ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBMati10 jak spodziewasz się futbolu wysokiej klasy z Sociedad na wyjeździe to chyba nie oglądałeś meczów od 10 lat
0
@Messibestplayerintheworld A Busquets jak wygląda? De Jong też bardzo słabo dzisiaj .
Gdzie był Messi z Suarezem przez 70 minut meczu ?
2
@SergioTomas strzały celne na bramkę:
Sociedad 5-5 Barcelona
Strzały niecelne 9-3
Zastanów się zanim następny raz palniesz głupotę.
W okazjach jest 19-9 ale wrzutka to nie strzał...
2
Ludzie, nasza obrona i pomoc musi bronić w 7 ( 8 z Griezmannem) przeciwko 8/9/10 zawodnikom w każdym meczu , cały czas w obronie mamy jednego zawodnika mniej bo Suarez z Messim nie bronią a Wy i tak potraficie tylko narzekać na drugą linię...
1
@VenoM 15 lat temu też graliśmy taką kupę ale możesz nie pamiętać
4
To wina Valverde że od 8 lat gra nam się ciężko na Anoeta! XDDDD
0
Tak , na Anoeta mieliśmy serię 7 lat bez zwycięstwa z najlepszą linią pomocy w historii klubu, a tu co niektórzy chcą Puiqa , Alene i De Jonga .
Ehh odpalcie sobie Fife czy FMa
0
Niech się ogarnie bo jego przygoda z Barcą może się skończyć bardzo szybko , a w pomocy mamy kim grać.
2
@JackPtak w czym mu niby to dobrze szło? On ustawił albo Ramowa na DP i wtedy dostał czerwo albo kazał całej ekipie to kosić . Zresztą Messi przeciwko Mou ma bardzo dobre statystyki, więc niewiem skąd ta teza wogóle .
20
Todibo zawodnikiem meczu to jakiś żart.
Lenglet dwa kluczowe bloki , które uratowały nam dupę , z czego jeden po tym jak Lukaku wziął Umtitiego na zamach a drugi w końcówce a nawet nie ma o tym informacji .
Przestaję już wchodzić w artykuł z ocenami bo coraz częściej są robione od niechcenia i nie pokrywają się wogóle z rzeczywistością .
1
@Rewolucja123 jak dla mnie Valverde powinien zostać .
0
@Midast wyjdziemy 4:3:3 z Griezmannem w ataku a w fazie defensywny będzie 4:4:2 jak zwykle.
2
Apropo Cesca to mam nadzieję że Fabregas zagra chociaż kilka minut jutro z Angers bo jadę obejrzeć. No i oczywiście Kamilo Glik .
1
@Odesseiron i zapewne tak jest bo tam z miejsca miałby pierwszy skład .
8
@a1a akurat to jest ta osoba która mu odradzała przenosiny do PSG .
0
@Volk Noo , to było rundę później :D
0
Tottenham byłby najłatwiejszy , wyjaśniliśmy ich w tamtym sezonie .
0
@Striker ale nasza gra wyglądała lepiej , szczególnie w defensywie.
0
@Adamski69 Lukaju ich przestawi ale nie z tak ogromną łatwością. Prawda jest taka że Todibo grał fajnie do przodu ale jako stoper to jak narazie się nie nadaje .
0
@BarcaInfo co z tego skoro Lukaku go jedną ręką przestawił jak jakiegoś dzieciaka i wyszedł 1 na 1.
0
@Omoziu rok i dwa lata temu byliśmy w formie od samego początku sezonu , teraz zaczynamy dopiero łapać formę.
7
Co jak co ale bramkę mamy bardzo dobrze obsadzoną.
9
@MarioVeB! Ciężko , bo pisalo że nie przegraliśmy meczu .
0
@Marcel99 Todibo wcale nie zagrał bardzo dobrze .
1
@Kaperan1357 3:5:2 albo 5:3:2 zależy czy w fazie ataku czy obrony
4
Oczywiście że błąd , PSG na sklepało , City , Celtic .
1
@Aveiro radziłbym sobie obejrzeć skrót i ochłonąć trochę, bo Lukaku go zniszczył porządnie niczym juniora .
3
@WiernyKibicToJa nie no bez przesady, o ile Umtiti zagrał raczej tragiozę to Lenglet dalej lepszy od Todibo .
1
Co to najlepsza drużyna Serie A dla Barcy B ... na lajcie .
0
Wszedł De Jong z Suarezem i od razu gramy gorzej xd