ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VenoM A gdzie jest Rakieta ustawiany? Praktycznie zawsze gra bardziej defensywie , bo musi łatać dziury za Messiego .
0
@Coutinho007 chłopak ma talent i wierzę w njego ale powoli zaczynam łapać wątpliwości.
0
Jestem dobrej myśli, mamy taki skład jak rok temu z tym że mamy De Jonga , Griezmanna czy Fatiego i Pereza . A mecz Interem pokazał że możemy wygrać z każdym w każdym zestawieniu .
Liczę na dobrą grę i dobry wynik!
1
@banann16 już tak się stało .
1
Jestem ciekaw czy Arthur to się w końcu ogarnie czy jeszcze sezon i chłopaka pożegnamy , bo wszystko fajnie ale jego progres był na 4 mecze i znowu chłopa nima .
5
@Piotr777 no tak ten Rakieta to tylko potrafi do tylu zagrać a w ostatnich 10 latach ma o 3 asysty mniej od Iniesty (72:69) a 40 bramek więcej a u nas od 5 lat gra jako DM .
0
@BarcaInfo jak odejdzie do Milanu to już to w Barcelonie nie zobaczymy .
1
@NeymarSeniorII no to rzeczywiście dobry przykład, kiedy cała Barca grała lipę, Neymar odszedł bez słowa i graliśmy z Vidalem i Semedo chyba :D
0
@ForcaMilosz to ciekawe bo w pierwszym El Clasico Viniciusa to kręcił Semedo i Pique jak pachołkami . Radzę sobie obejrzeć mecz jeszcze raz . Na szczęście w drugim meczu Roberto już nie miał z nim takich problemów.
3
Ciekawe, bo Messi strzelił gola z karnego na 2:0 i miał asystę przy bramce Vidala na 3:0 i to bez buta po tym jak objechał Marcelo jak juniora .
2
@AmigoBlancos remis 2:2
0
@jacob345 sam jest sobie winny a wogole to Rakieta trafił chyba z Realem jakoś w tym roku .
0
@Jakchcesz biorąc pod uwagę jak Vinicius kręcił bodajże Semedo , to Sergi obowiązkowo w pierwszym
3
@DonAndrzejos bierze udział w turnieju czterech skoczni
0
@Tomek54321 dostali 3:0 napewno .
3
@OskaRM wcale sam się nie mianował. Polecam poczytać wywiady których udziela a jest ich wiele na temat jego ,, zmarnowanej " kariery .
0
@Hushovt Howard Store zrobił kawał dobrej roboty , a co do Sabatonu ja ich.mie słucham ale znowu słyszałem że akurat Polacy za nimi przepadają.
0
@Hushovt muza z filmu lepsza do tych scen xd
0
@Rewolucja123 Puig XDD
0
@Kubi1899 nie zagra bo woli skoki narciarskie od El Clasico .
1
@ive03
@Dachido
Oczywiście chodzi mi o defensywę, my bad .
0
Jeśli Messi z Suarezem nie zaczną w końcu pomagać zespołowi w ofensywie, tylko będą sobie chodzić kiedy nasza drużyna gra w osłabieniu to nic z tego pozytywnego nie wyniknie.
2
@Sysia11 nie z trenerem tylko z tymi słabymi mentalnie piłkarzami
4
@itmustbejoke Liga to priorytet dla każdego trenera, nie można jej lekceważyć .
0
Rewanż u siebie, więc przejdziemy dalej . Gorzej będzie później.
0
@Skaramuczi tak , nas sędzia skrzywdził w doliczonym czasie a oni strzelili . No jestem k@rwa wniebowzięty!
3
Gdybyś sędziowie nie wydymali to mielibyśmy 2 pkt przewagi .
1
@Chwytliwy skład na miarę beniaminka La Liga .
0
@Elvisek o tak , 5 punktów straty to rzeczywiście powód do zwolnienia XD
0
@SergioTomas to chyba Ty nie umiesz czytać. 19:9 jest w okazjach a nie w strzałach tak jak napisałeś , a do okazji zaliczają wrzutki w pole karne .