0

@Socjopata tak .

9

@AmigoBlancos oby Espanyol spadł.

0

@Matt_i1992 świetna wymiana tylko że Pochettino jest za Espanyolem i nigdy nas nie potrenuje

0

@Vxb93 Lenglet dostał czerwo w ostatnim spotkaniu ligowym.

1

@BarcaInfo byłoby to dziwne gdyby żaden stoper z Barcy B nie został powołany na ten mecz .

0

@Rewolucja123 jeszcze do tego doznał chyba poważniejszego urazu ...

0

@BarcaInfo spokojnie , dobrze wiem kto to jest , taki komentarz że względu na kompletny brak gry w obu drużynach przez niego

1

Tak , potrzebny nam jakiś pionek bez reputacji ...

0

@BarcaInfo a kto to jest w ogóle xd

1

@Gacu95 ale posłał idealną piłkę na głowę Griezmanna w pierwszej połowie.

35

Dla mnie Valverde ma łeb na karku i praktycznie zawsze trafia ze zmianami zawodników, których wprowadza . Jestem ciekaw czy to ma ostatnio problemy czy to nasi piłkarze nie potrafią się odnaleźć w tym sezonie . W każdym razie chcę oglądać Barcę z drugiej połowy meczu z Interem w każdym meczu tego sezonu i z takim samym zaangażowaniem .

0

@macio_944 bo w Barcelonie jest Messi a on nie bierze udziału w pressingu . Więc ciężko zmęczyć rywala czy nekac pressingiem.

0

@selbi z Galatą nie grają przypadkiem u siebie?

3

@Rewolucja123 A dlaczego ma dostać karę?

3

@FafitFCB piździernik*

1

@kkbarca do wódeczki lepiej

0

@Gomess Bayern to nie wykupi.

4

@Kamilos84 bardzo dobrze robią, Getafe gra bardzo wysoko i zostawiają 30 metrów przestrzeni między linią obrony a bramkarzem. Dzięki temu padła bramka.dla nas .

5

Linia pomocy Busi-Arthur-de Jong taka dobra że przy nich to Ter Stegen musi asystować.

4

Sprzedalismy Malcoma zamiast tej szklanki , co za błąd...

0

@Deraxium Valdek sam komentuje że brakuje nam szybkości i są problemy z przechodzeniem do ataku , więc to nie jego taktyka tylko indolencja że strony piłkarzy.

0

@Deraxium no tak czytałem i co to zmienia , przecież to w ogóle nie jego zakres obowiązków.

1

@BueN0 dlatego nie napisałem,, skręci" bo to ryzykowne.

0

@Deraxium A co ma Valverde do przygotowania fizycznego? Od tego są osobni trenerzy . W dodatku jego Athletic już od dawna biegał 10 razy więcej niż nasz zespół.

2

Może Dembele coś rozkręci .

0

@masq sorry ale nie dożyjesz

0

@ViscaBarca123 ciekawe za kogo będzie grał

0

@nieprzysiadalnosc A dobrze, dobrze .

0

@liberoFCB A co tu do rozwiązania? Chłop praktycznie nie wziął udziału w presezonie więc trzeba będzie się liczyć z kontuzjami .

1

@szymonadamczak34 już widzę jak Roura zdobywa ligę z jedynie jedną porażką przez cały sezon . Wy już ludzie oglupieliscie chyba .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?