ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wyruchałby nas jakby do nas przyszedł ...
1
Oby poszedł do ManU .
1
Powiem Ci tak , jeśli w sezonie w którym zdobywamy Superpuchar Hiszpanii , mistrzostwo Hiszpanii i gramy w finale Pucharu Króla z Valencią według Ciebie trzeba zwalniać trenerów , piłkarzy lub zarząd to życzę byś doczekał czasów jakie miały miejsce przed Rijkaardem ;)
12
B) Ciebie :D.
0
Gnijemy ? Niewiem ile masz lat ale poczekaj na sezony takie jak kiedyś , czyli zero jakichkolwiek pucharów i gra o top4 , bo kiedyś to wróci . Jeszcze zatesknisz za Valverde i tym co zdobywa .
0
Lepsze wolne niż Messi karne ;)
3
Emocje jak na grzybach .
0
Dokładnie , na Xaviego jest jeszcze za wcześnie .
1
Pressing z Leo w składzie XD powodzenia .
0
A kto go obwinia za straty bramki ?
3
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy , Leo zmarnował setkę a większość czasu przechodził sobie po boisku kiedy inni zapieprzali . Nie da się w takim meczu grać cały czas w obronie 9/10 przeciwko 11 .
4
No to gratulujemy zmian Valverde , nie ma to jak wstawić Artura żeby uspokoił przy 3:0 i Messiemu , który zniknął .
Po raz drugi z rzędu w LM jesteśmy frajerami jak PSG .
0
Wykorzystać jedną okazję i meldujemy się w finale .
0
Powiem o Boatengu tyle że nie nigdy nie dostał tyle szans co Vidal . Vidal przynajmniej wchodził z ławki a Suarez z lipnym kolanem grał wszystko .
0
No Vermaelen przyznam że trzyma poziom ale z Vidalem żeby grał rzadko to już przesada .
0
Raz na dwa tygodnie to żaden piłkarz dobrze nie zagra .
2
Trudno oczekiwać cudów od Boatenga . Jak gra to w meczach o pietruszkę , w dodatku otoczony samymi dziećmi . Oceniłbym go dopiero wtedy jeśli zagrałby np. 5 meczów pod rząd z pierwszym składem a tak to nikt nie gra szału w takiej jedenastce .
1
A jak graliśmy z Atletico o mistrzostwo w ostatniej kolejce gdzie Atleti zgarnęło mistrza to co ? Źle było ?
33
Ależ mi się gęba cieszy po wygranej City! :D
0
Znajomi tak ale nie strony które mam polubione :D na szczęście już po wszystkim :D
1
Przerąbane że nie można wejść na fejsa ani nic innego bo wszystkie fanpejdze itp spoilerują Grą o tron XD
0
Niewiem ale nasza para stoperów zasługuje na uznanie , do tego wiadomo że ter Stegen , Vidal i Rakitić który wybił piłkę z linii bramkowej.
1
Nie mieliśmy farta tylko mamy kozackich obrońców i najlepszego bramkarza świata .
6
W sumie to 1000+ :D
0
Ja się spodziewałem czegoś lepszego ale napewno można udać odcinek jako bardzo pozytywny . Szkoda że zabili mi ulubionych bohaterów XD
0
Ściorał ją nieźle ale dobra postać z niej była . Ogólnie zabili mało ważne postacie ale większość to akurat moje ulubione :D
0
Ja oglądałem na fili dziś i bez żadnej zacinki :D
0
Dla mnie odcinek spoko , chociaż ta walka to nicbw porównaniu z Helmowym Jarem jak zapowiadali . Tak czy tak przez chwilę myślałem że wszyscy zginą po scenie z Jonem i Night Kingiem ;)
0
Weeyfikacja Virgila nastąpiła jak grał w Celticu o wygraliśmy 6:1 . Van Dijk zagrał akurat dosyć dobre spotkanie .
1
Ten syn Suareza to ma śmieszną mordkę :D