1

@kolagadawid gra była beznadziejna

0

@Borneo narazie to zmienił na gorsze , więc krytyka jest uzasadniona .

1

@AllBundy dla większości La Rambli to się liczy , ładne prowadzenie piłki czy kółeczka z nią są bardziej wartościowe niż bramki i asysty .

1

@beznicku1000 szczerze wolałbym przejrzeć fejsa niż oglądać tą beznadziejną klepanine bez pomysłu xd

0

@Kuczek nawet w takim meczu musicie się przyczepić do Rakitica , Boże xD

0

@Drozdu7 Rodrigo też dobrze zagrał a wszyscy mają z niego bekę tutaj

0

@kacpros ja też byłem za pozostanie Valverde no ale cóż , niby 80% socios miało rację chcąc zwalniać Ernesto ;)

1

@burixgm w Lidze ogórkowej można

0

@Cochise różni się tym że Rakieta ma w 300 spotkaniach w La Liga udział w ponad stu bramkach ...

0

@IronSanHybrid taaak? Jak do tej pory to była przecież wina Valverde I Rakitica xd

0

@Volk w połowie lutego z taką grą to nasz sezon może się skończyć. Przynajmniej w La Liga

0

@borys27 co z tego , ten mecz to jest kompletne rozczarowanie i brak dobrej akcji w pierwszej połowie to wstyd

0

No i ja mam teraz bekę, bo mówiłem że wyniki są ważniejsze a dopiero potem może być styl .
Właściwie podpalili mad stylem no i macie , tysiąc podań, wymarzony środek i Umtitiego w pierwszym składzie .
No i 0:2 z Valencią .

8

Na szczęście dla ludzi tutaj bardziej liczy się styl , duża liczba podań i ładne prowadzenie piłki, więc będą zadowoleni .

2

Setien Out amatorze :D

5

Takie były zachwyty nad środkiem pola a nie wykreowali żadnej sytuacji xd

17

Tak bezsensownej klepaniny to dawno nie widziałem .

2

@Witekk10 cholera , to rzeczywiście nieogarniam coś dzisiaj :D

3

@FCMichalo Lenglet jest za dobry żeby grzać ławę

0

@Wilczeq tylko żeby były akcje do przodu a nie bezsensowne klepanie

1

@VamosRakieta zazdro ja za niecałe 1,5 miesiąca ale na CN :D

0

@BarcaInfo I standardowo od chłopaków max jedno ,dwa kluczowe podania :D

0

Cholera Espanyol zaczyna punktować , to bardzo niedobrze .

0

@Wichurek git , zapomniałem że jest chory

0

@MaTt_BarcaFan a ja Puiga

1

@PatrykBarca Kondogbia i Coquelin mogą spokojnie przetrzymac piłkę , mam nadzieję ze nie bedzie Puiga w podstawie bo jak dziecko ma walczyć z takimi chłopami ? :D

0

@panczo w takim meczu się nie buduje zespołu bo najczęściej grają piłkarze którzy są rezerwowymi i zagrają jeden mecz na 20 .

12

@Avada Kedavra błazen bo co ? Bo gość z przeciwnej drużyny stał za blisko i nie wykonał różnego za pierwszym razem?

0

@sewciu50 Busquets jest spoko dopóki nie trzeba bronić, wtedy wystarczy pierwszy lepszy szybszy zawodnik i po naszym DMie .
A z Granadą to Rakitic i Vidal grali wyżej a nie Busi . Sergio tworzył romb z trójką obrońców.

0

@panczo skoro nie chcecie to widzieć w podstawie w Lidze itp to niech już w Pucharze lepiej gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?