ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Redakcja jeszcze nie wspomniała za kozackie podanie Rakiety do Suareza w końcówce meczu i to powinna byś asysta lub asysta drugiego stopnia.
2
@ViscaBarca123 nie będzie widać żadnej zmiany bo nikt nie zmusi Messiego do pressingu i wracania do obrony za rywalami , więc każdy zespół dalej będzie miał przewagę w ataku i będzie nam stwarzał problemy .
1
@IAmBackCules na notatniku był typ z moim Nickiem i trollował tam w cholerę, niewiem czy jeszcze jest
16
Tylko nie gruby w ataku ...
1
@bixmix Pierwsze trzy części wymiatają, pozostałe dwie to totalny kibel
2
@LuisSalvano są takie momenty w meczu że rywal przejmuje inicjatywę, więc czasami wypadałoby wspomóc resztę drużyny czy wziąć udział w pressingu.
3
@BarcaInfo nic nam po jego szybkosci itp kiedy taki Messi z Suarezem mają na wszystko wywalone i bronimy się w dziewiątkę kiedy rywal nas atakuje . Dlatego LM jest poza naszym zasięgiem.
0
@gilbert3 napisałem , że nigdy ich nie lubiłem czyli od jakichś prawie 20 lat
0
@Pitera27 naturalnie
26
Nigdy nie lubiłem Liverpoolu , oby dziś przegrali .
2
@Janiama powiedz o pressingu Messiemu
0
@student97r Pulisic po jednym meczu już jest filarem drużyny XD
2
@Veb1233 i Jurek na bramce :D
1
@Chwytliwy wiadomka , w dodatku mieliśmy farta bo akurat byłem w PL i Limp Bizkit grał we Wrocławiu z Rammsteinem :D
0
@Chwytliwy słyszałem na żywo i polecam :D i to nie na gownie typu Famemma tylko na normalnym koncercie żeby nie było:D
3
Dziwię się jak można promować takie k*restwo w tym FameMMA.
0
W Barcelonie tych którym zależy najbardziej sadza się ma ławce i wpuszcza co 15 mecz. Był Vidal za Enrique, Digne , Malcom , Paco , kolejny Vidal... A teraz nie ma komu biegać ...
0
@LuisSalvano odrazu po pobraniu krwi człowiek powinien podnieść wyprostowaną rękę nad glowe, trzymając oczywiście drugą ręką bandaż w miejscu pobrania krwi . Problem zniknie. A miałem krew pobierana z tysiąc razy ;)
0
@Socjopata A kto to wogóle jest?
23
Jak można rozliczać wszystkich środkowych pomocników za brak kontroli a przy ocenach Messiego i Suareza nie wspomnieć o ich kompletnym braku pomocy w pressingu i odbiorze dla reszty drużyny?
Jak nasza ekipa miała kontrolować spotkanie kiedy naciskali nas większą liczba graczy , o ta dwójka olała kompletnie resztę zespołu.
3
@Ronaldinho10_ o tym już mówię od dłuższego czasu . A ludzie cisną takiego Rakitica i resztę a muszą bronić w 9 zawodników przez cały mecz ...
0
@johny11 ta , na Camp Nou jakoś wiedzą co mają robić a na wyjeździe mają problem z rywalem z B klasy . To napewno wina trenera że przeciwna drużyna przebiegła 12-13 km więcej...
1
Dziś przede wszystkim brakowało odpowiedniego zaangażowania u naszych piłkarzy. Messi z Suarezem sobie chodzili po boisku zamiast pomagać odebrać piłkę reszcie zespołu.
0
Dziś oprócz Ter stegena Barcelona napluła w twarz kibicom którzy pojechali na ten mecz .
17
@Odesseiron Ale za dupsko złapał przy okazji :D
0
@escarabajo A Otamendi i Stones na ławce xd
0
@Colon czy ten pan i pani są już opodatkowani?
1
@GregSTG Roberto ciężko żeby z kontuzją zagrał .
0
@msmsms Niemców jest kolonia , rzeczywiście ale jest też dużo Polek więc bajera i działamy:D
0
@msmsms byłem w te wakacje , zakochałem się w tej wyspie ;)