ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to nawet w składzie bez zawodników podstawowej jedenastki z którymi kompletnie nie ma zgrania .
0
Nie mów mi że dobrą grą nie zasłużył na więcej niż 25 minut na tym etapie sezonu ...
2
Skąd wiesz że się komuś oferował , to tylko przez nikogo niepotwierdzone info , bardzo możliwe że to zwykła plotka .
0
Nie olać bo ja jadę na Inter :D
3
Nie dziwne że ludzie się oburzają skoro Malcom grał bardzo dobrze w presezonie . Dlatego każdy chce go zobaczyć jak gra z pierwszym składem .
1
Zasłużył już sobie wcześniej na powołanie grając bardzo dobrze w presezonie .
1
Platini sugerował się tym iż jest to jedyny piłkarz , który wygrał Ligę Mistrzów i Mistrzostwo Świata .
6
Przykro mi to mówić ale to koniec Sampera w Barcelonie.
0
Planujesz coś zwiedzać na miejscu itp ? jak tak to można się zgadać jakoś później .
0
Wybiera się może ktoś na wyjazd z Interem i jedzie sam tak jak ja ? :D
0
Tata Martino .
1
Pewnie że się przytrafi , przecież jeszcze gramy u siebie z Realem na Santiago Bernaleo .
32
Śmiem stwierdzić że nikt za mojego żywota nie pobije tego rekordu z 2012 roku .
0
Myślę że nie ma więcej niewiadomych niż kto na PO Semedo/Roberto i PP Roberto/Rafinha . Według mnie będzie to Semedo i Roberto .
1
Dla Rafinhi to nie jego liga a lepiej wystawić nieogranego Malcoma , który nie zagrał nawet połowy meczu .
Rakitić wyjdzie na 100% w podstawie więc na wynalazki typu Malcom , Vidal bym się nie nastawiał ;)
3
I dobrze , niech używają wojska .
5
Trudno zmieścić top 10 . Slipknot- IOWA , Decapitated- Organic Hallucinosis , Korn- Korn , Linkin Park- Hybrid Theory , Slipknot- Slipknot , Metallica- Black Album , Carach Angren- Death came through a Phantom ship , Behemoth- The satanist , Limp Bizkit- Chocolate starfish , Meshuggah - Destroy erase improve .
Tak wiem , nie ten gust :D
0
Dokładnie , gdyby nie byli w czołówce to nie byłoby takich dramatów .
3
Mi tam pasuje , jeżeli zdominujemy ich tak jak Inter a bardzo możliwe skoro wyjdzie 6 środkowych pomocników to jeśli nie zaliczymy babola z tyłu to o wynik będziemy mogli być spokojni . Nie wspominając już o tym że Real również nie zachwyca ani z przodu ani z tyłu .
0
No i fajnie , uwielbiam mozaiki na naszym stadionie .
0
Wybiera się ktoś z tutaj obecnych na wyjazd do Mediolanu na mecz Inter-Barca ?
9
Co musi mieć pod kontrolą ? na Camp Nou przyjechał Inter Mediolan i wyglądał jak klub z Segunda Division , Valverde zmiażdżył Inter wystawiając 6 środkowych pomocników na boisku i to przyniosło bardzo dobry efekt . A mogliśmy przecież wygrać dużo wyżej , nie wspominając że sam Lenglet mógł ustrzelić hattricka .
Równie Ernesto mógł wystawić Dembele i Malcoma i nie wiadomo czy byłaby taka kontrola i kompletne zdominowanie przeciwnika , śmieszy mnie zdanie że ,, MUSI "mieć tego typu mecze pod kontrolą z takimi przeciwnikami .
0
Mi też się mecz podobał , Inter wyglądał przy nas jak klub z Segunda Division.
0
Siemanko , wybiera się ktoś z tutaj obecnych na wyjazd do Mediolanu na mecz Inter-Barca ?
0
Arthur gra ładnie ale potrzeba więcej konkretów z przodu w jego wykonaniu , co uważam że przyjdzie z czasem .
1
Efektywniej będziemy grać z Dembele lub Malcomem na skrzydle , na razie 100% kontroli parę fajnych klepek . Mi się podoba jak na grę z lepszym przeciwnikiem jakim jest Inter .
1
Ja już bym go wsadził za kogos ofensywnego żeby było bezpiecznie do końca :D
1
Gdzie jest Denis ? czemu znowu Gomes ?
27
No i baja , skrzydłowi za 200 mln siedzą na ławie .
0
Ja również z okolic .