ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipfcb2000 nie bluźnij!
1
@wierbafcb jeszcze dozyjesz czasów gdzie nie będziemy wygrywać kompletnie nic i będziesz stekal jak to było dobrze xd
2
Oby kadra zamknięta
7
@Jaca96 ja bym się ucieszył, spotkać tego który walczy najwięcej
0
Oby jak najszybciej!
0
@parawhore jak nie tą pozycją jak Rafa zazwyczaj gra więcej na prawym skrzydle niż w środku pomocy
0
@(L)iBarca jak dla mnie Malcom już jest lepszy od Rafinhi i jest młodszy o 4 lata . Przyszedł Griezmann i mam jeszcze Suareza,Messiego, Dembele i Coutinho czyli oprócz Malcoma 5 piłkarzy na 3 pozycję . W tym Dembele , który nie gra przez 1/3 sezonu z powodu kontuzji jak nie więcej i Coutinho którego wszyscy chcą sprzedać...
4
@parawhore a my zostaniemy z Rafinhą , no cudownie wręcz.
0
@Phatro Alexis , Yaya Toure
1
@AlvaroHanso z Interem strzelił bramkę, więc co Ty pieprzysz?
0
@BarcaInfo a mówili że nikt nie będzie w stanie osiągnąć granicy ok 40/50 bramek
14
@koksik2700 wystarczy spojrzeć na reprezentację Brazylii żeby widzieć że Coutinho też ma jakość i olbrzymi potencjał. Niestety nie w każdej drużynie da się to pokazać, szczególnie tam gdzie trzeba biegać za kogoś
0
@PlaX już dawno przed kontuzją grał lipę straszną
5
@Wilczeq Realem xd
2
@Janiama tacy właśnie piłkarze jak Malcom czy Rafinha strzelali z Interem czy Realem, więc to że nie będą potrafili grać w wielkich meczach to nietrafione .
0
@kkbarca pojechał na urodziny
5
Dembele zdecydowanie brakuje techniki , żadne z jego podań nie jest dokładne. Nigdy nie podaje na lepszą noge partnera , wszystko jakby od niechcenia .
0
@kkbarca TOBIDO!
4
TOBIDO X3 XDDDDDD
0
@zenoowity nic , poprostu gość swoją gra nadaje się do Ruchu Chorzów
0
Jak Valverde mówił że może kupią lewego obrońcę to może uda im się sprzedać tego niby prawego obrońcę Semedo.
0
@Patrykl145 poza tym że ponad pół tego składu nie będzie wogole grało to spoko .
3
@Keson akurat to jest piłkarz który strzelał w ważnych meczach w których grał czyli z Interem czy Realem .
0
@matkep Dembele ma taką minę bo on nawet nie rozumie o czym rozmawiają.
0
@ArterkHD nie ma czegoś takiego jak najlepszy zespół w historii . Praktycznie każdy ma swój styl i gra pod inny styl muzyki , więc to odważne stwierdzenie .
Jak dla mnie absolutnie nie .
0
@bartekvisca byłem dwa lata temu we Wrocławiu i również kozak!
0
@dawo17 16sta co za dramat ...
0
@GlowixZiom akurat De Jong powinien grać w środku z Rakiticem i Arthurem .
4
Trzeci komplet pidżam z Lidla sezon 2019/20
2
@monsterrize Rakitic zamiast Busquetsa