ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
La rambla chce w zimę Neymara , Lautaro , Jesusa i De Bruyne!
1
@maroon a gdzie maja szukać jak moga ściągnąć kogos jedynie z Hiszpanii xd
5
@arraco brawo , widze ze bedzirsz powtarzał głupotę przez cały sezon
1
@Hawajski89 no napewno ty byś go ogarnął za połowę ceny , w dodatku Ney nie odszedł na początku okienka i mieliśmy nóż na gardle .
0
@Hushovt zapewne zobaczymy częste bezsensowne klepanie w środku , glupie straty zawodników i zero zaangażowania.
1
Bayern klepie ogórków
0
Wszyscy wiemy że chlipak ma ogromny talent ale te kontuzje...
1
@judasz89 tak , już kluby sprzedają swoje największe gwiazdy w środku sezonu , w dodatku poza okienkiem ...
0
@BlauGrana1404 zacznij sie przy niej oglądać za innymi z ciałem 10/10 , efekt bedzie zaraz xd
0
@SzahMatt to sie zmienilo ze Dembele mial wrócić do gry a wypadldo kinca sezonu. Chyba Ci to umknęło że mamy 3 piłkarzy w atakudo konca sezonu.
0
@Criss18Barca tak , chyba w Fifie xd
0
@Gaucho no , zrobił to aż raz
0
@Kengo no jego koledzy niestety nie maja do kogo grac do przodu
0
@Colon Lost , cóż za piekne czasy . Pamietam że pierwsze 3 sezony bardzo mi się podobały .
1
@Mario96w szanuję :D
2
I przypominają sie słowa pani Weasley ,, to jeszcze dziecko! ".
3
@Mario96w ja słucham ciezszych brzmień, techno to dla mnie również g*wno ale dziękuję za propozycję .
5
Jak już ktoś podrzucił temat rapu to tylko napiszę że dla mnie polski rap nie istnieje a dzisiejsze coś to g*wno , każdy obecny wykonawca po kolei .
Dziękuję i do usłyszenia. Lecę do pracy .
1
@Hushovt Gorączka złota i niepamietamczu Stawka warta tuńczyka nie leci też na Discovery.
1
@FutbolToMagia Semedo warty wyróżnienia? W niby czym
0
@Tomek54321 Arthur zmarnował jeszzce lepszą i jakoś o to nie masz pretensji
1
@socha Semedo to powinien poćwiczyć najpierw przyjęcie piłki , bo nawet tego nie potrafi.
0
@Chwytliwy no to Roberto tez nikt nie chwali .
1
@AmigoBlancos koniec świata jest bliski
2
@Suzu jest roznica kiedy dopiero wchodzisz w mecz i nie czujesz pilki a roznica kiedy robisz to grajac juz iles czasu . Wiemy ze np Arthur potrafi bardzo dobrze kontrolowac pilke a bodajze dwa mecze temu popełnił jeszcze gorszy błąd niż Vidal i to tuz przed polem karnym .
1
@skakun95 przynajmniej nie ma takich brakow technicznych i nie traci glupio piłki jak Vidal przy bramce na 2:1
0
Sędzia niestety mylil sie w obie strony , poziom sędziowania jest żenujący.
0
@PatrykBarca nas nie trzeba rozpracowywac bo nasi pilkarze sami to robią brakiem ruchu .
0
@mrboom nie no bez jaj , ja popycham ziomkow podczas gry to nie odlatują tak perfidnie jak Bartra na 2 sektor XD
0
@Konradomoreno tempo chyba w Betisie