2

@FCBMati10 jak spodziewasz się futbolu wysokiej klasy z Sociedad na wyjeździe to chyba nie oglądałeś meczów od 10 lat

0

@Messibestplayerintheworld A Busquets jak wygląda? De Jong też bardzo słabo dzisiaj .
Gdzie był Messi z Suarezem przez 70 minut meczu ?

2

@SergioTomas strzały celne na bramkę:
Sociedad 5-5 Barcelona
Strzały niecelne 9-3

Zastanów się zanim następny raz palniesz głupotę.
W okazjach jest 19-9 ale wrzutka to nie strzał...

2

Ludzie, nasza obrona i pomoc musi bronić w 7 ( 8 z Griezmannem) przeciwko 8/9/10 zawodnikom w każdym meczu , cały czas w obronie mamy jednego zawodnika mniej bo Suarez z Messim nie bronią a Wy i tak potraficie tylko narzekać na drugą linię...

1

@VenoM 15 lat temu też graliśmy taką kupę ale możesz nie pamiętać

4

To wina Valverde że od 8 lat gra nam się ciężko na Anoeta! XDDDD

0

Tak , na Anoeta mieliśmy serię 7 lat bez zwycięstwa z najlepszą linią pomocy w historii klubu, a tu co niektórzy chcą Puiqa , Alene i De Jonga .
Ehh odpalcie sobie Fife czy FMa

0

Niech się ogarnie bo jego przygoda z Barcą może się skończyć bardzo szybko , a w pomocy mamy kim grać.

2

@JackPtak w czym mu niby to dobrze szło? On ustawił albo Ramowa na DP i wtedy dostał czerwo albo kazał całej ekipie to kosić . Zresztą Messi przeciwko Mou ma bardzo dobre statystyki, więc niewiem skąd ta teza wogóle .

20

Todibo zawodnikiem meczu to jakiś żart.
Lenglet dwa kluczowe bloki , które uratowały nam dupę , z czego jeden po tym jak Lukaku wziął Umtitiego na zamach a drugi w końcówce a nawet nie ma o tym informacji .

Przestaję już wchodzić w artykuł z ocenami bo coraz częściej są robione od niechcenia i nie pokrywają się wogóle z rzeczywistością .

1

@Rewolucja123 jak dla mnie Valverde powinien zostać .

0

@Midast wyjdziemy 4:3:3 z Griezmannem w ataku a w fazie defensywny będzie 4:4:2 jak zwykle.

2

Apropo Cesca to mam nadzieję że Fabregas zagra chociaż kilka minut jutro z Angers bo jadę obejrzeć. No i oczywiście Kamilo Glik .

1

@Odesseiron i zapewne tak jest bo tam z miejsca miałby pierwszy skład .

8

@a1a akurat to jest ta osoba która mu odradzała przenosiny do PSG .

0

@Volk Noo , to było rundę później :D

0

Tottenham byłby najłatwiejszy , wyjaśniliśmy ich w tamtym sezonie .

0

@Striker ale nasza gra wyglądała lepiej , szczególnie w defensywie.

0

@Adamski69 Lukaju ich przestawi ale nie z tak ogromną łatwością. Prawda jest taka że Todibo grał fajnie do przodu ale jako stoper to jak narazie się nie nadaje .

0

@BarcaInfo co z tego skoro Lukaku go jedną ręką przestawił jak jakiegoś dzieciaka i wyszedł 1 na 1.

0

@Omoziu rok i dwa lata temu byliśmy w formie od samego początku sezonu , teraz zaczynamy dopiero łapać formę.

7

Co jak co ale bramkę mamy bardzo dobrze obsadzoną.

9

@MarioVeB! Ciężko , bo pisalo że nie przegraliśmy meczu .

0

@Marcel99 Todibo wcale nie zagrał bardzo dobrze .

1

@Kaperan1357 3:5:2 albo 5:3:2 zależy czy w fazie ataku czy obrony

4

Oczywiście że błąd , PSG na sklepało , City , Celtic .

1

@Aveiro radziłbym sobie obejrzeć skrót i ochłonąć trochę, bo Lukaku go zniszczył porządnie niczym juniora .

3

@WiernyKibicToJa nie no bez przesady, o ile Umtiti zagrał raczej tragiozę to Lenglet dalej lepszy od Todibo .

1

Co to najlepsza drużyna Serie A dla Barcy B ... na lajcie .

0

Wszedł De Jong z Suarezem i od razu gramy gorzej xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?