13

Ta , Barca która została z dwoma stoperami uspokaja reprezentację , która ma ich w cholerę.

0

Akurat w Barcelonie oddawał strzały zresztą na 24 spotkania miał udział przy 16 bramkach ...

1

Pokazują sztuczne cycki przy każdej okazji , to dlatego.

9

Paco bardzo dobrze grał na jeden kontakt .

0

Ale to już nie chodzi o samych rodziców . Będziesz miał zrytą psychikę na samymy starcie i przez otoczenie . Dla mnie homoseksualizm jest czymś ohydnym , niezgodnym z normalnym , naturalnym życiem . Brzydzę się gejami .

8

Chciałbym żebyś urodził się jeszcze raz i został adoptowany przez parę gejów .

8

Digne i Mina lubią to .

3

Wygląda jakby to tutaj kręcili sceny do Titanica 20 lat temu .

2

To zamiast Messiego w La Liga niech gra Malcom , zamiast Rakiety i Busiego gra Artur z Vidalem/Rafinhą/Denisem , zamiast Pique Lenglet/Vermaelen i za Suareza Munir/Dembele .

2

Ciekawe skąd wezmą na to pieniążki .

2

Rakieta i Busquets potrzebują odpoczynku na już , niestety Valverde rotuje nie tymi co trzeba .

5

Paco nie był żadnym drewnem .

2

Wiedziałem że jak Paco dostanie szansę to ja wykorzysta . Czemu nie dało się dawać mu więcej minut kiedy Suarez był kompletnie bez formy ...

0

4:4:2 innej opcji nie ma .

1

Mają dobrą pakę jakby nie patrzeć .

0

To na ławę go .

0

Przecież on się oszczędza w każdym meczu , takie spotkania jak ten z Tottenhamem to u niego wyjątek .

0

Dostrzegam to i podobała mi się gra Arthura ale bez przesady żeby robić o tym artykuł , video i piać z zachwytu .

0

Ale na koniec końców to bramki i asysty decydują o wyniku a nie gra wszerz i poruszanie się mile dla oka .

0

Spust nad gościem bo zrobił parę kółek ala Xavi ...

0

Zamierzona w chooy ta siateczka ;)

0

Dla mnie to Malcom będzie pasował dużo lepiej niż Dembele.

1

Nie ma 100% celności niestety ;)

0

Fake , pod koniec pierwszej połowy dwa podania do przodu i dwa niecelne , więc lipa .

0

Ludzie rozumiem że Arthur fajnie się utrzymuje przy piłce ale co zagra do przodu do strata ...

0

Tak , tyle że z Dembele w podstawie jest 4:3:3 w obronie i dlatego jest taka róznica .

0

A pozytywnie .

2

Wniosek jest prosty , 4:4:2 to najlepsze ustawienie dla nas w tym momencie i 4 pomocników zamiast 3 napastników z Dembele .

0

Ta profesjonalista , który przegrywając walkę o pierwszy skład odrazu zaczął strzelać fochy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?