0

Redakcja jeszcze nie wspomniała za kozackie podanie Rakiety do Suareza w końcówce meczu i to powinna byś asysta lub asysta drugiego stopnia.

2

@ViscaBarca123 nie będzie widać żadnej zmiany bo nikt nie zmusi Messiego do pressingu i wracania do obrony za rywalami , więc każdy zespół dalej będzie miał przewagę w ataku i będzie nam stwarzał problemy .

1

@IAmBackCules na notatniku był typ z moim Nickiem i trollował tam w cholerę, niewiem czy jeszcze jest

16

Tylko nie gruby w ataku ...

1

@bixmix Pierwsze trzy części wymiatają, pozostałe dwie to totalny kibel

2

@LuisSalvano są takie momenty w meczu że rywal przejmuje inicjatywę, więc czasami wypadałoby wspomóc resztę drużyny czy wziąć udział w pressingu.

3

@BarcaInfo nic nam po jego szybkosci itp kiedy taki Messi z Suarezem mają na wszystko wywalone i bronimy się w dziewiątkę kiedy rywal nas atakuje . Dlatego LM jest poza naszym zasięgiem.

0

@gilbert3 napisałem , że nigdy ich nie lubiłem czyli od jakichś prawie 20 lat

0

@Pitera27 naturalnie

26

Nigdy nie lubiłem Liverpoolu , oby dziś przegrali .

2

@Janiama powiedz o pressingu Messiemu

0

@student97r Pulisic po jednym meczu już jest filarem drużyny XD

2

@Veb1233 i Jurek na bramce :D

1

@Chwytliwy wiadomka , w dodatku mieliśmy farta bo akurat byłem w PL i Limp Bizkit grał we Wrocławiu z Rammsteinem :D

0

@Chwytliwy słyszałem na żywo i polecam :D i to nie na gownie typu Famemma tylko na normalnym koncercie żeby nie było:D

3

Dziwię się jak można promować takie k*restwo w tym FameMMA.

0

W Barcelonie tych którym zależy najbardziej sadza się ma ławce i wpuszcza co 15 mecz. Był Vidal za Enrique, Digne , Malcom , Paco , kolejny Vidal... A teraz nie ma komu biegać ...

0

@LuisSalvano odrazu po pobraniu krwi człowiek powinien podnieść wyprostowaną rękę nad glowe, trzymając oczywiście drugą ręką bandaż w miejscu pobrania krwi . Problem zniknie. A miałem krew pobierana z tysiąc razy ;)

0

@Socjopata A kto to wogóle jest?

23

Jak można rozliczać wszystkich środkowych pomocników za brak kontroli a przy ocenach Messiego i Suareza nie wspomnieć o ich kompletnym braku pomocy w pressingu i odbiorze dla reszty drużyny?
Jak nasza ekipa miała kontrolować spotkanie kiedy naciskali nas większą liczba graczy , o ta dwójka olała kompletnie resztę zespołu.

3

@Ronaldinho10_ o tym już mówię od dłuższego czasu . A ludzie cisną takiego Rakitica i resztę a muszą bronić w 9 zawodników przez cały mecz ...

0

@johny11 ta , na Camp Nou jakoś wiedzą co mają robić a na wyjeździe mają problem z rywalem z B klasy . To napewno wina trenera że przeciwna drużyna przebiegła 12-13 km więcej...

1

Dziś przede wszystkim brakowało odpowiedniego zaangażowania u naszych piłkarzy. Messi z Suarezem sobie chodzili po boisku zamiast pomagać odebrać piłkę reszcie zespołu.

0

Dziś oprócz Ter stegena Barcelona napluła w twarz kibicom którzy pojechali na ten mecz .

17

@Odesseiron Ale za dupsko złapał przy okazji :D

0

@escarabajo A Otamendi i Stones na ławce xd

0

@Colon czy ten pan i pani są już opodatkowani?

1

@GregSTG Roberto ciężko żeby z kontuzją zagrał .

0

@msmsms Niemców jest kolonia , rzeczywiście ale jest też dużo Polek więc bajera i działamy:D

0

@msmsms byłem w te wakacje , zakochałem się w tej wyspie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?