3

To już wolę Paco z powrotem .

0

@Imacc takich sieci zimę nie sprowadza

3

@MateS no 17 spotkań i 2 bramki, kozak z niego

0

@YoungMan mamy 4 bocznych obrońców na liście powołanych, po co piąty?

0

@Mario96w tak , już w zimę bo United oddaje ...

8

Ja bym kupił Ronaldo w takim razie , on pasuje wszędzie i do tego lubi chłopców.

0

@Encore Jovic też walił bramki w tamtym sezonie :D

4

@mcsarna tak tyle że w drugą stronę to on sobie stał przez 80% meczu a druga linia zapieprzała za niego .
W dodatku ciężko linii pomocy grać prostopadle i kreować sytuację bo u nas poprostu nie ma do kogo . Suareza zazwyczaj kryje dwóch stoperów a Messi już nie wychodzi do prostopadłych.

0

@TheNekro94 oczywiście że nie ale dziś byliby postrzegani na ich poziomie .

2

@FDJ mi sie jednak Barca Enrique podobała z MSN z przodu , Iniesta z Rakiticem w formie . Kozacki duet Pique z Mathieu plus Alba i Dani Alves i Liga Mistrzów pyknięta przy wygraniu z najlepszymi zespołami swoich lig.

0

@matirix20 wyluzuj to jego pierwszy taki sezon i rzeczywiście kozacki ale Jovic też był sezon temu potworem .

3

@TheNekro94 teraz też jest tylu tylko że dziś patrzy się na piłkarzy klasy światowej przez pryzmat Messiego i Ronaldo którzy we dwóch zrobili więcej niż Ci wszyscy wymienieni przez Ciebie .
W dzisiejszych czasach Del Piero , Henry , Nedved , Shevchenko , Kaka , Drogba czy Giggs byliby dziś postrzegani jak Neymar, Bale , Dybala, Pogba itp

0

@Hiacynk racja trafili , mój błąd

0

@FDJ tak , bo czy tego chcesz czy nie Neymar w formie to poprostu piłkarz klasy światowej i może przesądzić o wyniku spotkania. Ma bardzo dobry drybling , technikę , jest szybki , ma dobre ostatnie podanie , strzela bramki i nie miałby problemu że zgraniem z drużyną .

0

@Stanio87 spoko , rozumiem i szanuje

0

@LuisSalvano Aaa czyli chcesz się ich wszystkich pozbyć , no okej :D

0

@cules100pro i jak Haaland dostanie kontuzji to będą mieli lipę

1

@ollo0 i dobrze

0

@LuisSalvano u nas PS zajmuje na papierze Messi , a potem ciekawe coś być zrobił z Fatim,Perezem, Dembele i możliwym Coutinho .

1

@cules100pro Paco w Borussi sezon 18/19 26 spotkań 18 bramek , 19/20 11 spotkań 5 bramek .
U nas prawdziwej szansy nie dostał tak naprawdę bo Suarez musiał grać mimo tragicznej formy .

0

@EldoradoHaze @Vxb93 co Ci da dodatkowy skrzydłowy skoro u nas jest jedynie jedną pozycja dla skrzydłowych czyli LS , bo Messi wiem że porusza się gdzie chce ale jednak na papierze zajmuje PS . Więc na jedną pozycję LS mamy już trzech piłkarzy.
Użyjcie mózgu

0

@lucca87 jeśli nienwidziales u Rakitica np. wychodzenia do piłki to radzę kupić okulary albo obejrzeć mecz jeszcze raz . Sprawdź ile Rakieta miał kontaktów z piłką i myślę że bez wychodzenia do piłki nie da się tyle mieć .

0

@Vxb93 na papierze na jakiej pozycji gra? Co Ci da dodatkowy skrzydłowy skoro w ataku masz Messiego , ŚN i LS ?

0

Mamy skrzydłowych w postaci Messiego , Ansu , Pereza , przy Suarezie gra tam tez Griezmann i po kontuzji wróci Dembele , więc stanowcze nie dla Pedro .

0

@Chwytliwy gość nie ma w lidze ani jednej asysty więc to kiepski prognostyk do współpracy.

0

@lucca87 to wogole nie była kwestia gry w przewadze co nie XD

1

@Rewolucja123 to nie było ryzyko tylko czysta głupota:D

0

@lucca87 niestety poza odbiorem i kilka do Griezmanna zagrał tak jak Rakitic

0

@Rewolucja123 mi wpadło w pamięć jego głupie kiwanie się przy linii i niedokładne podania , kilka zagram na wyprzedzeniem a tak to bezrobotny.

1

@Bobo25 od przygotowania fizycznego jest trener od przygotowania fizycznego . Zresztą gdyby nie przypadał to jego Bilbao by tak nie zasuwalo w każdym spotkaniu z nami .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?