ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Git bo Semedo to kompletny niewypał .
0
@Lukjav Pamiętaj że był jeszcze wtedy Fabregas i Thiago miał bardzo utrudnione zadanie .
10
@Qaz123 dzięki niemu przyszedł do nas Ronaldinho ale pewnie nie masz o tym pojęcia nawet ;)
0
@Kacper1432 we Francji są łapanki na rondach i musisz mieć specjalnie wypisane kartki żeby wyjść z domu . Brak takiego dokumentu to srogi mandat .
0
@ArdoFCB jakby tą kasę zainwestowali na tratwy dla tych nierobów i ich wysłali za morze to bym jeszcze zrozumiał.
0
@ViscaBarca123 teraz mamy Busiego który do przodu nic , w defensywie nic .
1
@Bartek22 Rakitic i lipna gra za Enrique? Jaja sobie robisz? Gość grał bardzo dobrze bo grał wyżej i mógł wchodzić w pole karne i strzelał ważne bramki .
0
@l0Messini nie obrażaj zwierząt xd
0
To grubo .
5
@SeeleyBooth makaron z Włoch a ryż z Chin xd
0
@umtiti zawyżona Rakitica XD
0
Siema mam na zbycie bilet na dzisiejszy mecz koszykowki Barcy i na mecz Barcelony z Realem Sociedad , jestem w Barcelonie wiec możemy sie zgadać.
0
@ksobi nie jest fałszywka , nie chcę wcześniej pieniędzy, bez obaw . A na serio zainteresowany?
0
Siemandero , wybiera sie ktos na mecz z Realem Sociedad a nie kupił jeszcze biletu ? Bo kolega nam odpadł z powodu spraw rodzinnych i mamy do sprzedania jeden bilet za 50 euro ( kupilismy za 92 ) . Oczywiście żeby nie było że oszust czy coś to możemy się śmiało spotkać w Barcelonie ( jutro tam lecimy ) i ogarniemy .
0
@Piotr777 nie trener tylko zarzad który woli tournee po innych kontynentach .
2
@lukaszbarca15 Tello przynajmniej potrafił zdobyć hattricka w lidze
0
@Pablopicasso27 o LM zapomnij
1
@skakun95 szanuję, jakoś trzeba sobie radzić :D
0
@SeeleyBooth biorąc pod uwagę dzisiejsze społeczeństwo to szczerze bym się nie zdziwił :D
21
O 21ej mecz , przy tym drineczki , po tym seks z kobietą , takie wieczory lubię.
Oby mecz był wygrany .
1
@Barwindg nie ciesz sie bo jutro będzie w miejscu dnia Liverpool-Barcelona XD
1
@endriuuu2 jak Vidal wyjdzie na slrzydle w podstawie to sobie sami strzelkmy w kolano
0
@msmsms według regulaminu liga zostaje uznana za niewazna
0
@Bobo25 ale z drugiej strony nawet Zielu z nim pojechał na lekko , wiec i Bale może :D
1
@Bobo25 Isco czy Bale mogą nim pokręcić
0
@TedeFCB szkoda że Lucho z niego zrezygnował bo Arda mial dobre statystyki .
3
@BarcaInfo szkoda bo z Juniorem będzie w cholerę niepewnie .
2
@potrojnakorona u mnie rowniez, nawet 2 tygodniowy :D
0
@FutbolToMagia Semedo ma problemy z przyjęciem piłki, nie potrafi zagrać na jeden kontakt a w ataku nie prezentuje kompletnie nic . Raz na jakis czas zdarzy mu sie asysta a potem 15 meczów padaki .
Jak Pep i Simeone go chcieli to teraz napewno już nie chcą bo chłop okazuje się być poprostu rozczarowaniem .
0
@FutbolToMagia Semedo jest tak dobry że przegrywa rywalizację na PO ze środkowym pomocnikiem .