0

@sidzej spoko , najwyzej nie wrócimy już do PL, wielka krzywda nam się nie stanie;)

1

@Maker0 bo przecież większość głosujących na PIS to mohery ogladajace TVPINFO i oddające czesc Rydzykowi .

0

@Tasde chcą wrócić bo sam chciałbym kiedyś wrócić.

0

@Xwowrak jeśli uważasz że dzięki PIS , który Cię okrada na każdym kroku i tylko kombinuje jak okraść Cię bardziej , będzie w tym kraju lepiej to życzę powodzenia ;)

0

@marcin000019 awans na euro 2012 u nas w PL , w grupie , która była ustalona po wałku to też miała być formalność... Jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy .

3

Komentarz usunięty

1

@BarcaInfo zawsze wolałem Yaye niż Busquetsa

0

@socha hokej na rolkach;)

0

@MensculinVeB nie ma takiej minimalnej pensji żeby być tutaj biednym . Chyba że się nie pracuje i robi 6stke dzieci .

1

@MensculinVeB mieszkałem już w kilku innych państwach , aktualnie we Francji i chyba do PL już nie wrócę bo nie ma po co .

0

@aleokt kogo nie wybierzesz i tak będziesz okradany przez własny kraj i luksus życia dalej będzie niczym w porównaniu do reszty Europy. A to dlatego że politycy walczą jedynie o pozostanie przy korycie a nie o Twoje dobro .

4

To pewnie menu i informacje na temat zupy są po hiszpańsku i Dembele niewie że powinien jeść więcej ogórkowej żeby nie łapać kontuzji .

0

@Fake69 właśnie za niego Rakitica bym wsadził .

1

@culesjasiules Busquets i Griezmann wyjdą na 100%

0

@NGTRX A jak można porównywać średnią z kilku spotkań z całym sezonem ?

0

@MaTt_BarcaFan spokojnie , w pierwszym składzie mamy 3 pomocników. Zaraz któryś będzie miał uraz albo będzie przemęczony i Ivan wejdzie z ławki .

0

@rayqi dziwne , bo wiele osób z otoczenia Bale'a twierdzi że mówi bardzo dobrze po hiszpańsku.

0

@ViscaBarca123 ja bym tak nie chwalił chłopaków bo statystyki spoko ale gra w środku pola czasami wygląda tragicznie .

0

Rakieta powinien grać w pierwszym składzie na DMie i obok mieć Arthura i De Kinga.

4

@Chwytliwy jak dla mnie to Lenglet jest obecnie naszym najlepszym obrońcą a jak na stopera to młody z niego chłopak, dla tego też zdarzają mu się mimo wszystko błędy.

0

@Mesi12 nie głosuje bo nie mieszkam w Polsce i gardzę wszystkimi tymi kandydaturami, bo nie ma dobrego wyboru dla tego kraju .
Coraz częściej zastanawiam się czy wracać do tego dziadostwa , gdzie kraj okrada Cię na wszystkie sposoby .

4

@krzychu1526 śmieszy mnie to SarriBall jakby ten trener był jakiś wybitny ...

0

Oceny wogóle nie adekwatne do przebiegu spotkania . Tak wielce wychwalany środek pola a do czasu strzelenia pierwszej bramki była totalna padaka i zero kontroli nad spotkaniem.

Gdzie jest zjebka na Arthura jak stracił piłkę na 10 metrze i podarował setkę dla Sevilli bo nie widzę?.

Todibo ocena wyjściowa za pozwolenie dojścia De Jongowi do co najmniej 2 lub 3 stuprocentowych okazji przez co powinniśmy schodzić do szatni z bagażem bramek . 11 minuta zawalił krycie i De Jong marnuje setkę. Dostaje siatkę prostopadłym podaniem . 12 minuta Todibo dostaje siatkę w polu karnym . 12 minuta Todibo przegrywa glowke w polu karnym . 18 minuta Todibo zawalił krycie na rzucie rożnym i De Jong marnuje setkę.

Dembele ocena 6 ale ile beznadziejnych strat , nieudanych dryblingów i idiotyczne zachowanie do sędziego po 90 minucie przy stanie 4:0 .

Ter Stegen przy różnym minął się z piłką w 13 minucie i tylko fart nas ratuje przed utratą bramki i to mają być te bardzo pewne wyjścia do górnych piłek?.
Czy te ocenyto jakiś żart?

1

@normasubiektywna dokładnie, a najważniejsza statystyka to ile kółeczek z piłką zrobił Arthur bo to ważniejsze niż bramki i asysty .

9

@macio_944 to jest 11stka dekady , niewiem czy ogarniasz ...

0

@Rewolucja123 jak można wogole porównać średnią statystykę z całego sezonu do kilku spotkań. Gdzie tu sens?

1

@Kapitan hawk plus Todibo lub De Jong

1

@ryba84 spoko , Fati i Griezmann zrobią więcej niż on .

0

@Esio nieważne na kogo głosujesz . Polska to choroprowadzony kraj i nic się nie zmieni. Złodzieje u góry rozkradają ten kraj .

4

Nareszcie bez Busquetsa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?