ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możesz się śmiać ale kiedy obok Busiego nie ma ani Xaviego ani Iniesty to ten piłkarz jest praktycznie nieprzydatny ani w defensywie ani w ofensywie .
10
Chętniej pożegnałbym Busquetsa niż Rakitica .
32
Się śmiejesz a Rakieta w 4 lata miał udział przy 56 bramkach . Jak na gościa który gra praktycznie jako DM to nie jest źle .
2
Albie się kończy powoli :D
15
Jak Busi się będzie dalej tak prezentował jak ostatnio to napewno :D
0
Rakitić to zrobił w ostatnie 20 minut więcej po bramką rywala niż Arthur przez cały mecz .
0
Z delty.
0
No i pięknie , Sevilla strzeli na 90% bramkę na Camp Nou więc mamy przerąbane .
0
Dobra można zrobić zmiany żeby nie wpadło nic na 2:0 bo będzie dramat .
0
Kilka wygranych główek i co najważniejsze nie gra na siłę , tylko wie że może wycofać . Ogólnie jak na gościa który dołączył wczoraj to poprostu widać jeszcze brak zgrania .
0
Szkoda tej setki zmarnowanej przez Malcoma .
0
Sergio Busquets zagrał kozacko już w swoim debiucie więc niewiem o czym mówisz .
0
Jestem ciekaw czy odrobimy straty w rewanżu :D
1
Chłopak jest zwykłym średniakiem o gdyby nie jego nazwisko to nikt by o nim nie wspominał .
0
Mamy dwóch młodych Umtitiego , Lengleta i jeszcze dojdzie Todibo . Jak dla mnie De Ligt jest zbędny .
4
Jaki Oriol ? Tylko nie mów że Busquets ...
0
Nie będzie już Barcy jak za Pepa .
0
Wypadałoby z tym skończyć .
1
Komentarz usunięty
4
A ja biorąc pod uwagę cenę De Jonga i jego zarobki mam nadzieję że do transferu nie dojdzie . Jeśli taki łebek , który nie osiągnął jeszcze nic w dorosłym futbolu ma zarabiać 10 milionów na start to niech idzie do PSG czy City .
13
Halilovica ?
0
Zgadzam się , Roberto powinien dostać oczko wyżej za wspomniany faul , kiedy przeciwnik przedryblował pół boiska i gdyby nie Sergi to wyszedł by sam na sam z Ter Stegenem .
0
Nie pamiętam kiedy Barca wyszkoliła jakiegoś topowego środkowego napastnika .
3
Porównianie Arthura do Rakitica do jakiś śmieszny żart .
1
Alena fajnie ale szkoda że nie za Busquetsa .
0
Ale Busquets nie ma formy od dwóch sezonów jak nie lepiej i minięcie go nie stanowi dla przeciwników żadnego problemu .Rakitić nie dość że gra bardzo cofniety i dobrze rozgrywa to w 4 lata strzelił 30 bramek .
0
Ja już wolę sprzedać Busquetsa już Rakitica .
4
Baja nareszcie bez Busquetsa!
0
Ja bym wystawił Rakitica na defensywnym , obok niego Vidal i Athur .
0
Z Leganes czy z Levante ?