0

@Filipfcb2000 nie bluźnij!

1

@wierbafcb jeszcze dozyjesz czasów gdzie nie będziemy wygrywać kompletnie nic i będziesz stekal jak to było dobrze xd

2

Oby kadra zamknięta

7

@Jaca96 ja bym się ucieszył, spotkać tego który walczy najwięcej

0

Oby jak najszybciej!

0

@parawhore jak nie tą pozycją jak Rafa zazwyczaj gra więcej na prawym skrzydle niż w środku pomocy

0

@(L)iBarca jak dla mnie Malcom już jest lepszy od Rafinhi i jest młodszy o 4 lata . Przyszedł Griezmann i mam jeszcze Suareza,Messiego, Dembele i Coutinho czyli oprócz Malcoma 5 piłkarzy na 3 pozycję . W tym Dembele , który nie gra przez 1/3 sezonu z powodu kontuzji jak nie więcej i Coutinho którego wszyscy chcą sprzedać...

4

@parawhore a my zostaniemy z Rafinhą , no cudownie wręcz.

0

@Phatro Alexis , Yaya Toure

1

@AlvaroHanso z Interem strzelił bramkę, więc co Ty pieprzysz?

0

@BarcaInfo a mówili że nikt nie będzie w stanie osiągnąć granicy ok 40/50 bramek

14

@koksik2700 wystarczy spojrzeć na reprezentację Brazylii żeby widzieć że Coutinho też ma jakość i olbrzymi potencjał. Niestety nie w każdej drużynie da się to pokazać, szczególnie tam gdzie trzeba biegać za kogoś

0

@PlaX już dawno przed kontuzją grał lipę straszną

5

@Wilczeq Realem xd

2

@Janiama tacy właśnie piłkarze jak Malcom czy Rafinha strzelali z Interem czy Realem, więc to że nie będą potrafili grać w wielkich meczach to nietrafione .

0

@kkbarca pojechał na urodziny

5

Dembele zdecydowanie brakuje techniki , żadne z jego podań nie jest dokładne. Nigdy nie podaje na lepszą noge partnera , wszystko jakby od niechcenia .

0

@kkbarca TOBIDO!

4

TOBIDO X3 XDDDDDD

0

@zenoowity nic , poprostu gość swoją gra nadaje się do Ruchu Chorzów

0

Jak Valverde mówił że może kupią lewego obrońcę to może uda im się sprzedać tego niby prawego obrońcę Semedo.

0

@Patrykl145 poza tym że ponad pół tego składu nie będzie wogole grało to spoko .

3

@Keson akurat to jest piłkarz który strzelał w ważnych meczach w których grał czyli z Interem czy Realem .

0

@matkep Dembele ma taką minę bo on nawet nie rozumie o czym rozmawiają.

0

@ArterkHD nie ma czegoś takiego jak najlepszy zespół w historii . Praktycznie każdy ma swój styl i gra pod inny styl muzyki , więc to odważne stwierdzenie .
Jak dla mnie absolutnie nie .

0

@bartekvisca byłem dwa lata temu we Wrocławiu i również kozak!

0

@dawo17 16sta co za dramat ...

0

@GlowixZiom akurat De Jong powinien grać w środku z Rakiticem i Arthurem .

4

Trzeci komplet pidżam z Lidla sezon 2019/20

2

@monsterrize Rakitic zamiast Busquetsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?