ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 taki z niego Arthur
8
@MaTt_BarcaFan no Arthur ma uraz kości łonowej...
0
@Avada Kedavra nie
0
@BarcaInfo niech Chelsea daje stówę i bierze to w cholerę.
0
@Kengo za dużo rotacji , a nie można sobie pozwolić na stratę punktów.
0
@AmigoBlancos Casemiro o ile nie dostanie żółtej z Valencią
0
Mógłby zagrać już z Mallorcą
21
Szkoda bo z Marcelo w defensywie Messi by miał łatwiej .
1
@Kengo przecież Ernest jest z tylu to jak miga z niego polewac? :D
23
Oceny robione na odwal się .
Firpo - serio faulował w bezpiecznych strefach? Serio ? Jeden z pierwszych fauli miał miejsce praktycznie na 16 metrze .
Lenglet- w czym mu brakowało tego wszystkiego do Pique , bo niewiem?.
Sergi Roberto nie nadążał za rywalami a Firpo nadążał? Napewno?. Brak wzmianki o wybiciu piłki praktycznie z linii bramkowej .
Brak bury za straty przed polem karnym dla Arthura i Rakitica .
Rakitic- brak wzmianki o genialnym kilkudziesieciometrowym podaniu w pole karne do Roberto, to powinna być asysta drugiego stopnia .
Frenkie De Jong, brak wzmianki o zmarnowaniu prostego podania do wolnego Griezmanna , który był wolny i mógł mieć setkę gdyby Frenkie tego nie zepsuł.
Umtiti- grał zbyt krótko ale zawalił sprawę z zaslonieciem piłki ciałem przy linii bocznej i stracił futbolówkę, koledzy musieli naprawiać za niego prosty błąd.
3
@CatalanVeBFCB jak wyjdzie że Messi wygrywa to powiedzą ,, trzeba to anulować bo przegramy"
0
@Sheva77 nie powiedziałem że Messi rządzi a to że nie biega to chyba widać xd
0
@pasquda jego stroną poszło ze 20 ataków w meczu i praktycznie wszystkie groźne, więc dobrego meczu nie zagrał napewno .
1
@andbarca dokładnie!
0
@AlberoLuqe Junior jest młody i zbyt często nie gra , więc ciężko oczekiwać dobrej gry kiedy się praktycznie nie gra .
0
@Midast De Jong jakiegoś szału nie zagrał, w pierwszej połowie kompletnie niewidoczny a w drugiej w kluczowym momencie zmarnował podanie do Griezmanna i do przodu wiele nie zagrał.
Już Rakieta z defensywnego zagrał lepszą piłę do przodu niż on .
20
Z Atletico, w strugach deszczu nie za bardzo się da grać finezyjnie .
0
@_Creed_ pamiętaj że Leo jest decydujący ale całą drużyna zapieprzac w obronie kiedy on sobie chodzi nie biorąc udziału w obronie i grają pod niego. Więc to działa w dw8e strony .
0
@VeB92Nov i w obronie wybił piłkę że światła bramki , gdyby nie on wpadła by do siatki.
2
Barca! Barca! Baaaaaarca! :D
0
@robsesh to nie Atletico i to nie te same mecze .
2
@LuisSalvano tu nikogo nie zadowolisz . Zawsze będzie narzekanie .
0
Mam nadzieję że Atleti spuchnie teraz w drugiej połowie, nie da sie gra całego meczu na takiej intensywności a dodatkowo Thomas może złapie drugą żółtą.
0
Leo zgolił brodę , ciekawe co to będzie.
1
@Katalonbar do wypłaty jeszcze trochę więc złapał się byle czego :D
1
@student97r i Pochettino :D
30
@Ratamahatta ta , szczególnie u Suareza te przyjęcia i podania to podstawa :D
9
@Mathew86 Chilijczyk od pierwszych minut sieje więcej chaosu w naszej grze niż daje coś pozytywnego. To jedynie solidny zmiennik na ostatnie 20 minut .
1
@l0Messini alkohol?
0
@TylkoBarca7273 zgadzam się