0

Git bo Semedo to kompletny niewypał .

0

@Lukjav Pamiętaj że był jeszcze wtedy Fabregas i Thiago miał bardzo utrudnione zadanie .

10

@Qaz123 dzięki niemu przyszedł do nas Ronaldinho ale pewnie nie masz o tym pojęcia nawet ;)

0

@Kacper1432 we Francji są łapanki na rondach i musisz mieć specjalnie wypisane kartki żeby wyjść z domu . Brak takiego dokumentu to srogi mandat .

0

@ArdoFCB jakby tą kasę zainwestowali na tratwy dla tych nierobów i ich wysłali za morze to bym jeszcze zrozumiał.

0

@ViscaBarca123 teraz mamy Busiego który do przodu nic , w defensywie nic .

1

@Bartek22 Rakitic i lipna gra za Enrique? Jaja sobie robisz? Gość grał bardzo dobrze bo grał wyżej i mógł wchodzić w pole karne i strzelał ważne bramki .

0

@l0Messini nie obrażaj zwierząt xd

0

To grubo .

5

@SeeleyBooth makaron z Włoch a ryż z Chin xd

0

@umtiti zawyżona Rakitica XD

0

Siema mam na zbycie bilet na dzisiejszy mecz koszykowki Barcy i na mecz Barcelony z Realem Sociedad , jestem w Barcelonie wiec możemy sie zgadać.

0

@ksobi nie jest fałszywka , nie chcę wcześniej pieniędzy, bez obaw . A na serio zainteresowany?

0

Siemandero , wybiera sie ktos na mecz z Realem Sociedad a nie kupił jeszcze biletu ? Bo kolega nam odpadł z powodu spraw rodzinnych i mamy do sprzedania jeden bilet za 50 euro ( kupilismy za 92 ) . Oczywiście żeby nie było że oszust czy coś to możemy się śmiało spotkać w Barcelonie ( jutro tam lecimy ) i ogarniemy .

0

@Piotr777 nie trener tylko zarzad który woli tournee po innych kontynentach .

2

@lukaszbarca15 Tello przynajmniej potrafił zdobyć hattricka w lidze

0

@Pablopicasso27 o LM zapomnij

1

@skakun95 szanuję, jakoś trzeba sobie radzić :D

0

@SeeleyBooth biorąc pod uwagę dzisiejsze społeczeństwo to szczerze bym się nie zdziwił :D

21

O 21ej mecz , przy tym drineczki , po tym seks z kobietą , takie wieczory lubię.
Oby mecz był wygrany .

1

@Barwindg nie ciesz sie bo jutro będzie w miejscu dnia Liverpool-Barcelona XD

1

@endriuuu2 jak Vidal wyjdzie na slrzydle w podstawie to sobie sami strzelkmy w kolano

0

@msmsms według regulaminu liga zostaje uznana za niewazna

0

@Bobo25 ale z drugiej strony nawet Zielu z nim pojechał na lekko , wiec i Bale może :D

1

@Bobo25 Isco czy Bale mogą nim pokręcić

0

@TedeFCB szkoda że Lucho z niego zrezygnował bo Arda mial dobre statystyki .

3

@BarcaInfo szkoda bo z Juniorem będzie w cholerę niepewnie .

2

@potrojnakorona u mnie rowniez, nawet 2 tygodniowy :D

0

@FutbolToMagia Semedo ma problemy z przyjęciem piłki, nie potrafi zagrać na jeden kontakt a w ataku nie prezentuje kompletnie nic . Raz na jakis czas zdarzy mu sie asysta a potem 15 meczów padaki .
Jak Pep i Simeone go chcieli to teraz napewno już nie chcą bo chłop okazuje się być poprostu rozczarowaniem .

0

@FutbolToMagia Semedo jest tak dobry że przegrywa rywalizację na PO ze środkowym pomocnikiem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?