2

@VenoM A gdzie jest Rakieta ustawiany? Praktycznie zawsze gra bardziej defensywie , bo musi łatać dziury za Messiego .

0

@Coutinho007 chłopak ma talent i wierzę w njego ale powoli zaczynam łapać wątpliwości.

0

Jestem dobrej myśli, mamy taki skład jak rok temu z tym że mamy De Jonga , Griezmanna czy Fatiego i Pereza . A mecz Interem pokazał że możemy wygrać z każdym w każdym zestawieniu .
Liczę na dobrą grę i dobry wynik!

1

@banann16 już tak się stało .

1

Jestem ciekaw czy Arthur to się w końcu ogarnie czy jeszcze sezon i chłopaka pożegnamy , bo wszystko fajnie ale jego progres był na 4 mecze i znowu chłopa nima .

5

@Piotr777 no tak ten Rakieta to tylko potrafi do tylu zagrać a w ostatnich 10 latach ma o 3 asysty mniej od Iniesty (72:69) a 40 bramek więcej a u nas od 5 lat gra jako DM .

0

@BarcaInfo jak odejdzie do Milanu to już to w Barcelonie nie zobaczymy .

1

@NeymarSeniorII no to rzeczywiście dobry przykład, kiedy cała Barca grała lipę, Neymar odszedł bez słowa i graliśmy z Vidalem i Semedo chyba :D

0

@ForcaMilosz to ciekawe bo w pierwszym El Clasico Viniciusa to kręcił Semedo i Pique jak pachołkami . Radzę sobie obejrzeć mecz jeszcze raz . Na szczęście w drugim meczu Roberto już nie miał z nim takich problemów.

3

Ciekawe, bo Messi strzelił gola z karnego na 2:0 i miał asystę przy bramce Vidala na 3:0 i to bez buta po tym jak objechał Marcelo jak juniora .

2

@AmigoBlancos remis 2:2

0

@jacob345 sam jest sobie winny a wogole to Rakieta trafił chyba z Realem jakoś w tym roku .

0

@Jakchcesz biorąc pod uwagę jak Vinicius kręcił bodajże Semedo , to Sergi obowiązkowo w pierwszym

3

@DonAndrzejos bierze udział w turnieju czterech skoczni

0

@Tomek54321 dostali 3:0 napewno .

3

@OskaRM wcale sam się nie mianował. Polecam poczytać wywiady których udziela a jest ich wiele na temat jego ,, zmarnowanej " kariery .

0

@Hushovt Howard Store zrobił kawał dobrej roboty , a co do Sabatonu ja ich.mie słucham ale znowu słyszałem że akurat Polacy za nimi przepadają.

0

@Hushovt muza z filmu lepsza do tych scen xd

0

@Rewolucja123 Puig XDD

0

@Kubi1899 nie zagra bo woli skoki narciarskie od El Clasico .

1

@ive03
@Dachido
Oczywiście chodzi mi o defensywę, my bad .

0

Jeśli Messi z Suarezem nie zaczną w końcu pomagać zespołowi w ofensywie, tylko będą sobie chodzić kiedy nasza drużyna gra w osłabieniu to nic z tego pozytywnego nie wyniknie.

2

@Sysia11 nie z trenerem tylko z tymi słabymi mentalnie piłkarzami

4

@itmustbejoke Liga to priorytet dla każdego trenera, nie można jej lekceważyć .

0

Rewanż u siebie, więc przejdziemy dalej . Gorzej będzie później.

0

@Skaramuczi tak , nas sędzia skrzywdził w doliczonym czasie a oni strzelili . No jestem k@rwa wniebowzięty!

3

Gdybyś sędziowie nie wydymali to mielibyśmy 2 pkt przewagi .

1

@Chwytliwy skład na miarę beniaminka La Liga .

0

@Elvisek o tak , 5 punktów straty to rzeczywiście powód do zwolnienia XD

0

@SergioTomas to chyba Ty nie umiesz czytać. 19:9 jest w okazjach a nie w strzałach tak jak napisałeś , a do okazji zaliczają wrzutki w pole karne .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?