ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Salwik92 może być albo Frenkie ma DM i Rakitic wyżej albo Sergi Roberto ba DM A Rakitic wyżej.
1
@Salwik92 jak dla mnie to on powinien grać kosztem Busquetsa .
0
@Krystek9318 chyba Ty
0
@sidzej a co , u nas pięknych bramek nie strzelał? Praktycznie każda była wyjątkowej urody . Psychika bejbe, psychika...
0
@Homeopata8989 no napewno Rakitic też marzył o grze jako DM w Barcelonie XD
4
A ja tam w przeciwienstwie do tych którzy płaczą, dramatyzują , idą już kibicować Juve czy City , patrzę na to wszystko że spokojem . Presezon był beznadziejny, naszych 3 najlepszych napastników jest kontuzjowanych, mamy nowych piłkarzy w pierwszym składzie, De Jong narazie nie ogarnia , Griezmann jest sam w ataku , Rafinha to zwykły przeciętniak w dodatku wracający po półrocznej przerwie od gry , Carles Perez który nie wiadomo czy jest dobry czy nie, w składzie z braku laku debiutuje młodziutki Ansu Fati .
Barca odstawiła dwóch piłkarzy że środka pola którzy zgarniali większość minut w tamtym sezonie , w ich miejsce jest nowość Sergi Roberto . Dalej gra bezużyteczny Busquets czyli zero w defensywie , zero w ofensywie .
Semedo dalej udowadnia że powinno się go sprzedać , bo brak jakiegokolwiek progresu w dwa lata zaczyna człowieka denerwować.
Ale to przecież nieważne, bo trudności się nie liczą. Jak Barca wygrywa to tylko dlatego że piłkarze tak chcieli , to żadna zasługa Valverde. Ale jak piłkarze nie trafiają setek, nie trafiają w piłkę , prokurują karnego czy biegają sobie jakby im się nie chciało i zremisują to wtedy winny jest tylko jeden .
Wyluzujcie , teraz jest przerwa na reprezentację a potem znowu zaczniemy wygrywać, kolejny raz zlejemy Real w El Clasico i mało prawdopodobne ale może się nie skompromitujemy w LM . Miłego dnia ;)
0
@Ratamahatta nie przesadzaj bo wielu piłkarzy sprowadzonych przez siebie Pep się poprostu pozbył.
A po drugie Semedo również możemy nazwać wtopą bo ten gość nie nadaje się do niczego.
0
Nie ma bo drużyna pod koniec trenowania Pepa grała totalne dno. A po Guardioli Barcelonę trenowalo jeszcze z 4 innych trenerów...
0
@SinMistico dlatego że zdanie piłkarza jest najważniejsze i pewnie sam nie chciał przejść do PSG.
0
@fanoflakers no tak , ten słaby Betis to nie to samo co potężna Osasuna xd
0
@Deraxium nie gra Messi , Dembele , Suarez . Grają nowi Griezmann , De Jong , którzy potrzebują czasu na aklimatyzacje. Gra w pierwszym składzie Rafinha , który nie grał przez ostatnie pół roku i Carles Perez z Barcy B .
Miej pretensje że nie wychodzi i płacz po 3 kolejkach...
0
@Deraxium bez Messiego potrafiliśmy grać bardzo dobrze w ważnych meczach, także nie wiadomo jak będzie .
0
@mcsarna najlepsze ustawienie jest bez Busquetsa
1
@Kompletny po odejściu Iniesty i Xaviego , Busquets jest kompletnie bezużyteczny
0
@Vxb93 ten mem nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość
1
@masa11 tak się składa że Betis to drużyna dużo lepsza od Osasuny .
0
@Bart0sz jakby był Messi , Suarez i Dembele to też byś nie dostawał...
0
@AlwaysBlaugrana dziwne że widać ten plan i zaangażowanie kiedy musimy odrabiać straty a potem znowu odpuszczają...
0
@Copernicus no rzeczywiście, pierwszy raz się zdarzyło że pretendent do tytułu przegrywa z beniaminkiem ... ile razy na wyjeździe za starszych trenerów nie dawalismy rady np że Sportingiem Gijon?
0
@daniel32778 ale jak już się zepniemy to zlejemy bez Messiego taki Real Madryt 4:0 :D
0
No i gra Busquets czyli zero w defensywie i zero defensywie .
0
@Copernicus no gdyby nie to , to byśmy zdobyli 3 pkt . Weź pod uwagę że gramy praktycznie bez ataku , z nowym Griezmannem , De Jongiem itp . Tutaj ludzie wogole nie biorą pod uwagę że może nam nie wychodzić bp piłkarze jeszcze nie są w formie na początku sezonu , że gramy nowymi zawodnikami, że mamy kontuzjowanych graczy .
Ale co się dziwić skoro większość tu idzie za niedługo na rozpoczęcie roku szkolnego a co dopiero rozmawiać o futbolu .
0
@KamQiX ej ale my straciliśmy punkty przez karnego po ręce w polu karnym XD
0
@bartekvisca jakie rozwiązania jak nie mamy napastników XD
0
Slipknot już dawno powiedział że mogliby tworzyć takie albumy IOWA ale przez to by się zaraz rozpadli .
Myślisz że jak wyglądałaby gra każdego innego zespołu gdybyś odjal 3 podstawowych napastników i miał w cholerę trudny wyjazd . Do dyspozycji masz nowych Frenkiego, Griezmanna , 16 latka i Pereza z Barcy B ...
1
@bartekvisca jak grać pięknie z taką Osasuną którą broni się prawie cały mecz ? Jak zespoły grają z nami otwarty futbol to wbijamy Betisowi 5 i się kończy.
0
@PAULPOGBAFAN A powiedz mi kto wychodzi do tych prostopadłych piłek? Do kogo chciałbyś żeby nasi środkowi pomocnicy zagrali? Bo dziś Suareza nie wyjdzie do prostopadłej bo kryje bo dwóch stoperów, Messi nie wyjdzie bo nie stoi już tak wysoko i mu się nie chce , do Semedo nawet nie ma co grać prostopadłej bo się potknie na piłce...
2
@Copernicus Sarri był w Chelsea zwykłym betonem , można?
0
@Darshan1010 Higuain pod okiem Sarriego kopał się po czole w Chelsea i co ?
1
@Darshan1010 inaczej się gra kiedy dwa kluby grają otwarty futbol a inaczej kiedy rywal się muruje cały mecz.