ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@NeroTFP ja tak zalatwilem wyrobirnie dowodu osobistego , piekna sprawa.
0
Slayer- cała płyta God hate us all plus Raining blood, Angel of death itp
Korn- Make me bad, did my time, take me , blind , falling away from me , yall want a single , coming undone ,adidas, wake up , divine, good god, a different World (ft corey taylor) , insane itp
System of a down - Aerials, Innervision , Streamline , chop suey, hypnotize , toxicity , spiders, fuck The system , prison song , byob, violent pornography , soldier side itp
Plus:3
Alestorm- shipwrecked
Amon amarth- tocks taunt
Alice in chains-would
Acdc- shoot to thrill
Anthrax- bring The noise
Barren earth- white fields
Behemoth- of fire and the void
Baroness- teiresias
Burzum- black spell of destruction
Caliban- ive sold myself
Chimaira - pure hatred
Cannibal corpse- when death replaces life
Carach angren- van der deckens triumph
Children of bodom- follow the reaper
Carpathian forest- everyday i must suffer
Carcass- heartwork
Drowning pool- stomping ground
Disturbed- voices
Devildriver- pray for villains
Dimmu borgir- Cataclysm children
Dope- Addiction
Dyscarnate-all the devils are here
Decapitated- Spheres of madness
Five finger death punch- canto 34
Godsmack-sick of life
Gojira-love
Gorgoroth- Possesed by satan
Guns n roses- welcome to the jungle
Heaven shall burn - Antagonized
Iron maiden- Fear of the dark
Immortal- norden on fire
Koorpiklani- Ruunimulta
Katatonia- leaders
Limp bizkit- head for the barricade
Linkin park- qwerty
Metallica- that god failed
Motorhead- ace of spades
Megadeth- super collider
Marduk- bleached bones
Mastodon- crusher destroyer
Meshuggah- born in dissonance
Mydvayne- determined
MMushroomhead-kill tomorrow
Nails- unsilent death
Napalm death- on the brinks of extinction
Nargaroth- into the void
Obituary- Dont care
Pantera- 5 minutes alone
Rammstein- benzin
Slipknot- the herethic anthem
Stone sour - choose
Sepultura- Roots bloody roots
Soulfly- Eye for an eye
Venom- black metal
Vader- dark heart
Tyle na szybko mi przyszlo do glowy.
0
@karci0 Slayer- cała płyta God hate us all plus Raining blood, Angel of death itp
Korn- Make me bad, did my time, take me , blind , falling away from me , yall want a single , coming undone ,adidas, wake up , divine, good god, a different World (ft corey taylor) , insane itp
System of a down - Aerials, Innervision , Streamline , chop suey, hypnotize , toxicity , spiders, fuck The system , prison song , byob, violent pornography , soldier side itp
2
@mcsarna oglądałem Neya na żywo w meczu PSG w tamtym roku i co jak co ale na boisku to jest profesjonalistą i jego umiejętności są bezcenne .
0
@PatrykBarca ta i kontuzje znikną
0
@mandigal kolega napisał komentarz wyżej o Rakiticu , raczej Messi spędzał sporo czasu w środku więc wszyscy pomocnicy kierowali piłkę do niego a on nawet nawet ja rozgrywał .
0
@HansLanda tak , oto ona .
2
Jordi Alba tragicznie , kompletnie bez formy .
5
Byle Fatiego nie było w podstawie bo nie idzie mu kompletnie ostatnio .
1
@MatiFCB2000 beznadzieja szczerze mówiąc
0
@lukaszbarca15 Neymara? Nie było go w 30stce
0
Haaland z kolejną bramką xd a ludzie się dziwią czemu nikt nie bierze pod uwagę Lewego do ZP xd
0
@HubertoRoberto ciekawe od kiedy są fanami Rakitica , radzę sprawdzić wcześniejsze oceny.
0
@Ynek Rakitic miał wyjściową 5 i wszedł na trochę i zanotował czy to odbiór czy asystę więc git .
4
@stone80 teraz mają choćby Fernandinho , Casemiro czy Fabinho .
2
@krz_kylo3 to tak jak Busquets akurat
0
@KapiFCB wiem , dlatego dziwny dla mnie ruch bo Malcom był dobry i jak dla mnie byłoby więcej pożytku jak z Dembele
2
Czyli tak , sprzedajemy Malcoma a potem kupimy kogoś bez nazwiska w jego miejsce... Dobry plan
0
@BARCA_FOR_EVER poszedł do Villarealu podobno za 20 kilka milionów
5
@ninja81 żaden z nich nie zasługuje na grę w pierwszym składzie , Perez zasłużył na ogony dlatego wypożyczenie to beds8e dobra opcja .
0
@Artsss Barca od zawsze sprzedawała tanio...
0
@KrisKris skończ pieprzyć głupoty
0
@Barcelismo tak , portret Luisa Figo
0
@MaŁolat tak bo w takim City jak jeden grzeje lawę to nie narzeka bo zarabia kozacki hajs i nie narzeka .
Na PO no cóż , Semedo okazał się niewypałem ale tego nie dało się przewidzieć. Jak dla mnie to też jest problem że nie mamy napadziorów .
Niestety to już nie te czasy kiedy zawodnicy chcieli grać dla Barcy i nawet jak grali mało to doceniali ten czas .
Brakuje takich graczy jak Adriano czy Kwotą którzy grali mniej ale cały czas wnosili coś pozytywnego do gry . Dziś trzeba wymienić ten cały trzon drużyny bo mają mentalność przegrywów z Albą na czele .
0
@MaŁolat myślisz że Leo się zgodzi żeby Suarez siedzial na ławce? Serio?
1
@BarcaInfo A kto mógł przewidzieć że Suarez wypadnie na 4 miesiące? Bo bez jego kontuzji nie ma sensu kogoś sprowadzać bo i tak Suarez będzie grał wszystko .
0
@Rewolucja123 Busquets gra poza schemat? Chyba w fifie . Zresztą jeśli reszta pomocników gra do boku to może z przodu rzeczywiście nikt sie nie pokazuje do gry?
1
@bartekvisca jakoś na gorsze już dał radę zmienić to na lepsze się nie da? XDD
0
@Borneo Arthur jest po długiej kontuzji a on to wystawiane pierwszym na Valencie to już jego pierwszy błąd . Drugi to Fati na prawym skrzydle . A kolejny to zmiana ustawienia .
0
@DonMatteo901 szkoda tylko że Collado był spóźniony a chwilę później normalnie mu Rakitic zagrał piętą jak wychodził na pozycję.