ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@semafor szkoda że ma być ofiarą tej wymiany . Dajemy gościa który nigdy nie odkładał nogi , walczył z zaangażowaniem o każdą piłkę za gościa , który nas ośmieszył i wypisał się z bycia cule dla pieniędzy ...
0
@Ratamahatta u nas nie od dziś nie szanuje się piłkarzy ale w innych klubach jest czasami gorzej .
2
@AdrianGajewski2005 ćwiczenia bez diety jak seks bez kobiety ...
2
Powiem tak , jeśli Rakieta rzeczywiście odchodzi to klub powinien go należycie pożegnać . Zdobył z nami sporo trofeów i za jego zaangażowanie, poświęcenie jak np kiedy grał ze złamanym palcem to się chłopu należy .
1
@AmigoBlancos za bramki z Juve , Realem , City i wiele innych .
3
@FCMichalo no i co z tego skoro znając życie Lunin, Reguilon , Vallejo , Ceballos już nie założą koszulki Realu ...
2
Chciałbym z Osasuną zobaczyć środek De Jong-Rakitic-Arthur
0
A co jeśli Neymar do nas przyjdzie a po sezonie dojdzie do wniosku że chce wrócić do swojego prawdziwego domu gdzie było mu najlepiej czyli do PSG ?
0
@gumaz dałem w Sevilli +2,5 bramki i podwójną szansę na remis w Bilbao .
3
@Kubsoleon to że np Rakitic daje więcej niż Busquets , Arthur i jak na razie Frenkie ...
0
Git , mam nadzieję że Ernesto zacznie ustawiać Rakitica wyżej niż zazwyczaj , bo Chorwat im bliżej bramki przeciwnika tym lepszy . Może asystować obiema nogami, gra dobrze głową i ma dobre pieprznięcie z daleka … i wkońcu jest do kogo zagrać prostopadłą piłkę a tak to zostaje Suarez kryty przez dwóch stoperów i Messi na 20-30 metrze .
0
@Kelvin mi też się kończy cierpliwość do Dembele ale z drugiej strony jest młody i może ktoś to ogarnie
2
@macio_944 jak dla mnie ten transfer jest zbędny, w dodatku możemy sporo ucierpieć pod względem finansowym .
2
@Lares dokładnie, w dodatku Arda uwielbiał grać w systemie 4:4:2 , który Valdek później stosował.
1
@kkbarca niech spoczywa w pokoju...
0
@PAULPOGBAFAN komentuje
0
@Konradomoreno tak , mieliśmy Inter,Tottenham i PSV . Udało mi się być na wyjazdach w Mediolanie i Eindhoven.
19
@Mathew86 nie mogłeś podejść do tego z poczuciem humoru ?
1
@Konradomoreno polecam , byłem rok temu jak graliśmy z Interem ;)
0
@catluck to Ty stary gość jesteś xd
1
@D44H zdziwiłbyś się jak wielu tu pastafarianów
2
@Kamil92 nie ma się nawet co zbytnio zastanawiać żeby wiedzieć że to transfer na siłę
1
@olejtm będzie w cieniu innego Francuza, Grizziego xd
0
@XaviHeart Rafinha, zaufanie i minuty haha zaraz znowu więzadła strzelą i znowu będzie po ptakach
0
@Maciek069 Neymar niezbędny? Bez jaj ...
0
@Ratamahatta msza w intencji udanych urodzin siostry
0
@PatrickoBarca kto jak kto ale Lenglet zasłużył.
0
@grizzy10 chyba że tak
0
@grizzy10 trofea nam wpadają co roku tak na dobrą sprawę.
0
@Thiago83 i bardzo dobrze że Neymar nie trafi do Barcelony! Splunął na nasz klub a tak czy tak wolę mieć w składzie Rakietę i Dembele na ławce niż jego.