8

@Zieliniak wczoraj wjechał jak kuna w agrest .

7

@kaamil1910 wczoraj to Luis Suarez był bezsprzecznie najgorszym zawodnikiem w tym meczu .

1

@Volk Jęcząca .

11

@FCMichalo i strate punktów do tego .

5

Fati w 5 minut zrobił więcej niż Suarez w 75 .

0

@tobiasson92 A na jakim pressingu ma być oparta jak w 3 napastników masz Suareza i Messiego?

0

@Bzyczekk chyba raczej Busi jest świetny ,, kiedy gramy przeciwko przeciwnikowi , który nie walczy i odpuszczą praktycznie walkę w 2 linii ".

1

@głardiola ja to tłumaczę już od kilku lat . I to jest jeden z powodów przez których (według mnie) raczej nie wygramy LM bo tam trzeba bronić i atakować w 11 a nie w 10 .

3

Szkoda że Luis Suarez nie zdążył dotrzeć na dzisiejszy mecz.

0

@Explode A co gra takiego Coutinho? Gość gra taki sam futbol jak u nas ... nic wybitnego ale strzelił bramkę.

0

@xJLx 3 rok kopania się po czole a 2 lata temu przegraliśmy w lidze dopiero w przedostatniej kolejce ... No to nieźle kopanie się po czole ...

0

@clyde A może nowy trener nie wygrywalby nic ani w lidze ani w lidze mistrzów...

0

Hehe wszyscy cisną Valverde a dziwne że jakoś u siebie to potrafimy grać a na wyjeździe to już inna sprawa ... może to wina i jego i piłkarzy a nie samego trenera ? Może ma dobry pomysł ale piłkarze na wyjazdach nie potrafią wcielić tych pomysłów w życie?

0

@Rzetafi tak , dlatego Rakieta miał najwięcej podań z całej drużyny , bo stał w miejscu i się nie wystawiał xd

0

@Rzetafi tak się składa że to nie były 2 niecelne piłki. W dodatku Rakieta najszybciej transportuje piłę do Leo a Arthur potrzebuje zrobić jeszcze 3 kolka przed podaniem .

2

@norbi77 żeby się nie zajechali czasem

2

@FafitFCB kolega chyba spożywał alkohol

0

Właśnie sobie kupiłem koszulkę z trzeciego kompletu i muszę powiedzieć że ładnie wygląda.

0

@xavi890 tylko że ta druga asysta to podanie do Suareza , który strzelił bramkę z poza pola karnego XD

1

@edu on dogral 2 piłki w pole karne , to o 2 więcej od Arthura przez resztę meczy...

2

Środek Rakitic-de Jong-Arthur poproszę

0

@Kamiloza91 MTV Unplugged i Nutshell to poezja . Lubię Again , I Stary away , Angry Chair , I know something about , Rooster , We die young, Dam that River, Heaven beside you , Grind , Man in The box i w sumie wiele innych xd

0

@Martwy Osasuna z Betisem? Nie wydaje mi się

0

@Kris_Barca (śmiech)

0

@lucca87 w grupie za Valverde nie przegraliśmy jeszcze na wyjeździe chyba? W tamtym sezonie napewno nie. Roznieslismy w pył Tottenham na Wembley 4:2 A z Interem remis 1:1 I wygrana z PSV 2:0 albo 2:1 .

0

@liberoFCB za Enrique było to samo , więc pojazd nie trafiony.

1

@tomasthc z Enrique już było to samo . Wyjazd z PSG , Juventusem...

0

Przecież Rakitic dogral dobra piłkę w pole karne bodajże Griezmannowi na głowę, który przedłużył podanie do nikogo.

1

(śmiech) to w stylu Zinedine'a :D

0

Ludzie , mamy remis z Borussia na wyjeździe . U siebie klepniemy i tak wszystkich po kolei .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?