0

@Homeopata8989 taki z niego Arthur

8

@MaTt_BarcaFan no Arthur ma uraz kości łonowej...

0

0

@BarcaInfo niech Chelsea daje stówę i bierze to w cholerę.

0

@Kengo za dużo rotacji , a nie można sobie pozwolić na stratę punktów.

0

@AmigoBlancos Casemiro o ile nie dostanie żółtej z Valencią

0

Mógłby zagrać już z Mallorcą

21

Szkoda bo z Marcelo w defensywie Messi by miał łatwiej .

1

@Kengo przecież Ernest jest z tylu to jak miga z niego polewac? :D

23

Oceny robione na odwal się .
Firpo - serio faulował w bezpiecznych strefach? Serio ? Jeden z pierwszych fauli miał miejsce praktycznie na 16 metrze .
Lenglet- w czym mu brakowało tego wszystkiego do Pique , bo niewiem?.
Sergi Roberto nie nadążał za rywalami a Firpo nadążał? Napewno?. Brak wzmianki o wybiciu piłki praktycznie z linii bramkowej .
Brak bury za straty przed polem karnym dla Arthura i Rakitica .
Rakitic- brak wzmianki o genialnym kilkudziesieciometrowym podaniu w pole karne do Roberto, to powinna być asysta drugiego stopnia .
Frenkie De Jong, brak wzmianki o zmarnowaniu prostego podania do wolnego Griezmanna , który był wolny i mógł mieć setkę gdyby Frenkie tego nie zepsuł.
Umtiti- grał zbyt krótko ale zawalił sprawę z zaslonieciem piłki ciałem przy linii bocznej i stracił futbolówkę, koledzy musieli naprawiać za niego prosty błąd.

3

@CatalanVeBFCB jak wyjdzie że Messi wygrywa to powiedzą ,, trzeba to anulować bo przegramy"

0

@Sheva77 nie powiedziałem że Messi rządzi a to że nie biega to chyba widać xd

0

@pasquda jego stroną poszło ze 20 ataków w meczu i praktycznie wszystkie groźne, więc dobrego meczu nie zagrał napewno .

1

@andbarca dokładnie!

0

@AlberoLuqe Junior jest młody i zbyt często nie gra , więc ciężko oczekiwać dobrej gry kiedy się praktycznie nie gra .

0

@Midast De Jong jakiegoś szału nie zagrał, w pierwszej połowie kompletnie niewidoczny a w drugiej w kluczowym momencie zmarnował podanie do Griezmanna i do przodu wiele nie zagrał.
Już Rakieta z defensywnego zagrał lepszą piłę do przodu niż on .

20

Z Atletico, w strugach deszczu nie za bardzo się da grać finezyjnie .

0

@_Creed_ pamiętaj że Leo jest decydujący ale całą drużyna zapieprzac w obronie kiedy on sobie chodzi nie biorąc udziału w obronie i grają pod niego. Więc to działa w dw8e strony .

0

@VeB92Nov i w obronie wybił piłkę że światła bramki , gdyby nie on wpadła by do siatki.

2

Barca! Barca! Baaaaaarca! :D

0

@robsesh to nie Atletico i to nie te same mecze .

2

@LuisSalvano tu nikogo nie zadowolisz . Zawsze będzie narzekanie .

0

Mam nadzieję że Atleti spuchnie teraz w drugiej połowie, nie da sie gra całego meczu na takiej intensywności a dodatkowo Thomas może złapie drugą żółtą.

0

Leo zgolił brodę , ciekawe co to będzie.

1

@Katalonbar do wypłaty jeszcze trochę więc złapał się byle czego :D

1

@student97r i Pochettino :D

30

@Ratamahatta ta , szczególnie u Suareza te przyjęcia i podania to podstawa :D

9

@Mathew86 Chilijczyk od pierwszych minut sieje więcej chaosu w naszej grze niż daje coś pozytywnego. To jedynie solidny zmiennik na ostatnie 20 minut .

1

@l0Messini alkohol?

0

@TylkoBarca7273 zgadzam się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?