0

@Lamora no właśnie , przejrzałem filmiki z gier i nic ciekawego nie ma :|

2

Ludzie , znacie jakieś spoko MMORPG ? może być online free to play … coś ala Skyrim , LOTRO czy SWTOR . Nudzi mi się jak cholera a nie mogę nic ciekawego znaleźć .

1

@Lamora złota zasada : Kierownika najbardziej zadowala , kiedy się mądrze podp****Ala ;)

0

@wojtek_debiec4 grał mało bp był Luis Suarez , a Arda ma chyba wyliczona srednia , udział przy bramce co ok 30 minut .

0

@wojtek_debiec4 nie przesadzaj bo i Paco i Arda grali dobrze .

0

@Suzu oczywiscie ale ja pracuję w swoim fachu jako operator CNC

0

@Mns21 pracowałem w Holandii a teraz we Francji

0

@EldoradoHaze chyba Paryż xd

0

@kkbarca ja robię od kilku lat za granicą i decyzja o opuszczeniu kraju to było najlepsze co mnie spotkało

0

@creative7 przejedz się do herbaciarni poprostu I tam się dowiedz

0

@Katalończyk 99 wstępnie ja planuje ale będę się transportowal raczej z Francji

3

@A_Gomesinho_21 LM 08/09

0

Mes que un club zaczęło już tracić swoje znaczenie za czasów Laporty , od tamtego czasu jest już tylko gorzej...

1

@RosjaninBut wina naszych porażek w LM to wina calej drużyny, gdzie żaden zawodnik nie zagrał na swoim poziomie.

1

@baczmus po*eby

1

@Geble może będziemy grali przez jakiś czas z Albą na LS A Junior Firpo na LO .

2

@sebasarna18 najlepszy sposób na kaca to niedopuszczenie do kaca . 1 , 2 piwka i po wszystkim .

0

@macio_944 okradania obywateli

1

@Borneo oni zagrają ze sobą następnym razem dopiero w Pucharze Króla z 3-4ligowcem

0

@pacior95 A może stary kontrakt kończy mu się za rok?

0

Chociaż jedna dobra wiadomość dzisiaj

3

@szkutnik91 nie no filmik 9 minut, nie chce mi się xd

0

@socha agresywny faul po tym jak ośmieszył to przeciwnik i wejście nakładką

0

@Arkon A kto inny musiał zrobić taki postęp? Jedynie Coutinho i Dembele . Reszta gra na bardzo wysokim poziomie , dlatego też dwa sezony temu w Lidze przegraliśmy dopiero w przedostatniej kolejce . O LM nie wspominam bo to jest kwestia danego dnia .

3

@Arkon u nas tylko bramkę zdobył 16 letni Ansu Fati a Carles Perez zdobył bramkę z Betisem a wczoraj dołożył dwie asysty ... nieważne a co zrobił niby Klopp z takim Salahem który już rok wcześniej grał kozacko?

1

@Sherem Rafinha jedyne co dał to zmarnowanie 4 najlepszych okazji strzeleckich w meczu z Betisem i zero pozytywów wczoraj .

0

@Dayan016 w sensie Quique Setiene? Czy to jakiś żart? XD

0

@MichalZZZ według Ciebie po meczu Atleti z Eibarem można już wręczac trofeum LaLiga

1

@MichalZZZ coraz to więksi specjaliści się wyłaniają po remisie z Osasuną . Bardzo dobrze...

0

@masa11 może i chciał podać ale źle sobie przyjął piłkę i mu odskoczyla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?