ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SuperPatsonFCB bo niektorzy poprostu są fanboyami itp nie potrafią zaakceptować krytyki ani nie potrafią podać kontrargumentow
0
@Chwytliwy postawił na Puiqa i Pereza bo mieliśmy przewagę i to były idealne warunki do tego i gitara . Chwalę sobie takie zmiany ale krytyka na Chorwata za każdym razem mimo że gra normalne spotkanie to czysta przesada.
0
@kamilo0066 A jak był u nas to siedział na ławce?
1
@Chwytliwy spoko , większość pisze że gra do boku , do tylu nic nie potrafi. Ja Ci powiem że brał udział w naszych najgroźniejszych akcjach wczoraj . A w dodatku jak widzę opinię że gra się polepszyla po wejściu Puiqa ( A tak naprawdę po czerwonej kartce dla rywala) to pozostaje mi się jedynie uśmiać przed popołudniówką .
0
@Vxb93 szczególnie że wszystkie najróżniejsze 3 akcję Barcy do zmiany Rakitica wszystkie przychodziły przez niego.
3
@Chwytliwy w Barcelonie nie rezygnuje się z piłkarzy kupionych za duże pieniądze. Po drugie radzę obejrzeć mecz i daj znać ile razy Rakieta źle zagrał z klepki ...
1
@Chwytliwy to nie żart , w dodatku potrafi odegrać z klepki lewą nogą czego niestety drugiemu już brakuje .
3
@Chwytliwy gra na małej przestrzeni 3 razy lepiej niż Vidal
0
@Ibra9PSP A ja nie
0
@lukas10 widoczna byla poprawa gry bo minutę przed zmianą przeciwnik dostał czerwo...
0
@dv7wisnia Aguero za stary .
Kolejność losowa u mnie
Jesus
Lautaro
Mbappe
4
Rakitic zagrał wczoraj mecz nr 300 w La Liga. Zdobył w nich 48 bramek i 55 asyst .
0
@Stanio87 chodzi mi o akcję gdzie był Rakitic. A Puiq poprostu odebrał piłkę
0
@-barca4ever- co takiego zrobił Puiq? Przypomne ze nasze 3 najgroźniejsze akcje.
Rakitic -> Messi -> Alba-> Fati
Messi-> Rakitic->Alba->Messi
Rakitic->Griezmann
1
@SuperPatsonFCB bo oni się muszą na kimś powyzywac . Jeszcze na Valverde i Rakitica, a ten tekst z 30% skuteczności podań pokazuje że większość piszących tu ma małe pojęcie o piłce nożnej.
1
@sidzej zobaczymy ile tak będą biegać ????
0
@gryfiT. Nie , poprostu zeykly pomeczowy wniosek
0
@IMBALEO nie było? Bo przy 0:0 miała słupek i to był prawie gol
3
Prawda jest taka że wygraliśmy ale to tyle , kompletnie bez szału , przeciętnie i nie ma zbytnio co chwalić , bo nie będziemy się jarać posiadaniem piłki z Granadą na Camp Nou .
0
@itmustbejoke ta , poza tym ze Rakitic mial conajmniej jedno kluczowe podanie a Puiq ma odbiór...
4
@Kokokokok jezu , niektorzy to maja naprawde kompleks Rakitica
1
@BarcaInfo za Valverde to pewnienbysmy wygrywali z 2/3:0
0
Setien stoi i mówi,, k***A Barca znoei nam strzeliła " asystent musiał podbić i wytłumaczyć mu ,, chłopie przecież Ty teraz prowadzisz Barce "
0
@IronSanHybrid 2 strzały na bramkę z Granadą u siebie ale wypas! No normalnie jest genialnie oby się tak utrzymało!
0
@parpe Arthur jak nie ogarnie łba to pójdzie na sell i tyle będzie
0
@Vxb93 nie da się mieć tyle asyst i bramek na koncie i nie być niekreatywnym
2
81% posiadania pilki i tylko 3 strzały ... wszystko ładnie ale jak narazie jest kompletnie bezproduktywnie .
2
@moonray i co z tego wynikło? Nic
0
@robsesh A w tych wygranych Rakitic nie grał?
2
Ładnie to wygląda ale niewiele wynika z gry . Przy 80% posiadania akcji jak na lekarstwo ...