ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ta , Barca która została z dwoma stoperami uspokaja reprezentację , która ma ich w cholerę.
0
Akurat w Barcelonie oddawał strzały zresztą na 24 spotkania miał udział przy 16 bramkach ...
1
Pokazują sztuczne cycki przy każdej okazji , to dlatego.
9
Paco bardzo dobrze grał na jeden kontakt .
0
Ale to już nie chodzi o samych rodziców . Będziesz miał zrytą psychikę na samymy starcie i przez otoczenie . Dla mnie homoseksualizm jest czymś ohydnym , niezgodnym z normalnym , naturalnym życiem . Brzydzę się gejami .
8
Chciałbym żebyś urodził się jeszcze raz i został adoptowany przez parę gejów .
0
https://www.google.pl/search?q=diego+maradona+face+2018&client=ms-android-om-lge&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjFmJ_14YPeAhVnhaYKHaBNBjoQ_AUIESgB&biw=360&bih=517#imgrc=91l5naWwbWBHFM
8
Digne i Mina lubią to .
3
Wygląda jakby to tutaj kręcili sceny do Titanica 20 lat temu .
2
To zamiast Messiego w La Liga niech gra Malcom , zamiast Rakiety i Busiego gra Artur z Vidalem/Rafinhą/Denisem , zamiast Pique Lenglet/Vermaelen i za Suareza Munir/Dembele .
2
Ciekawe skąd wezmą na to pieniążki .
2
Rakieta i Busquets potrzebują odpoczynku na już , niestety Valverde rotuje nie tymi co trzeba .
5
Paco nie był żadnym drewnem .
2
Wiedziałem że jak Paco dostanie szansę to ja wykorzysta . Czemu nie dało się dawać mu więcej minut kiedy Suarez był kompletnie bez formy ...
0
4:4:2 innej opcji nie ma .
1
Mają dobrą pakę jakby nie patrzeć .
0
To na ławę go .
0
Przecież on się oszczędza w każdym meczu , takie spotkania jak ten z Tottenhamem to u niego wyjątek .
0
Dostrzegam to i podobała mi się gra Arthura ale bez przesady żeby robić o tym artykuł , video i piać z zachwytu .
0
Ale na koniec końców to bramki i asysty decydują o wyniku a nie gra wszerz i poruszanie się mile dla oka .
0
Spust nad gościem bo zrobił parę kółek ala Xavi ...
0
Zamierzona w chooy ta siateczka ;)
0
Dla mnie to Malcom będzie pasował dużo lepiej niż Dembele.
1
Nie ma 100% celności niestety ;)
0
Fake , pod koniec pierwszej połowy dwa podania do przodu i dwa niecelne , więc lipa .
0
Ludzie rozumiem że Arthur fajnie się utrzymuje przy piłce ale co zagra do przodu do strata ...
0
Tak , tyle że z Dembele w podstawie jest 4:3:3 w obronie i dlatego jest taka róznica .
0
A pozytywnie .
2
Wniosek jest prosty , 4:4:2 to najlepsze ustawienie dla nas w tym momencie i 4 pomocników zamiast 3 napastników z Dembele .
0
Ta profesjonalista , który przegrywając walkę o pierwszy skład odrazu zaczął strzelać fochy .