ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd niech się cieszą że nie mają tylu kontuzji co inne zespoły
0
@masq ale na szczęście my nie gramy przeciwko Barsie XD
1
@Colon może Vader-Black metal (Venom cover)
28
W tym momencie to Lewandowski jest klase wyżej niż Suarez .
0
@Greenalley jakoś w Bilbao wszyscy potrafili u niego zapieprzac i kontuzji nie dostawali.
1
@kunmateo93 żeby znaleźć się w stuprocentowej sytuacji trzeba wiedzieć gdzie się poruszać. Griezmann bardzo dobrze się wczoraj poruszał w ataku , mógł mieć dublet i wspomagal Juniora .
5
A może i ,, pomorze " xd
0
@Beztroskii dziś nie ale w większości meczów ogólnie xd
0
@Beztroskii Messiemu to się nie chce biegać przez 70 minut a nie od 70 minuty Xd
0
@Homeopata8989 Inter można odpuścić a potem cisnąć Sociedad i Madryt pierwszym składem .
0
@avanes Chelsea rozjechalismy w dwumeczu 4:1 a Tottenham ostatnio na Wembley dostał 4 bramki więc tragedii nie ma .
4
@IronSanHybrid może Barca odpuscila bo ma cholernie ważny mecz z Atletico w Lidze ? Ludzie czy wy uzyjecie kiedyś mózgu?
0
@FeloRPS JUHU !
0
Wszyscy cisneli Rakietę za błąd w początkowej fazie meczu a od 10 minuty ( bo zacząłem wtedy oglądać ale powtórke zdadzenia widzialem) to rozegrał dobry mecz ( powinna być asysta po zmarnowaniu sytuacji przez Leo czy bardzo dobre napedzenie akcji do Roberto i po tym sytuacja bramkowa itp)
Dobry mecz w wykonaniu naszych chociaż jak zwykle po 3:0 oddaliśmy inicjatywę. Niezły mecz linii obrony bez Pique,Alby czy Semedo .
0
@Kengo LiVARpool
0
@TR3YWAY Ty byłbyś w formie gdybyś zagrał tyle co on w tym sezonie .
2
Może Messiemu się będzie chciało dzisiaj biegać, zobaczymy .
0
@Barca_Big_Moment przed meczem że Spartą pewnie też to pisałeś xd
1
Zdjęto z boiska Rakitica i wystawiono Frenkiego i Arthura a Barca gra gorzej w drugiej linii . Chorwat to dla nas ważny gracz i podstawienie to od gry było błędem.
0
@Jordi10 on przynajmniej coś potrafili, nie to co Semedo
5
@Gaucho to już lepiej było zostawić Paco niż brać Wernera
0
@Criss18Barca Pochettino jest z El Prat ...
18
To ten który nie przeszedł do Barcy że względu na niższą pensję i wyżywienie rodziny?
0
@arsenallondyn0 piłem San Miguela na Majorce i dobre to piwko .
0
@FDJ teraz mamy świętą krowę Busiego
1
A taki Busquets , który jest bez formy od 3 lat dalej ma pierwszy skład...
2
@xavi890 w sezonie gdzie zdobyliśmy LM to akurat grał kozacko i strzelał takiemu City , Juve , Realowi itp
2
@masq no to masz teraz zespół, który zarabia masę kasy i że Slavią nie chce mu się biegać :DD
0
A Valverde chciał typowego skrzydłowego w postaci Williana No i lipa .
0
@martin86 właśnie po Mesism też będzie dobrze bo wtedy będziemy mieli 2 skrzydłowych którzy będą grać na siebie i ŚN i środkowych pomocników którzy nie będą grali wszystkiego na Messiego . W dodatku wróci pressing , więc też nie jest tak że będzie aż tak bardzo źle.