0

Możesz się śmiać ale kiedy obok Busiego nie ma ani Xaviego ani Iniesty to ten piłkarz jest praktycznie nieprzydatny ani w defensywie ani w ofensywie .

10

Chętniej pożegnałbym Busquetsa niż Rakitica .

32

Się śmiejesz a Rakieta w 4 lata miał udział przy 56 bramkach . Jak na gościa który gra praktycznie jako DM to nie jest źle .

2

Albie się kończy powoli :D

15

Jak Busi się będzie dalej tak prezentował jak ostatnio to napewno :D

0

Rakitić to zrobił w ostatnie 20 minut więcej po bramką rywala niż Arthur przez cały mecz .

0

Z delty.

0

No i pięknie , Sevilla strzeli na 90% bramkę na Camp Nou więc mamy przerąbane .

0

Dobra można zrobić zmiany żeby nie wpadło nic na 2:0 bo będzie dramat .

0

Kilka wygranych główek i co najważniejsze nie gra na siłę , tylko wie że może wycofać . Ogólnie jak na gościa który dołączył wczoraj to poprostu widać jeszcze brak zgrania .

0

Szkoda tej setki zmarnowanej przez Malcoma .

0

Sergio Busquets zagrał kozacko już w swoim debiucie więc niewiem o czym mówisz .

0

Jestem ciekaw czy odrobimy straty w rewanżu :D

1

Chłopak jest zwykłym średniakiem o gdyby nie jego nazwisko to nikt by o nim nie wspominał .

0

Mamy dwóch młodych Umtitiego , Lengleta i jeszcze dojdzie Todibo . Jak dla mnie De Ligt jest zbędny .

4

Jaki Oriol ? Tylko nie mów że Busquets ...

0

Nie będzie już Barcy jak za Pepa .

0

Wypadałoby z tym skończyć .

1

Komentarz usunięty

4

A ja biorąc pod uwagę cenę De Jonga i jego zarobki mam nadzieję że do transferu nie dojdzie . Jeśli taki łebek , który nie osiągnął jeszcze nic w dorosłym futbolu ma zarabiać 10 milionów na start to niech idzie do PSG czy City .

13

Halilovica ?

0

Zgadzam się , Roberto powinien dostać oczko wyżej za wspomniany faul , kiedy przeciwnik przedryblował pół boiska i gdyby nie Sergi to wyszedł by sam na sam z Ter Stegenem .

0

Nie pamiętam kiedy Barca wyszkoliła jakiegoś topowego środkowego napastnika .

3

Porównianie Arthura do Rakitica do jakiś śmieszny żart .

1

Alena fajnie ale szkoda że nie za Busquetsa .

0

Ale Busquets nie ma formy od dwóch sezonów jak nie lepiej i minięcie go nie stanowi dla przeciwników żadnego problemu .Rakitić nie dość że gra bardzo cofniety i dobrze rozgrywa to w 4 lata strzelił 30 bramek .

0

Ja już wolę sprzedać Busquetsa już Rakitica .

4

Baja nareszcie bez Busquetsa!

0

Ja bym wystawił Rakitica na defensywnym , obok niego Vidal i Athur .

0

Z Leganes czy z Levante ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?