0

@Kompletny wina piłkarzy za to co zrobili w drugiej połowie . Zero zaangażowania , chęci do gry , proste błędy i tak to się kończy.

0

@Kosteq73 jak zero chęci i do tylu jak w pierwszej swojej sytuacji szukał Griezmanna w polu karnym ...

0

@Ratamahatta myślisz że u jakiegoś trenera Messi będzie brał udział w pressingu jak reszta? Zapomnij .
A teraz jest to niezbędne do wygrania LM .

0

@badej60 teraz to obrońcy piłkarzy powinni szukać argumentów, za to że nie potrafią przyjąć pilki.

0

@Hushovt to powiedz Messiemu żeby zaczął biegać kiedy nam nie idzie . Życzę powodzenia.

5

Gratulacje dla piłkarzy! Dla Leo że zaczął grać od 70 minuty , dla De Jonga że nie wyszedł na drugą połowę a także dla Arthura , po jego zejściu nie było widać żadnej zmiany .

Żaden trener tu nie pomoże, jeśli tym piłkarzom brakuje zaangażowania i chęci do gry.

0

@Maker0 nie można tylko należy.

0

Gratulacje do piłkarzy, zero zaangażowania, proste błędy i tak się kończy w drugiej połowie.

2

Git , może Messi zacznie biegać w końcu w tym meczu .

0

@szymon6847 co Ty , niżej typ pisze że dramat :D

0

@Kompletny czekam na Twój lepszy plan jak grać z drużyną którą broni się jedenastką na swojej połowie .

0

Dzisiaj Griezmann z Semedo lepiej niż Messi z Suarezem :D

1

Uwielbiam ten przedmeczowy płacz o składy na La Rambli :D

0

@Phatro my nie będziemy zdobywać LM póki Messi nie zacznie grać w pressingu ( a to się nie stanie )

0

@robsesh ja Ci odpowiem . Grał bo na to zaslugiwal , nie strzela się 30 bramek i tyle samo asyst grając nic . Błąd polega na tym że Rakitic powinien byś ustawiony jak najbliżej bramki a stawiają to na DMie .

0

@4drian0 masz rację , np. poda do przeciwnika :D

0

@A_Gomesinho_21 ale z charakteru podpadł La Rambli

2

@Rewolucja123 Tak , brak wystawienia na wyjeździe nieopierzonego kurczaka który średnio radzi sobie na Camp Nou to żart.

0

@Gaucho A w rzeczywistości Firpo to leszcz XD

1

@Moolek zawsze tak jest , ja tu piszą że mega skład itp że wszystko git to strata punktów:D

1

@PieN no i git .

0

@masq przecież Alba dziś odpoczywa ...

0

@damianex10 Firpo narazie to kompletny nieogar, więc mnie to akurat nie dziwi . Semedo swój najlepszy mecz dla Barcelony zagrał właśnie na LO XD

3

Ludzie , taki Lucas Digne był 5 razy lepszy niż Firpo i Wague razem wzieci i nawet on praktycznie nie grał a Wy się jeszcze łudziliscie :D

0

@Piotr777 to chyba Ty nieogladales ... asysta do Messiego i długa prostopadła piłka do Suareza po którym powinien paść gol ale spoko . Polecam sobie obejrzeć mecz od nowa zanim napiszesz głupotę następnym razem .

1

@Pustelnik tak , nie da mu oddychać w pressingu z Messiem w składzie xd jasne

2

@Esio [ a my wczoraj na fcbarca.com ]

19

Jeśli De Jong ma odpoczywać to w jego miejsce niech zagra Rakitic. Ostatnio bardzo dobra zmianę dał.

1

@Dzemix111 czas na polskie święto ale wigilię czy sylwestra to będzie obchodził xd i oby Halina założyła to białe futro żeby jakos się prezentować xd

6

Judasz! .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?