ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To już wolę Paco z powrotem .
0
@Imacc takich sieci zimę nie sprowadza
3
@MateS no 17 spotkań i 2 bramki, kozak z niego
0
@YoungMan mamy 4 bocznych obrońców na liście powołanych, po co piąty?
0
@Mario96w tak , już w zimę bo United oddaje ...
8
Ja bym kupił Ronaldo w takim razie , on pasuje wszędzie i do tego lubi chłopców.
0
@Encore Jovic też walił bramki w tamtym sezonie :D
4
@mcsarna tak tyle że w drugą stronę to on sobie stał przez 80% meczu a druga linia zapieprzała za niego .
W dodatku ciężko linii pomocy grać prostopadle i kreować sytuację bo u nas poprostu nie ma do kogo . Suareza zazwyczaj kryje dwóch stoperów a Messi już nie wychodzi do prostopadłych.
0
@TheNekro94 oczywiście że nie ale dziś byliby postrzegani na ich poziomie .
2
@FDJ mi sie jednak Barca Enrique podobała z MSN z przodu , Iniesta z Rakiticem w formie . Kozacki duet Pique z Mathieu plus Alba i Dani Alves i Liga Mistrzów pyknięta przy wygraniu z najlepszymi zespołami swoich lig.
0
@matirix20 wyluzuj to jego pierwszy taki sezon i rzeczywiście kozacki ale Jovic też był sezon temu potworem .
3
@TheNekro94 teraz też jest tylu tylko że dziś patrzy się na piłkarzy klasy światowej przez pryzmat Messiego i Ronaldo którzy we dwóch zrobili więcej niż Ci wszyscy wymienieni przez Ciebie .
W dzisiejszych czasach Del Piero , Henry , Nedved , Shevchenko , Kaka , Drogba czy Giggs byliby dziś postrzegani jak Neymar, Bale , Dybala, Pogba itp
0
@Hiacynk racja trafili , mój błąd
0
@FDJ tak , bo czy tego chcesz czy nie Neymar w formie to poprostu piłkarz klasy światowej i może przesądzić o wyniku spotkania. Ma bardzo dobry drybling , technikę , jest szybki , ma dobre ostatnie podanie , strzela bramki i nie miałby problemu że zgraniem z drużyną .
0
@Stanio87 spoko , rozumiem i szanuje
0
@LuisSalvano Aaa czyli chcesz się ich wszystkich pozbyć , no okej :D
0
@cules100pro i jak Haaland dostanie kontuzji to będą mieli lipę
1
@ollo0 i dobrze
0
@LuisSalvano u nas PS zajmuje na papierze Messi , a potem ciekawe coś być zrobił z Fatim,Perezem, Dembele i możliwym Coutinho .
1
@cules100pro Paco w Borussi sezon 18/19 26 spotkań 18 bramek , 19/20 11 spotkań 5 bramek .
U nas prawdziwej szansy nie dostał tak naprawdę bo Suarez musiał grać mimo tragicznej formy .
0
@EldoradoHaze @Vxb93 co Ci da dodatkowy skrzydłowy skoro u nas jest jedynie jedną pozycja dla skrzydłowych czyli LS , bo Messi wiem że porusza się gdzie chce ale jednak na papierze zajmuje PS . Więc na jedną pozycję LS mamy już trzech piłkarzy.
Użyjcie mózgu
0
@lucca87 jeśli nienwidziales u Rakitica np. wychodzenia do piłki to radzę kupić okulary albo obejrzeć mecz jeszcze raz . Sprawdź ile Rakieta miał kontaktów z piłką i myślę że bez wychodzenia do piłki nie da się tyle mieć .
0
@Vxb93 na papierze na jakiej pozycji gra? Co Ci da dodatkowy skrzydłowy skoro w ataku masz Messiego , ŚN i LS ?
0
Mamy skrzydłowych w postaci Messiego , Ansu , Pereza , przy Suarezie gra tam tez Griezmann i po kontuzji wróci Dembele , więc stanowcze nie dla Pedro .
0
@Chwytliwy gość nie ma w lidze ani jednej asysty więc to kiepski prognostyk do współpracy.
0
@lucca87 to wogole nie była kwestia gry w przewadze co nie XD
1
@Rewolucja123 to nie było ryzyko tylko czysta głupota:D
0
@lucca87 niestety poza odbiorem i kilka do Griezmanna zagrał tak jak Rakitic
0
@Rewolucja123 mi wpadło w pamięć jego głupie kiwanie się przy linii i niedokładne podania , kilka zagram na wyprzedzeniem a tak to bezrobotny.
1
@Bobo25 od przygotowania fizycznego jest trener od przygotowania fizycznego . Zresztą gdyby nie przypadał to jego Bilbao by tak nie zasuwalo w każdym spotkaniu z nami .