ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli ani młody z perspektywami ani stary doświadczony ... no super .
2
Hmm czyli gramy 3:4:3 ? trójka stoperów , potem czwórka Alba , Busquets , Vidal , Rakitić i z przodu MSD ?
2
Albo im za bardzo dokuczano .
14
A może poprostu miał wolne i tylko siłkę o 13tej .
0
Semedo jaki dramat dzisiaj to szkoda gadać .
25
Luis Suarez problemy z kolanem to po co go ściągać przy 4:0 a zajedźmy go do końca .
2
Dlatego że mamy najgorszą defensywę od lat , zawsze może być gorzej .
1
Valverde teraz : tak jest wygraliśmy!
4
Brawo Valverde , teraz możesz spokojnie wpuścić Lengleta .
0
Arthur oddał ładny strzał ale też sprokurował jedną z najlepszych okazji dla Kamerunu swoim błędem .
0
No w tym meczu z Singapurem to Cionek bardzo zawalił xd
0
Pewnie w wolnym czasie się gdzieś nadwyrężył .
4
A który zawodnik rozegrał 70 spotkań jak Rakitić w tamtym sezonie ?
1
Nie przesadzaj , Maxwell potrafił u nas podawać jedynie do tyłu .
25
A zarząd świetnie Cię zastąpił , mówiąc że braki załatamy wychowankami dlatego za Jordiego Albę gra Vermaelen .
0
Mam na myśli mecz w którym jedenastkę stworzą jedynie piłkarze pierwszego zespołu .
0
Ciekawe czy długo będzie nam czekać by zobaczyć w jednym składzie Dembele i Malcoma .
4
Zapewne dlatego że nie jest przygotowany fizycznie na 90 minut przy tempie gry jakie mamy w Europie .
2
Co nie znaczy że grał jakoś wybitnie , wystarczy obejrzeć skrót żeby się przekonać .
3
VAR tak długo czeka bo stream im się zaciął .
0
Szkoda tylko że Rakitić dał dzisiaj sporo napedzajacych piłek do przodu ...
0
Rakitić mówi ,, cholera , muszę wyłapać czerwo bo mi gość nigdy niw da odpocząć ".
0
Reszta gra fatalnie ale Marc popełnił wielki błąd .
0
Kontra Betisu , Messi patrzy na sytuację , 4/5 zawodników Betisu i 3 piłkarzy Barcy . I totalna olewka ...
0
Piszesz to akurat w momencie kiedy od paru minut grają chaos :D
0
A gdzie Busquets ?
6
No i proszę , wrócił Messi i nie ma pressingu .
1
Sinister 1 i 2
0
Szczerze mówiąc to Valverde ma bardzo duże pole manewru . Może obsadzić lewe skrzydło Dembele , Malcomem , Denisem a na prawe dać Vidala , Rafinhę , Sergiego Roberto , Messiego :D albo Munira .
2
Powiem tak , z wysokości trybun Rakitić wyglądał dobrze , szkoda że żaden z jego dwóch/trzech strzałów nie wpadł .