0

@AxelFnAxelFnie gral tak bardzo asekuracyjnie , bez przesady.

9

@Janiama no , prkatycznie dwie asysty w pierwszej połowie, dramat.

0

@AllBundy pewnie do Juniora , bo wczesniej go cisneli że nie kuma tego że mamy grać trójką z tyłu

0

@Mroziu to bez wątpienia:D

0

@Mroziu opinii z La Rambli nie mozna brać zbytnio na poważnie:D

0

@KamQiX Arthur dzisiaj niepewnie i parę naprawdę głupich strat

0

@ProMILs to czemu nikt inny tego nie zrobił skoro to takie łatwe?

1

No i co , a już Braitha niektóre śmiecie skreśliły :D

2

I co , Rakieta asysta a powinna być i druga to Leo chciał dać bramkę Griezzmanowi . A tak żeście płakali że lipa a De Jong dostał wolne i sobie akurat odpocznie.

0

@Coutinho007 do 5 miejsca mają 5 punktów wiec wszystko możliwe

0

@SuperVegeta oni bez bana dla City maja szanse...

7

@MaTt_BarcaFan to zapewne niewiele wiesz o piłce nożnej

1

@HansLanda ślepy jesteś?

0

@itmustbejoke Puiq na wypożyczenie albo na sprzedaż

0

@cat_r37 a kto jest lepszy od Rakitica? Cudowny Puiq który może coś dobrego pograć co najwyżej w trzeciej lidze?

1

@Gaucho no i Rakitic grał kozacko jak do nas przyszedł dopóki nie zaczęli go ustawiać jako drugiego DMa bo Busquets sam nieogarnie . Vidal jest trzecim czy czwartym najlepszym strzelcem zespołu. Jeden kosztował 18 a drugi 15 i dali zespołowi wiecej niż Dembele czy Coutinho , którzy wielce pasowali do zespolu.

0

@Avatarr Arthur ogarnie xd tak sie składa że niestety jak gra De Jong z Arthurem a Rakitic z Vidalem to praktycznie nie ma żadnej różnicy .

22

Liczę na dobry wynik i kilka minut Braitha pod koniec!

1

@tristan87 dla mnie git

0

@herbblaugrana jak sie koledzy pokaza z przodu to i Rakitic dogra zajebistą piłkę

0

@lambard tak naprawdę te transfery akurat kozackie ale piłkarze dają dupy .

0

@BarcaInfo bez szału

0

@NeroTFP animi Ney!

1

@herbblaugrana lepiej z Vidalem zeby stracił piłkę przy przyjeciu i poszla kontra dla rywali.

4

@macio_944 spoko , bardzo ich lubię oglądać.

1

@Bocheno1 Paco gdyby grał regularbie to nastrzelalby bramek

0

@rafinho1993 dziękować :D

0

@rafinho1993 wiem ale za 3 tyogdnie będę oglądał na żywo :D

1

Powodzenia ziom , chcę Cię zobaczyć w akcji za 3 tygodnie i obyś udowodnił że zasługujesz na grę w tym klubie!

1

To już nie to samo Atletico niestety .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?