1

@SuperPatsonFCB bo niektorzy poprostu są fanboyami itp nie potrafią zaakceptować krytyki ani nie potrafią podać kontrargumentow

0

@Chwytliwy postawił na Puiqa i Pereza bo mieliśmy przewagę i to były idealne warunki do tego i gitara . Chwalę sobie takie zmiany ale krytyka na Chorwata za każdym razem mimo że gra normalne spotkanie to czysta przesada.

0

@kamilo0066 A jak był u nas to siedział na ławce?

1

@Chwytliwy spoko , większość pisze że gra do boku , do tylu nic nie potrafi. Ja Ci powiem że brał udział w naszych najgroźniejszych akcjach wczoraj . A w dodatku jak widzę opinię że gra się polepszyla po wejściu Puiqa ( A tak naprawdę po czerwonej kartce dla rywala) to pozostaje mi się jedynie uśmiać przed popołudniówką .

0

@Vxb93 szczególnie że wszystkie najróżniejsze 3 akcję Barcy do zmiany Rakitica wszystkie przychodziły przez niego.

3

@Chwytliwy w Barcelonie nie rezygnuje się z piłkarzy kupionych za duże pieniądze. Po drugie radzę obejrzeć mecz i daj znać ile razy Rakieta źle zagrał z klepki ...

1

@Chwytliwy to nie żart , w dodatku potrafi odegrać z klepki lewą nogą czego niestety drugiemu już brakuje .

3

@Chwytliwy gra na małej przestrzeni 3 razy lepiej niż Vidal

0

@Ibra9PSP A ja nie

0

@lukas10 widoczna byla poprawa gry bo minutę przed zmianą przeciwnik dostał czerwo...

0

@dv7wisnia Aguero za stary .
Kolejność losowa u mnie
Jesus
Lautaro
Mbappe

4

Rakitic zagrał wczoraj mecz nr 300 w La Liga. Zdobył w nich 48 bramek i 55 asyst .

0

@Stanio87 chodzi mi o akcję gdzie był Rakitic. A Puiq poprostu odebrał piłkę

0

@-barca4ever- co takiego zrobił Puiq? Przypomne ze nasze 3 najgroźniejsze akcje.
Rakitic -> Messi -> Alba-> Fati
Messi-> Rakitic->Alba->Messi
Rakitic->Griezmann

1

@SuperPatsonFCB bo oni się muszą na kimś powyzywac . Jeszcze na Valverde i Rakitica, a ten tekst z 30% skuteczności podań pokazuje że większość piszących tu ma małe pojęcie o piłce nożnej.

1

@sidzej zobaczymy ile tak będą biegać ????

0

@gryfiT. Nie , poprostu zeykly pomeczowy wniosek

0

@IMBALEO nie było? Bo przy 0:0 miała słupek i to był prawie gol

3

Prawda jest taka że wygraliśmy ale to tyle , kompletnie bez szału , przeciętnie i nie ma zbytnio co chwalić , bo nie będziemy się jarać posiadaniem piłki z Granadą na Camp Nou .

0

@itmustbejoke ta , poza tym ze Rakitic mial conajmniej jedno kluczowe podanie a Puiq ma odbiór...

4

@Kokokokok jezu , niektorzy to maja naprawde kompleks Rakitica

1

@BarcaInfo za Valverde to pewnienbysmy wygrywali z 2/3:0

0

Setien stoi i mówi,, k***A Barca znoei nam strzeliła " asystent musiał podbić i wytłumaczyć mu ,, chłopie przecież Ty teraz prowadzisz Barce "

0

@IronSanHybrid 2 strzały na bramkę z Granadą u siebie ale wypas! No normalnie jest genialnie oby się tak utrzymało!

0

@parpe Arthur jak nie ogarnie łba to pójdzie na sell i tyle będzie

0

@Vxb93 nie da się mieć tyle asyst i bramek na koncie i nie być niekreatywnym

2

81% posiadania pilki i tylko 3 strzały ... wszystko ładnie ale jak narazie jest kompletnie bezproduktywnie .

2

@moonray i co z tego wynikło? Nic

0

@robsesh A w tych wygranych Rakitic nie grał?

2

Ładnie to wygląda ale niewiele wynika z gry . Przy 80% posiadania akcji jak na lekarstwo ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?