ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@matirix20 narazie to on staje się obrońcą grającym na normalnym poziomie :D
1
@Rzetafi po kilkunastu meczach obecnego sezonu ? Jak Rakieta zagrał może w trzech i to w dwóch wszedł na ogony a Ty chcesz z tego wynieść jakieś wnioski ?
Boże widzisz a nie grzmisz ...
1
@BarcaInfo Griezmann piłkarzem meczu .
2
Sergio Wózquets hehehehe
0
Busquets jest daremny...
1
U Busiego te podania za linię obrony to jest kryminał, tyle prób w ostatnim czasie i wszystkie niedokładne .
0
@Katalończyk 99 pieniądze, religie itp
9
Jak do tego doooszło nieeewiem...
0
@SHIBA no to grube melo będzie , zazdrościć!
0
@SHIBA poważnie, za niedługo pijemy :D
1
@SHIBA ja też 2 listopada xd
0
@DonMatteo901 pytają ,, jaka to koncepcja że od wielu lat gracie totalne gówno?"
0
@betonito teraz to u nas też by siedział na ławce albo na trybunach
1
Szwagier , musimy się kiedyś spotkać na trzeźwo... i się napić. Wtedy wszystko się dogada .
2
Wolę zagrać teraz bez Dembele niż w późniejszym terminie bez np Messiego , Lengleta czy De Jonga
0
@Mati90fcb chyba Eibar ...
1
@sokot gdyby nas nie okradali to socjal nie byłby potrzebny xd
0
A Kaczucha przegląda La Ramble i ma z nas beke :D
0
@ShawnC oczywiście że się nie chwalę***
0
@Chaoss dobrze , ja Ci podałem przykład minimalnej za którą tak czy tak w Polsce pracują miliony Polaków.
Wynajmij sobie mieszkanie jako singiel i żyj na poziomie będąc zwykłym szarym Polakiem , przecież to jest niemożliwe.
0
@Chaoss w dodatku dam Ci prosty przykład . Ja że zwykłej , niskiej , prostej pensji mogę wynająć mieszkanie , wyżyć miesiąc bez sprawdzania konta i odmawiania sobie czegokolwiek , porobić opłaty i pozwolić sobie na coś więcej.
Powiedz mi co możesz zrobić w Polsce za pensje wysokości 2500 na rękę... chodzi o to jak dany kraj Cię okrada .
1
@Chaoss oczywiście że się chwalę. Chciałbym jedynie uświadomić kilka osób w jakiej Polska znajduje się dupie w porównaniu do innych krajów a Francja nie jest pierwszym w którym mieszkam , więc swoją wiedzę mam.
A po drugie , jeśli interesuję się polityką w Polsce to mam takie samo prawo wypowiadać się na ten temat jak każdy inny obywatel Polski , wybacz nie znam czegoś takiego jak ,, mój Macron " .
0
@deyna2018 jeśli się interesuje polityką to swoje będzie wiedział.
1
@Spotles nie odniosłem żadnego sukcesu, poprostu wyjechałem. Francja ;)
8
@Spotles tak , moim problemem jest rozmyślanie na który mecz Barcy sobie pojechać albo który kraj zwiedzić w wolnym czasie .
10
Ja tam bardziej śmieje się z naszego kraju i ich obywateli. Sami sobie wybierają życie jakie chcą, podatki są duże i dalej takie będą. Podniosą Wam pensje minimalną do 10 tysięcy złotych to chleb będzie kosztował 250 zł za bochenek . Męczcie się fizycznie i psychicznie w kraju , który ma Was gdzieś, gdzie ludzie rządzący tym krajem nie dbają o Wasze dobro tylko o to żeby utrzymać się przy korycie i nakraść ile tylko się da .
Gdzie przekupują Was Waszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi i będą się śmiać Wam prosto w twarz wypłacając sobie kolejne premie z gówno zrobienie .
Te same osoby które teraz się cieszą że zwycięstwa, zaraz pójdą do apteki i na zakupy i będą miałczeć jakie to wszystko drogie a życie ciężkie.
Mi się żyje dobrze za granicą, problemów zero , życie piękne. Tak trzymać , pozdrawiam :)
0
@deyna2018 za granicą głosują obywatele polscy a nie Holendrzy , Niemcy , Francuzi czy Gwinejczycy .
7
@Criss18Barca Palpatine wygrał .
0
@sidzej spoko , najwyzej nie wrócimy już do PL, wielka krzywda nam się nie stanie;)
1
@Maker0 bo przecież większość głosujących na PIS to mohery ogladajace TVPINFO i oddające czesc Rydzykowi .