ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lamora no właśnie , przejrzałem filmiki z gier i nic ciekawego nie ma :|
2
Ludzie , znacie jakieś spoko MMORPG ? może być online free to play … coś ala Skyrim , LOTRO czy SWTOR . Nudzi mi się jak cholera a nie mogę nic ciekawego znaleźć .
1
@Lamora złota zasada : Kierownika najbardziej zadowala , kiedy się mądrze podp****Ala ;)
0
@wojtek_debiec4 grał mało bp był Luis Suarez , a Arda ma chyba wyliczona srednia , udział przy bramce co ok 30 minut .
0
@wojtek_debiec4 nie przesadzaj bo i Paco i Arda grali dobrze .
0
@Suzu oczywiscie ale ja pracuję w swoim fachu jako operator CNC
0
@Mns21 pracowałem w Holandii a teraz we Francji
0
@EldoradoHaze chyba Paryż xd
0
@kkbarca ja robię od kilku lat za granicą i decyzja o opuszczeniu kraju to było najlepsze co mnie spotkało
0
@creative7 przejedz się do herbaciarni poprostu I tam się dowiedz
0
@Katalończyk 99 wstępnie ja planuje ale będę się transportowal raczej z Francji
3
@A_Gomesinho_21 LM 08/09
0
Mes que un club zaczęło już tracić swoje znaczenie za czasów Laporty , od tamtego czasu jest już tylko gorzej...
1
@RosjaninBut wina naszych porażek w LM to wina calej drużyny, gdzie żaden zawodnik nie zagrał na swoim poziomie.
1
@baczmus po*eby
1
@Geble może będziemy grali przez jakiś czas z Albą na LS A Junior Firpo na LO .
2
@sebasarna18 najlepszy sposób na kaca to niedopuszczenie do kaca . 1 , 2 piwka i po wszystkim .
0
@macio_944 okradania obywateli
1
@Borneo oni zagrają ze sobą następnym razem dopiero w Pucharze Króla z 3-4ligowcem
0
@pacior95 A może stary kontrakt kończy mu się za rok?
0
Chociaż jedna dobra wiadomość dzisiaj
3
@szkutnik91 nie no filmik 9 minut, nie chce mi się xd
0
@socha agresywny faul po tym jak ośmieszył to przeciwnik i wejście nakładką
0
@Arkon A kto inny musiał zrobić taki postęp? Jedynie Coutinho i Dembele . Reszta gra na bardzo wysokim poziomie , dlatego też dwa sezony temu w Lidze przegraliśmy dopiero w przedostatniej kolejce . O LM nie wspominam bo to jest kwestia danego dnia .
3
@Arkon u nas tylko bramkę zdobył 16 letni Ansu Fati a Carles Perez zdobył bramkę z Betisem a wczoraj dołożył dwie asysty ... nieważne a co zrobił niby Klopp z takim Salahem który już rok wcześniej grał kozacko?
1
@Sherem Rafinha jedyne co dał to zmarnowanie 4 najlepszych okazji strzeleckich w meczu z Betisem i zero pozytywów wczoraj .
0
@Dayan016 w sensie Quique Setiene? Czy to jakiś żart? XD
0
@MichalZZZ według Ciebie po meczu Atleti z Eibarem można już wręczac trofeum LaLiga
1
@MichalZZZ coraz to więksi specjaliści się wyłaniają po remisie z Osasuną . Bardzo dobrze...
0
@masa11 może i chciał podać ale źle sobie przyjął piłkę i mu odskoczyla.