ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Za występ w El Clasico to Suarezowi należy się ławka rezerwowych.
0
@Pilka_jest_okragla te dzienjikarzyna to poprostu jakiś hejter. Ciekawe czy inni by grali lepiej w obronie kiedy rywal gra w przewadze i czy skonczylibysmy z czystym kontem ...
0
@HermesHWH bo jest za słaby.
0
@Pilka_jest_okragla tak jak Barca czerpie korzyści z jego gry tak samo on czerpie korzyści gry w Barcelonie , bo koledzy z tylu biegają za niego.
6
@amanter napisał prawdę
2
@nadachu po pierwsze w defensywie gramy w 9tkę , po drugie nie da się przygotować kondycyjnie sezonu kiedy latasz gdzieś daleko i co chwila podróże.
A po trzecie oczywiście że Valverde przykłada wagę do przygotowania kondycyjnego , jego słowa zostały poprostu ale zinterpretowane .
Zobacz jak jego Bilbao śmigało w pressingu zawsze po 80/90 minut .
3
@MarioVeB! Za to lepiej cisnąć cały czas drugą linię że nie daje rady kiedy przeciwnik jest cały czas w przewadze?
4
• Leo Messi wykonał wczoraj 46 podań, w tym 40 na połowie Realu .
To tylko pokazuje jak pomógł wczoraj naszym z tyłu .
1
@Filek25 absolutnie nie .
0
@Mat_Cat tak , wcięło mi słowo,, lepsi " między ,,.byli " a ,, od ".
0
Messi z Suarezem wcale nie byli od pomocników wczoraj .
0
@daver ja tam przeżywałem mecz jak każde El Clasico , bicie serca i również wpatrzony w ekran . Zagraliśmy cienko ale emocje i tak są dla mnie zawsze .
0
@Hushovt o tym właśnie mówię ale więcej osób woli cisnąć za to Rakitica czy Busquetsa
3
Taka moja myśl . Zauważyłem że odkąd Griezmann gra u nas n skrzydle to Suarez ma bardziej wywalone na pressingu w ataku .
Wcześniej nie biegał tylko Messi a teraz Messi z Suarezem .
0
@jedrek7000 Messi w pressingu XDD
0
@Sandu! Biegać mu się nie chce od długiego czasu..m
0
@BarcaFan1998 Bilbao chociaż biegali jak wściekłe i walczylo o każdą piłkę...
0
@Hubert98 jak się patrzy na to ile zarabiają piłkarze to śmieszy mnie zdania że trener nie posiada umiejętności motywacyjnych .
Jak ktoś z nich nie ma motywacji do gry w koszulce Barcy to niech sobie idzie grać gdzie indziej .
1
@MikeBajson Busquets miał gorączkę dla tego nie zagrał .
7
@Chwytliwy że co ? Przecież oddał że 3-4 piłki kompletnie bez sensu na około 25 metrze piłkarzom Realu ... To ewidentnie nie był jego dzień.
0
@miko1711 Rakieta dzisiaj minął 3-4 zaw9dnikow w jednej akcji w środku pola .
A no tak zapomniałem , jego się tylko hejtuje tutaj.
1
@Alistar74 wiesz , tutaj reszty to nie obchodzi . Oni muszą narzekać bo nie pamiętają czasów przed Pepem czy Rijkaardem albo jak zostawiliśmy 0:3 od Realu i człowiek musiał się z tym pogodzić
.
0
@_Specjalista dzisiaj był kimś innym bo przez 90% czasu to nie było i nie pomagał kolegom w defensywie .
Wiadomo jak miał piłkę to spoko ogarniał ale żeby o nią powalczyć to było już za ciężko.
0
@badej60 jak dach jest zamknięty to jest lipa jak cholera , jakbyś słuchał muzy na basenie .
0
@kuz Real miał wiele okazji ale setek albo takiej okazji jak Alba miał sam na sam to nie mieli .
0
@Chwytliwy Suarez z Messim znajdują się najczęściej 30 metrów od naszych piłkarzy bo nie wracają w defensywnej fazie meczu .
0
@Chwytliwy A do kogo ta druga linia ma grać ją się pytam?
1
@NGTRX wiadomo, Suarez to dziś tragedia ale tutaj nikt o tym nie wspomni bo skupiają się na zrzucenie winy na Rakiticu .
3
@Arnold1234 A co Rakitic nie walczył? Bez jaj
0
@NGTRX Messi zmarnował jedną z dwóch setek jakie mieliśmy ...