ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Socjopata tak .
9
@AmigoBlancos oby Espanyol spadł.
0
@Matt_i1992 świetna wymiana tylko że Pochettino jest za Espanyolem i nigdy nas nie potrenuje
0
@Vxb93 Lenglet dostał czerwo w ostatnim spotkaniu ligowym.
1
@BarcaInfo byłoby to dziwne gdyby żaden stoper z Barcy B nie został powołany na ten mecz .
0
@Rewolucja123 jeszcze do tego doznał chyba poważniejszego urazu ...
0
@BarcaInfo spokojnie , dobrze wiem kto to jest , taki komentarz że względu na kompletny brak gry w obu drużynach przez niego
1
Tak , potrzebny nam jakiś pionek bez reputacji ...
0
@BarcaInfo a kto to jest w ogóle xd
1
@Gacu95 ale posłał idealną piłkę na głowę Griezmanna w pierwszej połowie.
35
Dla mnie Valverde ma łeb na karku i praktycznie zawsze trafia ze zmianami zawodników, których wprowadza . Jestem ciekaw czy to ma ostatnio problemy czy to nasi piłkarze nie potrafią się odnaleźć w tym sezonie . W każdym razie chcę oglądać Barcę z drugiej połowy meczu z Interem w każdym meczu tego sezonu i z takim samym zaangażowaniem .
0
@macio_944 bo w Barcelonie jest Messi a on nie bierze udziału w pressingu . Więc ciężko zmęczyć rywala czy nekac pressingiem.
0
@selbi z Galatą nie grają przypadkiem u siebie?
3
@Rewolucja123 A dlaczego ma dostać karę?
3
@FafitFCB piździernik*
1
@kkbarca do wódeczki lepiej
0
@Gomess Bayern to nie wykupi.
4
@Kamilos84 bardzo dobrze robią, Getafe gra bardzo wysoko i zostawiają 30 metrów przestrzeni między linią obrony a bramkarzem. Dzięki temu padła bramka.dla nas .
5
Linia pomocy Busi-Arthur-de Jong taka dobra że przy nich to Ter Stegen musi asystować.
4
Sprzedalismy Malcoma zamiast tej szklanki , co za błąd...
0
@Deraxium Valdek sam komentuje że brakuje nam szybkości i są problemy z przechodzeniem do ataku , więc to nie jego taktyka tylko indolencja że strony piłkarzy.
0
@Deraxium no tak czytałem i co to zmienia , przecież to w ogóle nie jego zakres obowiązków.
1
@BueN0 dlatego nie napisałem,, skręci" bo to ryzykowne.
0
@Deraxium A co ma Valverde do przygotowania fizycznego? Od tego są osobni trenerzy . W dodatku jego Athletic już od dawna biegał 10 razy więcej niż nasz zespół.
2
Może Dembele coś rozkręci .
0
@masq sorry ale nie dożyjesz
0
@ViscaBarca123 ciekawe za kogo będzie grał
0
@nieprzysiadalnosc A dobrze, dobrze .
0
@liberoFCB A co tu do rozwiązania? Chłop praktycznie nie wziął udziału w presezonie więc trzeba będzie się liczyć z kontuzjami .
1
@szymonadamczak34 już widzę jak Roura zdobywa ligę z jedynie jedną porażką przez cały sezon . Wy już ludzie oglupieliscie chyba .