w którym jedenastkę stworzą jedynie piłkarze pierwszego zespołu .

0

Ciekawe czy długo będzie nam czekać by zobaczyć w jednym składzie Dembele i Malcoma .

4

Zapewne dlatego że nie jest przygotowany fizycznie na 90 minut przy tempie gry jakie mamy w Europie .

2

Co nie znaczy że grał jakoś wybitnie , wystarczy obejrzeć skrót żeby się przekonać .

3

VAR tak długo czeka bo stream im się zaciął .

0

Szkoda tylko że Rakitić dał dzisiaj sporo napedzajacych piłek do przodu ...

0

Rakitić mówi ,, cholera , muszę wyłapać czerwo bo mi gość nigdy niw da odpocząć ".

0

Reszta gra fatalnie ale Marc popełnił wielki błąd .

0

Kontra Betisu , Messi patrzy na sytuację , 4/5 zawodników Betisu i 3 piłkarzy Barcy . I totalna olewka ...

0

Piszesz to akurat w momencie kiedy od paru minut grają chaos :D

0

A gdzie Busquets ?

6

No i proszę , wrócił Messi i nie ma pressingu .

1

Sinister 1 i 2

0

Szczerze mówiąc to Valverde ma bardzo duże pole manewru . Może obsadzić lewe skrzydło Dembele , Malcomem , Denisem a na prawe dać Vidala , Rafinhę , Sergiego Roberto , Messiego :D albo Munira .

2

Powiem tak , z wysokości trybun Rakitić wyglądał dobrze , szkoda że żaden z jego dwóch/trzech strzałów nie wpadł .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?