0

I to nawet w składzie bez zawodników podstawowej jedenastki z którymi kompletnie nie ma zgrania .

0

Nie mów mi że dobrą grą nie zasłużył na więcej niż 25 minut na tym etapie sezonu ...

2

Skąd wiesz że się komuś oferował , to tylko przez nikogo niepotwierdzone info , bardzo możliwe że to zwykła plotka .

0

Nie olać bo ja jadę na Inter :D

3

Nie dziwne że ludzie się oburzają skoro Malcom grał bardzo dobrze w presezonie . Dlatego każdy chce go zobaczyć jak gra z pierwszym składem .

1

Zasłużył już sobie wcześniej na powołanie grając bardzo dobrze w presezonie .

1

Platini sugerował się tym iż jest to jedyny piłkarz , który wygrał Ligę Mistrzów i Mistrzostwo Świata .

6

Przykro mi to mówić ale to koniec Sampera w Barcelonie.

0

Planujesz coś zwiedzać na miejscu itp ? jak tak to można się zgadać jakoś później .

0

Wybiera się może ktoś na wyjazd z Interem i jedzie sam tak jak ja ? :D

0

Tata Martino .

1

Pewnie że się przytrafi , przecież jeszcze gramy u siebie z Realem na Santiago Bernaleo .

32

Śmiem stwierdzić że nikt za mojego żywota nie pobije tego rekordu z 2012 roku .

0

Myślę że nie ma więcej niewiadomych niż kto na PO Semedo/Roberto i PP Roberto/Rafinha . Według mnie będzie to Semedo i Roberto .

1

Dla Rafinhi to nie jego liga a lepiej wystawić nieogranego Malcoma , który nie zagrał nawet połowy meczu .

Rakitić wyjdzie na 100% w podstawie więc na wynalazki typu Malcom , Vidal bym się nie nastawiał ;)

3

I dobrze , niech używają wojska .

5

Trudno zmieścić top 10 . Slipknot- IOWA , Decapitated- Organic Hallucinosis , Korn- Korn , Linkin Park- Hybrid Theory , Slipknot- Slipknot , Metallica- Black Album , Carach Angren- Death came through a Phantom ship , Behemoth- The satanist , Limp Bizkit- Chocolate starfish , Meshuggah - Destroy erase improve .


Tak wiem , nie ten gust :D

0

Dokładnie , gdyby nie byli w czołówce to nie byłoby takich dramatów .

3

Mi tam pasuje , jeżeli zdominujemy ich tak jak Inter a bardzo możliwe skoro wyjdzie 6 środkowych pomocników to jeśli nie zaliczymy babola z tyłu to o wynik będziemy mogli być spokojni . Nie wspominając już o tym że Real również nie zachwyca ani z przodu ani z tyłu .

0

No i fajnie , uwielbiam mozaiki na naszym stadionie .

0

Wybiera się ktoś z tutaj obecnych na wyjazd do Mediolanu na mecz Inter-Barca ?

9

Co musi mieć pod kontrolą ? na Camp Nou przyjechał Inter Mediolan i wyglądał jak klub z Segunda Division , Valverde zmiażdżył Inter wystawiając 6 środkowych pomocników na boisku i to przyniosło bardzo dobry efekt . A mogliśmy przecież wygrać dużo wyżej , nie wspominając że sam Lenglet mógł ustrzelić hattricka .
Równie Ernesto mógł wystawić Dembele i Malcoma i nie wiadomo czy byłaby taka kontrola i kompletne zdominowanie przeciwnika , śmieszy mnie zdanie że ,, MUSI "mieć tego typu mecze pod kontrolą z takimi przeciwnikami .

0

Mi też się mecz podobał , Inter wyglądał przy nas jak klub z Segunda Division.

0

Siemanko , wybiera się ktoś z tutaj obecnych na wyjazd do Mediolanu na mecz Inter-Barca ?

0

Arthur gra ładnie ale potrzeba więcej konkretów z przodu w jego wykonaniu , co uważam że przyjdzie z czasem .

1

Efektywniej będziemy grać z Dembele lub Malcomem na skrzydle , na razie 100% kontroli parę fajnych klepek . Mi się podoba jak na grę z lepszym przeciwnikiem jakim jest Inter .

1

Ja już bym go wsadził za kogos ofensywnego żeby było bezpiecznie do końca :D

1

Gdzie jest Denis ? czemu znowu Gomes ?

27

No i baja , skrzydłowi za 200 mln siedzą na ławie .

0

Ja również z okolic .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?