0

@Kidd niech się cieszą że nie mają tylu kontuzji co inne zespoły

0

@masq ale na szczęście my nie gramy przeciwko Barsie XD

1

@Colon może Vader-Black metal (Venom cover)

28

W tym momencie to Lewandowski jest klase wyżej niż Suarez .

0

@Greenalley jakoś w Bilbao wszyscy potrafili u niego zapieprzac i kontuzji nie dostawali.

1

@kunmateo93 żeby znaleźć się w stuprocentowej sytuacji trzeba wiedzieć gdzie się poruszać. Griezmann bardzo dobrze się wczoraj poruszał w ataku , mógł mieć dublet i wspomagal Juniora .

5

A może i ,, pomorze " xd

0

@Beztroskii dziś nie ale w większości meczów ogólnie xd

0

@Beztroskii Messiemu to się nie chce biegać przez 70 minut a nie od 70 minuty Xd

0

@Homeopata8989 Inter można odpuścić a potem cisnąć Sociedad i Madryt pierwszym składem .

0

@avanes Chelsea rozjechalismy w dwumeczu 4:1 a Tottenham ostatnio na Wembley dostał 4 bramki więc tragedii nie ma .

4

@IronSanHybrid może Barca odpuscila bo ma cholernie ważny mecz z Atletico w Lidze ? Ludzie czy wy uzyjecie kiedyś mózgu?

0

@FeloRPS JUHU !

0

Wszyscy cisneli Rakietę za błąd w początkowej fazie meczu a od 10 minuty ( bo zacząłem wtedy oglądać ale powtórke zdadzenia widzialem) to rozegrał dobry mecz ( powinna być asysta po zmarnowaniu sytuacji przez Leo czy bardzo dobre napedzenie akcji do Roberto i po tym sytuacja bramkowa itp)

Dobry mecz w wykonaniu naszych chociaż jak zwykle po 3:0 oddaliśmy inicjatywę. Niezły mecz linii obrony bez Pique,Alby czy Semedo .

0

@Kengo LiVARpool

0

@TR3YWAY Ty byłbyś w formie gdybyś zagrał tyle co on w tym sezonie .

2

Może Messiemu się będzie chciało dzisiaj biegać, zobaczymy .

0

@Barca_Big_Moment przed meczem że Spartą pewnie też to pisałeś xd

1

Zdjęto z boiska Rakitica i wystawiono Frenkiego i Arthura a Barca gra gorzej w drugiej linii . Chorwat to dla nas ważny gracz i podstawienie to od gry było błędem.

0

@Jordi10 on przynajmniej coś potrafili, nie to co Semedo

5

@Gaucho to już lepiej było zostawić Paco niż brać Wernera

0

@Criss18Barca Pochettino jest z El Prat ...

18

To ten który nie przeszedł do Barcy że względu na niższą pensję i wyżywienie rodziny?

0

@arsenallondyn0 piłem San Miguela na Majorce i dobre to piwko .

0

@FDJ teraz mamy świętą krowę Busiego

1

A taki Busquets , który jest bez formy od 3 lat dalej ma pierwszy skład...

2

@xavi890 w sezonie gdzie zdobyliśmy LM to akurat grał kozacko i strzelał takiemu City , Juve , Realowi itp

2

@masq no to masz teraz zespół, który zarabia masę kasy i że Slavią nie chce mu się biegać :DD

0

A Valverde chciał typowego skrzydłowego w postaci Williana No i lipa .

0

@martin86 właśnie po Mesism też będzie dobrze bo wtedy będziemy mieli 2 skrzydłowych którzy będą grać na siebie i ŚN i środkowych pomocników którzy nie będą grali wszystkiego na Messiego . W dodatku wróci pressing , więc też nie jest tak że będzie aż tak bardzo źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?