ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelFnAxelFnie gral tak bardzo asekuracyjnie , bez przesady.
9
@Janiama no , prkatycznie dwie asysty w pierwszej połowie, dramat.
0
@AllBundy pewnie do Juniora , bo wczesniej go cisneli że nie kuma tego że mamy grać trójką z tyłu
0
@Mroziu to bez wątpienia:D
0
@Mroziu opinii z La Rambli nie mozna brać zbytnio na poważnie:D
0
@KamQiX Arthur dzisiaj niepewnie i parę naprawdę głupich strat
0
@ProMILs to czemu nikt inny tego nie zrobił skoro to takie łatwe?
1
No i co , a już Braitha niektóre śmiecie skreśliły :D
2
I co , Rakieta asysta a powinna być i druga to Leo chciał dać bramkę Griezzmanowi . A tak żeście płakali że lipa a De Jong dostał wolne i sobie akurat odpocznie.
0
@Coutinho007 do 5 miejsca mają 5 punktów wiec wszystko możliwe
0
@SuperVegeta oni bez bana dla City maja szanse...
7
@MaTt_BarcaFan to zapewne niewiele wiesz o piłce nożnej
1
@HansLanda ślepy jesteś?
0
@itmustbejoke Puiq na wypożyczenie albo na sprzedaż
0
@cat_r37 a kto jest lepszy od Rakitica? Cudowny Puiq który może coś dobrego pograć co najwyżej w trzeciej lidze?
1
@Gaucho no i Rakitic grał kozacko jak do nas przyszedł dopóki nie zaczęli go ustawiać jako drugiego DMa bo Busquets sam nieogarnie . Vidal jest trzecim czy czwartym najlepszym strzelcem zespołu. Jeden kosztował 18 a drugi 15 i dali zespołowi wiecej niż Dembele czy Coutinho , którzy wielce pasowali do zespolu.
0
@Avatarr Arthur ogarnie xd tak sie składa że niestety jak gra De Jong z Arthurem a Rakitic z Vidalem to praktycznie nie ma żadnej różnicy .
22
Liczę na dobry wynik i kilka minut Braitha pod koniec!
1
@tristan87 dla mnie git
0
@herbblaugrana jak sie koledzy pokaza z przodu to i Rakitic dogra zajebistą piłkę
0
@lambard tak naprawdę te transfery akurat kozackie ale piłkarze dają dupy .
0
@BarcaInfo bez szału
0
@NeroTFP animi Ney!
1
@herbblaugrana lepiej z Vidalem zeby stracił piłkę przy przyjeciu i poszla kontra dla rywali.
4
@macio_944 spoko , bardzo ich lubię oglądać.
1
@Bocheno1 Paco gdyby grał regularbie to nastrzelalby bramek
0
@rafinho1993 dziękować :D
0
@rafinho1993 wiem ale za 3 tyogdnie będę oglądał na żywo :D
1
Powodzenia ziom , chcę Cię zobaczyć w akcji za 3 tygodnie i obyś udowodnił że zasługujesz na grę w tym klubie!
1
To już nie to samo Atletico niestety .