0

La rambla chce w zimę Neymara , Lautaro , Jesusa i De Bruyne!

1

@maroon a gdzie maja szukać jak moga ściągnąć kogos jedynie z Hiszpanii xd

5

@arraco brawo , widze ze bedzirsz powtarzał głupotę przez cały sezon

1

@Hawajski89 no napewno ty byś go ogarnął za połowę ceny , w dodatku Ney nie odszedł na początku okienka i mieliśmy nóż na gardle .

0

@Hushovt zapewne zobaczymy częste bezsensowne klepanie w środku , glupie straty zawodników i zero zaangażowania.

1

Bayern klepie ogórków

0

Wszyscy wiemy że chlipak ma ogromny talent ale te kontuzje...

1

@judasz89 tak , już kluby sprzedają swoje największe gwiazdy w środku sezonu , w dodatku poza okienkiem ...

0

@BlauGrana1404 zacznij sie przy niej oglądać za innymi z ciałem 10/10 , efekt bedzie zaraz xd

0

@SzahMatt to sie zmienilo ze Dembele mial wrócić do gry a wypadldo kinca sezonu. Chyba Ci to umknęło że mamy 3 piłkarzy w atakudo konca sezonu.

0

@Criss18Barca tak , chyba w Fifie xd

0

@Gaucho no , zrobił to aż raz

0

@Kengo no jego koledzy niestety nie maja do kogo grac do przodu

0

@Colon Lost , cóż za piekne czasy . Pamietam że pierwsze 3 sezony bardzo mi się podobały .

1

@Mario96w szanuję :D

2

I przypominają sie słowa pani Weasley ,, to jeszcze dziecko! ".

3

@Mario96w ja słucham ciezszych brzmień, techno to dla mnie również g*wno ale dziękuję za propozycję .

5

Jak już ktoś podrzucił temat rapu to tylko napiszę że dla mnie polski rap nie istnieje a dzisiejsze coś to g*wno , każdy obecny wykonawca po kolei .
Dziękuję i do usłyszenia. Lecę do pracy .

1

@Hushovt Gorączka złota i niepamietamczu Stawka warta tuńczyka nie leci też na Discovery.

1

@FutbolToMagia Semedo warty wyróżnienia? W niby czym

0

@Tomek54321 Arthur zmarnował jeszzce lepszą i jakoś o to nie masz pretensji

1

@socha Semedo to powinien poćwiczyć najpierw przyjęcie piłki , bo nawet tego nie potrafi.

0

@Chwytliwy no to Roberto tez nikt nie chwali .

1

@AmigoBlancos koniec świata jest bliski

2

@Suzu jest roznica kiedy dopiero wchodzisz w mecz i nie czujesz pilki a roznica kiedy robisz to grajac juz iles czasu . Wiemy ze np Arthur potrafi bardzo dobrze kontrolowac pilke a bodajze dwa mecze temu popełnił jeszcze gorszy błąd niż Vidal i to tuz przed polem karnym .

1

@skakun95 przynajmniej nie ma takich brakow technicznych i nie traci glupio piłki jak Vidal przy bramce na 2:1

0

Sędzia niestety mylil sie w obie strony , poziom sędziowania jest żenujący.

0

@PatrykBarca nas nie trzeba rozpracowywac bo nasi pilkarze sami to robią brakiem ruchu .

0

@mrboom nie no bez jaj , ja popycham ziomkow podczas gry to nie odlatują tak perfidnie jak Bartra na 2 sektor XD

0

@Konradomoreno tempo chyba w Betisie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?