0

@Beztroskii Lukaku to za to przestawił jak pachoła

0

@Ynek gdyby się dał przestawić jak pachołek to Lautaro by się odwrócił i oddał strzał.

1

@Ynek ale spowolnił akcję i nie dał mu się odwrócić, bramka idzie na konto reszty która olała całkowicie Lukaku.

8

Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony . Gra 2/3 podstawowych zawodników, w n9wym ustawieniu , z zawodnikami którzy nie mają że sobą jakiegokolwiek zgrania i straciliśmy bramkę po rykoszecie z najlepszą drużyna Ser8e A i to w dodatku na wyjeździe.
Narazie wygląda to dobrze .

3

I jestem z tego faktu zadowolony.

1

@Hushovt Hobbit to gniot a do Władcy Pierścieni nie ma żadnego podjazdu.

0

@Skaramuczi z Atletico Rakitic stracił tylko 2 piłki a pamiętamyvjaki to byl pressing.

0

@Hiacynk Getafe? Nigdy!

1

@VamosRakieta w poście o współpracy Rakiety z De Jongiem ma 8 odbiorów a nie 1 .

0

@messi564 Busquets powinien zostać sprzedany już jakieś 3 lata temu .

4

@Midast Rakieta to powinien mieć wczoraj spokojnie trzy asysty gdyby nie koledzy z drużyny.

18

@DeynaKaka według mnie pisze że trzy mecze

0

@SergioTomas dobre mecze Busquetsa d 3 lat można policzyć na palcach jednej ręki. Poza wczorajszym meczem nie ma żadnych wspaniałych podań między linie o których piszesz .
W dodatku w defensywie wystarczy byle szybszy zawodnik i Busi już nie istnieje , dużo fauluje i łapie kartki bo nie daje sobie rady .
A dobrze gra z przeciwnikami nie stosujacymi pressingu a nie jak napisałeś,, odporny na pressing ".
Chyba się naogladales akcji jak grał jeszcze Xavi i Iniesta bo bez nich to jest praktycznie bezużyteczny piłkarz .

1

@Transu96 pamiętam jak łupałem w to z kuzynem na jednej klawiaturze :D

3

@Janiama ja zauważyłem sytuację że gdy Rakieta gra w podstawie to Messi częściej ma piłkę . Rakieta dobrze czuje się z Roberto na prawej obronie i Messim i wtedy nasz prawa strona dobrze funkcjonuje . Inaczej jest z Arturem bo ten często holuje piłkę albo bez sensu zmienia strony a Semedo jak Semedo . Brak progresu, automatyzmów czy dobrych piłek z przodu .

0

@VenoM nie , poprostu Busi i Ivan zagrali kilka niezłych prostopadłych piłek w pole karne i podbili ocenę.

2

@insp1re zagrał dobrze bo i Rakieta grał na prawej a oni dobrze się rozumieją.

0

@Lea ludzi do pierwszego zespołu ściąga się po obserwacji jego gry tam gdzie gra obecnie . Jeżeli zawodnik nie jest wybitny na poziomie na ktorym gra aktualnie to dlaczego miałby go prezentować 2 ligi wyżej ?

0

@Lea nie , poprostu nie widzę chłopaka w pierwszym składzie Barcelony . Gra coś fajnego ale nie wybitnego w 3 lidze.

0

1

@SinMistico spoko z Koemanem będziemy gdzieś na 8-9 miejscu .

0

@msmsms mam to samo dziś:D

0

@kazbychu A co ma napastnik do środkowych pomocników? Keita też nie pasował a jaką robotę robił...

0

@AdrianStoku my po 2:0 też bronimy.

1

@Lea jeszcze się przekonasz że tak będzie.

4

@VenoM młodych można wpuszczać przy pewnym wyniku a nie od podstawy kiedy nie mamy marginesu błędu w Lidze.

1

@stone80 Rakieta i once de gala? Gość zagrał 300 minut więc zastanów się co piszesz .

1

@donleo12 i niech czeka bo jest słaby i nie będzie żadną postacią w Barcelonie.

0

@Vxb93 nie gra bo jest na ostatnim miejscu w hierarchii po Busquetsie , De Jongu, Arthurze , Vidalu i Rakiticu .

0

@Azi Ameryki nie odkryłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?