2

Wyruchałby nas jakby do nas przyszedł ...

1

Oby poszedł do ManU .

1

Powiem Ci tak , jeśli w sezonie w którym zdobywamy Superpuchar Hiszpanii , mistrzostwo Hiszpanii i gramy w finale Pucharu Króla z Valencią według Ciebie trzeba zwalniać trenerów , piłkarzy lub zarząd to życzę byś doczekał czasów jakie miały miejsce przed Rijkaardem ;)

12

B) Ciebie :D.

0

Gnijemy ? Niewiem ile masz lat ale poczekaj na sezony takie jak kiedyś , czyli zero jakichkolwiek pucharów i gra o top4 , bo kiedyś to wróci . Jeszcze zatesknisz za Valverde i tym co zdobywa .

0

Lepsze wolne niż Messi karne ;)

3

Emocje jak na grzybach .

0

Dokładnie , na Xaviego jest jeszcze za wcześnie .

1

Pressing z Leo w składzie XD powodzenia .

0

A kto go obwinia za straty bramki ?

3

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy , Leo zmarnował setkę a większość czasu przechodził sobie po boisku kiedy inni zapieprzali . Nie da się w takim meczu grać cały czas w obronie 9/10 przeciwko 11 .

4

No to gratulujemy zmian Valverde , nie ma to jak wstawić Artura żeby uspokoił przy 3:0 i Messiemu , który zniknął .
Po raz drugi z rzędu w LM jesteśmy frajerami jak PSG .

0

Wykorzystać jedną okazję i meldujemy się w finale .

0

Powiem o Boatengu tyle że nie nigdy nie dostał tyle szans co Vidal . Vidal przynajmniej wchodził z ławki a Suarez z lipnym kolanem grał wszystko .

0

No Vermaelen przyznam że trzyma poziom ale z Vidalem żeby grał rzadko to już przesada .

0

Raz na dwa tygodnie to żaden piłkarz dobrze nie zagra .

2

Trudno oczekiwać cudów od Boatenga . Jak gra to w meczach o pietruszkę , w dodatku otoczony samymi dziećmi . Oceniłbym go dopiero wtedy jeśli zagrałby np. 5 meczów pod rząd z pierwszym składem a tak to nikt nie gra szału w takiej jedenastce .

1

A jak graliśmy z Atletico o mistrzostwo w ostatniej kolejce gdzie Atleti zgarnęło mistrza to co ? Źle było ?

33

Ależ mi się gęba cieszy po wygranej City! :D

0

Znajomi tak ale nie strony które mam polubione :D na szczęście już po wszystkim :D

1

Przerąbane że nie można wejść na fejsa ani nic innego bo wszystkie fanpejdze itp spoilerują Grą o tron XD

0

Niewiem ale nasza para stoperów zasługuje na uznanie , do tego wiadomo że ter Stegen , Vidal i Rakitić który wybił piłkę z linii bramkowej.

1

Nie mieliśmy farta tylko mamy kozackich obrońców i najlepszego bramkarza świata .

6

W sumie to 1000+ :D

0

Ja się spodziewałem czegoś lepszego ale napewno można udać odcinek jako bardzo pozytywny . Szkoda że zabili mi ulubionych bohaterów XD

0

Ściorał ją nieźle ale dobra postać z niej była . Ogólnie zabili mało ważne postacie ale większość to akurat moje ulubione :D

0

Ja oglądałem na fili dziś i bez żadnej zacinki :D

0

Dla mnie odcinek spoko , chociaż ta walka to nicbw porównaniu z Helmowym Jarem jak zapowiadali . Tak czy tak przez chwilę myślałem że wszyscy zginą po scenie z Jonem i Night Kingiem ;)

0

Weeyfikacja Virgila nastąpiła jak grał w Celticu o wygraliśmy 6:1 . Van Dijk zagrał akurat dosyć dobre spotkanie .

1

Ten syn Suareza to ma śmieszną mordkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?