- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 623 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 623 Culés
3
Inteligencja niektórych kibiców na tej stronie przerasta możliwości.
Barca zdobyła ostatnie trofea za Valverde dzięki zawodnikom a nie trenerowi ale jak przegrywają to przez trenera .
Mózg r.....y
3
@ShawnC Nie no, zgodzę się, że goście, którzy zarabiają tyle hajsu nie potrafią pograć dobrego meczu. No ale jednak, ktoś tym cyrkiem musi kierować. To jak Messi jest na wakacjach, albo nie gra i nie lata, jeździ na mecze to wtedy ten trenerzyna w kogo się zamienia? Tego to akurat nie rozumiem. Facet bez pomysłu. Amen
1
@ShawnC Nie oczekuj od tej gwiedzi lodgigi przecież widać ,że tu dziecinada wieje.
Masz przykład wyżej jak @martwy znowu wyzywa trenera.
1
@Martwy jak Messi jest na wakacjach i masz do gry Rafinhe, który nie grał pół roku w piłkę, Pereza z Barcy B i Griezmanna , który jest nowy to czego oczekujesz ? Tu ludzie by chcieli w pierwszym składzie Fatiego , Pereza , Puiga , Alene i Montoye a później płacz na trenera.
0
@ShawnC Stary, to tak jakbyś chciał odwalić drugą IOWA, ale starasz się i jednak Ci nie wychodzi sądząc po WANYK? Czy co chcesz mi powiedzieć? Bo bez Coreya ten okręt dawno by utonął, a w tym wypadku tonie bez Messiego.
Ryba zawsze psuje się od głowy, tłumaczenie inne niż wy******e tego trenera z klubu to wg mnie masochizm. oczywiście jak z rybą, zarząd jest wyżej więc... Może to kwestia gustu?
0
Slipknot już dawno powiedział że mogliby tworzyć takie albumy IOWA ale przez to by się zaraz rozpadli .
Myślisz że jak wyglądałaby gra każdego innego zespołu gdybyś odjal 3 podstawowych napastników i miał w cholerę trudny wyjazd . Do dyspozycji masz nowych Frenkiego, Griezmanna , 16 latka i Pereza z Barcy B ...