ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Zieliniak wczoraj wjechał jak kuna w agrest .
7
@kaamil1910 wczoraj to Luis Suarez był bezsprzecznie najgorszym zawodnikiem w tym meczu .
1
@Volk Jęcząca .
11
@FCMichalo i strate punktów do tego .
5
Fati w 5 minut zrobił więcej niż Suarez w 75 .
0
@tobiasson92 A na jakim pressingu ma być oparta jak w 3 napastników masz Suareza i Messiego?
0
@Bzyczekk chyba raczej Busi jest świetny ,, kiedy gramy przeciwko przeciwnikowi , który nie walczy i odpuszczą praktycznie walkę w 2 linii ".
1
@głardiola ja to tłumaczę już od kilku lat . I to jest jeden z powodów przez których (według mnie) raczej nie wygramy LM bo tam trzeba bronić i atakować w 11 a nie w 10 .
3
Szkoda że Luis Suarez nie zdążył dotrzeć na dzisiejszy mecz.
0
@Explode A co gra takiego Coutinho? Gość gra taki sam futbol jak u nas ... nic wybitnego ale strzelił bramkę.
0
@xJLx 3 rok kopania się po czole a 2 lata temu przegraliśmy w lidze dopiero w przedostatniej kolejce ... No to nieźle kopanie się po czole ...
0
@clyde A może nowy trener nie wygrywalby nic ani w lidze ani w lidze mistrzów...
0
Hehe wszyscy cisną Valverde a dziwne że jakoś u siebie to potrafimy grać a na wyjeździe to już inna sprawa ... może to wina i jego i piłkarzy a nie samego trenera ? Może ma dobry pomysł ale piłkarze na wyjazdach nie potrafią wcielić tych pomysłów w życie?
0
@Rzetafi tak , dlatego Rakieta miał najwięcej podań z całej drużyny , bo stał w miejscu i się nie wystawiał xd
0
@Rzetafi tak się składa że to nie były 2 niecelne piłki. W dodatku Rakieta najszybciej transportuje piłę do Leo a Arthur potrzebuje zrobić jeszcze 3 kolka przed podaniem .
2
@norbi77 żeby się nie zajechali czasem
2
@FafitFCB kolega chyba spożywał alkohol
0
Właśnie sobie kupiłem koszulkę z trzeciego kompletu i muszę powiedzieć że ładnie wygląda.
0
@xavi890 tylko że ta druga asysta to podanie do Suareza , który strzelił bramkę z poza pola karnego XD
1
@edu on dogral 2 piłki w pole karne , to o 2 więcej od Arthura przez resztę meczy...
2
Środek Rakitic-de Jong-Arthur poproszę
0
@Kamiloza91 MTV Unplugged i Nutshell to poezja . Lubię Again , I Stary away , Angry Chair , I know something about , Rooster , We die young, Dam that River, Heaven beside you , Grind , Man in The box i w sumie wiele innych xd
0
@Martwy Osasuna z Betisem? Nie wydaje mi się
0
@Kris_Barca (śmiech)
0
@lucca87 w grupie za Valverde nie przegraliśmy jeszcze na wyjeździe chyba? W tamtym sezonie napewno nie. Roznieslismy w pył Tottenham na Wembley 4:2 A z Interem remis 1:1 I wygrana z PSV 2:0 albo 2:1 .
0
@liberoFCB za Enrique było to samo , więc pojazd nie trafiony.
1
@tomasthc z Enrique już było to samo . Wyjazd z PSG , Juventusem...
0
Przecież Rakitic dogral dobra piłkę w pole karne bodajże Griezmannowi na głowę, który przedłużył podanie do nikogo.
1
(śmiech) to w stylu Zinedine'a :D
0
Ludzie , mamy remis z Borussia na wyjeździe . U siebie klepniemy i tak wszystkich po kolei .