ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kolagadawid gra była beznadziejna
0
@Borneo narazie to zmienił na gorsze , więc krytyka jest uzasadniona .
1
@AllBundy dla większości La Rambli to się liczy , ładne prowadzenie piłki czy kółeczka z nią są bardziej wartościowe niż bramki i asysty .
1
@beznicku1000 szczerze wolałbym przejrzeć fejsa niż oglądać tą beznadziejną klepanine bez pomysłu xd
0
@Kuczek nawet w takim meczu musicie się przyczepić do Rakitica , Boże xD
0
@Drozdu7 Rodrigo też dobrze zagrał a wszyscy mają z niego bekę tutaj
0
@kacpros ja też byłem za pozostanie Valverde no ale cóż , niby 80% socios miało rację chcąc zwalniać Ernesto ;)
1
@burixgm w Lidze ogórkowej można
0
@Cochise różni się tym że Rakieta ma w 300 spotkaniach w La Liga udział w ponad stu bramkach ...
0
@IronSanHybrid taaak? Jak do tej pory to była przecież wina Valverde I Rakitica xd
0
@Volk w połowie lutego z taką grą to nasz sezon może się skończyć. Przynajmniej w La Liga
0
@borys27 co z tego , ten mecz to jest kompletne rozczarowanie i brak dobrej akcji w pierwszej połowie to wstyd
0
No i ja mam teraz bekę, bo mówiłem że wyniki są ważniejsze a dopiero potem może być styl .
Właściwie podpalili mad stylem no i macie , tysiąc podań, wymarzony środek i Umtitiego w pierwszym składzie .
No i 0:2 z Valencią .
8
Na szczęście dla ludzi tutaj bardziej liczy się styl , duża liczba podań i ładne prowadzenie piłki, więc będą zadowoleni .
2
Setien Out amatorze :D
5
Takie były zachwyty nad środkiem pola a nie wykreowali żadnej sytuacji xd
17
Tak bezsensownej klepaniny to dawno nie widziałem .
2
@Witekk10 cholera , to rzeczywiście nieogarniam coś dzisiaj :D
3
@FCMichalo Lenglet jest za dobry żeby grzać ławę
0
@Wilczeq tylko żeby były akcje do przodu a nie bezsensowne klepanie
1
@VamosRakieta zazdro ja za niecałe 1,5 miesiąca ale na CN :D
0
@BarcaInfo I standardowo od chłopaków max jedno ,dwa kluczowe podania :D
0
Cholera Espanyol zaczyna punktować , to bardzo niedobrze .
0
@Wichurek git , zapomniałem że jest chory
0
@MaTt_BarcaFan a ja Puiga
1
@PatrykBarca Kondogbia i Coquelin mogą spokojnie przetrzymac piłkę , mam nadzieję ze nie bedzie Puiga w podstawie bo jak dziecko ma walczyć z takimi chłopami ? :D
0
@panczo w takim meczu się nie buduje zespołu bo najczęściej grają piłkarze którzy są rezerwowymi i zagrają jeden mecz na 20 .
12
@Avada Kedavra błazen bo co ? Bo gość z przeciwnej drużyny stał za blisko i nie wykonał różnego za pierwszym razem?
0
@sewciu50 Busquets jest spoko dopóki nie trzeba bronić, wtedy wystarczy pierwszy lepszy szybszy zawodnik i po naszym DMie .
A z Granadą to Rakitic i Vidal grali wyżej a nie Busi . Sergio tworzył romb z trójką obrońców.
0
@panczo skoro nie chcecie to widzieć w podstawie w Lidze itp to niech już w Pucharze lepiej gra.