6

@matirix20 narazie to on staje się obrońcą grającym na normalnym poziomie :D

1

@Rzetafi po kilkunastu meczach obecnego sezonu ? Jak Rakieta zagrał może w trzech i to w dwóch wszedł na ogony a Ty chcesz z tego wynieść jakieś wnioski ?
Boże widzisz a nie grzmisz ...

1

@BarcaInfo Griezmann piłkarzem meczu .

2

Sergio Wózquets hehehehe

0

Busquets jest daremny...

1

U Busiego te podania za linię obrony to jest kryminał, tyle prób w ostatnim czasie i wszystkie niedokładne .

0

@Katalończyk 99 pieniądze, religie itp

9

Jak do tego doooszło nieeewiem...

0

@SHIBA no to grube melo będzie , zazdrościć!

0

@SHIBA poważnie, za niedługo pijemy :D

1

@SHIBA ja też 2 listopada xd

0

@DonMatteo901 pytają ,, jaka to koncepcja że od wielu lat gracie totalne gówno?"

0

@betonito teraz to u nas też by siedział na ławce albo na trybunach

1

Szwagier , musimy się kiedyś spotkać na trzeźwo... i się napić. Wtedy wszystko się dogada .

2

Wolę zagrać teraz bez Dembele niż w późniejszym terminie bez np Messiego , Lengleta czy De Jonga

0

@Mati90fcb chyba Eibar ...

1

@sokot gdyby nas nie okradali to socjal nie byłby potrzebny xd

0

A Kaczucha przegląda La Ramble i ma z nas beke :D

0

@ShawnC oczywiście że się nie chwalę***

0

@Chaoss dobrze , ja Ci podałem przykład minimalnej za którą tak czy tak w Polsce pracują miliony Polaków.
Wynajmij sobie mieszkanie jako singiel i żyj na poziomie będąc zwykłym szarym Polakiem , przecież to jest niemożliwe.

0

@Chaoss w dodatku dam Ci prosty przykład . Ja że zwykłej , niskiej , prostej pensji mogę wynająć mieszkanie , wyżyć miesiąc bez sprawdzania konta i odmawiania sobie czegokolwiek , porobić opłaty i pozwolić sobie na coś więcej.
Powiedz mi co możesz zrobić w Polsce za pensje wysokości 2500 na rękę... chodzi o to jak dany kraj Cię okrada .

1

@Chaoss oczywiście że się chwalę. Chciałbym jedynie uświadomić kilka osób w jakiej Polska znajduje się dupie w porównaniu do innych krajów a Francja nie jest pierwszym w którym mieszkam , więc swoją wiedzę mam.
A po drugie , jeśli interesuję się polityką w Polsce to mam takie samo prawo wypowiadać się na ten temat jak każdy inny obywatel Polski , wybacz nie znam czegoś takiego jak ,, mój Macron " .

0

@deyna2018 jeśli się interesuje polityką to swoje będzie wiedział.

1

@Spotles nie odniosłem żadnego sukcesu, poprostu wyjechałem. Francja ;)

8

@Spotles tak , moim problemem jest rozmyślanie na który mecz Barcy sobie pojechać albo który kraj zwiedzić w wolnym czasie .

10

Ja tam bardziej śmieje się z naszego kraju i ich obywateli. Sami sobie wybierają życie jakie chcą, podatki są duże i dalej takie będą. Podniosą Wam pensje minimalną do 10 tysięcy złotych to chleb będzie kosztował 250 zł za bochenek . Męczcie się fizycznie i psychicznie w kraju , który ma Was gdzieś, gdzie ludzie rządzący tym krajem nie dbają o Wasze dobro tylko o to żeby utrzymać się przy korycie i nakraść ile tylko się da .
Gdzie przekupują Was Waszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi i będą się śmiać Wam prosto w twarz wypłacając sobie kolejne premie z gówno zrobienie .
Te same osoby które teraz się cieszą że zwycięstwa, zaraz pójdą do apteki i na zakupy i będą miałczeć jakie to wszystko drogie a życie ciężkie.
Mi się żyje dobrze za granicą, problemów zero , życie piękne. Tak trzymać , pozdrawiam :)

0

@deyna2018 za granicą głosują obywatele polscy a nie Holendrzy , Niemcy , Francuzi czy Gwinejczycy .

7

@Criss18Barca Palpatine wygrał .

0

@sidzej spoko , najwyzej nie wrócimy już do PL, wielka krzywda nam się nie stanie;)

1

@Maker0 bo przecież większość głosujących na PIS to mohery ogladajace TVPINFO i oddające czesc Rydzykowi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?